לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2009, 23:25
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
פרסום סיפורים - ופחד לאיבוד זכויות יוצרים.

במהלך הכתיבה שלי ועוד כשאר הסיפור שלי היה בחיתולים לא חשבתי על זה, רק רציתי לשתף, לקבל תגובות שיעזרו לי ובמיוחד להתקדם בכתיבה.

עד כאן הכול סבבה, אבל בסופו של דבר כאשר התחלתי לראות דפים נערמים וסיפור שנרקם באמת ולא עוד קטע של איזה מוזה, חששתי קצת.

אם מסתכלים על מה שפרסמתי עד כה כ23 דפים מהסיפור שלי, התחלתי לדאוג קצת ! מה אם מישהו ממזר יבוא ויעתיק את הסיפור (כמובן שלא אפרסם את כולו, אבל בתכלס) ואז יקח זכויות יוצרים, או יפרסם \ ישווק או אפילו ישתמש בזה לצרכיו (כגון עבודת גמר \ תחרות כתיבה...)

את האמת לא נוח לי לפרסם פרקים בגלל הדבר הזה (ועוד כאשר בהמשך הדרך יש כמה סגנונות ופרק אחד גדול שאני עובד עליו שהוא משהו מיוחד) ולחשוב על לפרסם אותו לקהל הרחב זה קצת מטריד אותי.

ואני לא חושב שזה רק אני, הרבה אנשים פה הפסיקו בעבר לפרסם המשכים לסיפורים בדיוק מחשש זה.

אולי אני לא אהיה סופר דגול או לא אוציא את הספר לעולם או להפך , אבל בכול זאת זה לא נוח לי.

רק רציתי לשתף ולדעת אם זה רק אני או שאחרים פה בפורום גם מרגשים כך.

שיהיה לכם ערב נעים,
אמיל.
חזרה לפורום
ישן 23-12-2009, 13:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
למיטב ידיעתי - זכויות היוצרים נשמרות גם ברשת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "פרסום סיפורים - ופחד לאיבוד זכויות יוצרים."

תאריך פרסום הספור שלך והקשר בינך לבין הניק ניתנים להוכחה בפשטות. אם מישהו יעתיק את סיפורך - הרי שקרוב לודאי שתרוויח מכך הרבה יותר כסף באם יפורסם בדרך הגרתית..

למי שאינו המינגווי וכו' או לחילופין בעל זכויות בהוצאה לאור או סתם עשיר שיכול לשבת עשור מחייו ולכתוב - אין יכולת לפרסם מבלי להקריב. להקריב זמן שהוא כסף, להקריב שעות שצריכות להיות מופנות להבטחת העתיד ולמשפחה.

והנה נולד למעננו הפלא הקרוי אינטרנט. כתוב כאן והפרסום לא יהיה נמוך בהרבה מהחשיפה לה תזכה באם יהיה מונח הספר במחסן של סטימצקי בארגז מעלה אבק.

מסופקני אם יותר מחמישים אנשים מצליחים להתפרנס בארצנו מכתיבת שירה וסיפורת. סטטיסטית - הסכוי להיות פרופסור לפיזיקה גבוה יותר. ןאם לא פרנסה - מה שנותר לנו הוא אם כן לפרסם את סיפורינו ולצפות למילה טובה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר