לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2009, 23:21
  Exhibit Exhibit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.09
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני מסכימה עם מה שנאמר כאן,..."

לא, רגשות לא יכולים להעלם ככה סתם. אומנם ככה זה נראה בגלל שהיא רק עכשיו "זרקה" אותך,
אבל היא בוודאות חשבה על זה הרבה זמן, ודיברה עם חברות שלה וחיפשה רגע מתאים להיפרד ממך...
בכל מקרה, עברתי מקרה דומה לפני שנה וחצי, אומנם היינו רק 3חודשים, אבל היא החליטה בבת אחת
שהיא נפרדת ממני. מה סיבה? היא אמרה שהיא לא מרגישה כבר כלום.. סתם ככה. בבום כביכול.
אחרי זה גיליתי שהיא התחילה לדבר עם מישהו במסנג'ר והיא התחילה לאהוב אותו ובלה בלה בלה...
אז זה גרם לה להסית את הרגשות שלה כלפי אליו, מישהו שהיא בקושי מכירה..
אחרי שהוצאתי ממנה את האמת, חזרנו להיות ביחד ונפרדנו רק לפני חודשיים(היינו שנה ו3חודשים).
אני אגיד לך דבר פשוט - אם היא באמת מאוהבת בך, זה עניין של זמן שהיא תבין שהיא טעתה.
אני יודע כמה זה קשה לא לדבר איתה ולהתנתק ממנה לגמרי, במיוחד אחרי תקופה כל כך ארוכה
כשאתה מאוהב בה עדיין מעל כל הראש ואתה מוכן לעשות הכל למענה, אבל אני מבטיח לך גבר,
מ-ב-ט-י-ח, מניסיון לא רק שלי, אלא כל האנשים שאני מכיר בערך. אם תמשיך לדבר איתה ותפתח אליה כאילו
אתם עדיין בקשר, היא פשוט תדחה אותך עוד יותר. כרגע אין לך מה לעשות חוץ מלקוות שהיא טועה,
ושאולי תחזרו להיות ביחד בקרוב. חוץ מזה, אני מציע לך לא לדבר איתה, לא SMSים, מסנג'ר, פלא', שום דבר.
להתנתק לגמרי. צא עם החברים, תנקה את הראש, תתפרק. אל תשאר לבד בבית, אל תמצא את עצמך חושב יותר מדי על איפה טעית או מה אתה עדיין יכול לעשות.
פשוט עזוב אותך מזה, תתגבר, ואתה תראה שהיא תרצה לחזור אלייך אם עדיין קיים משהו אצלה.
בהצלחה ... תקופה קשה, אבל מתגברים ומתחזקים =)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2010, 13:39
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheSoulTaker שמתחילה ב "האם קשר יכול להסתיים ככה סתם?"

אין לי הרבה לחדש מעבר למה שכבר נאמר פה.
כנראה אלו רגשות שהיו עצורים אצלה כבר הרבה זמן, דבר שאתה לא הרגשת בו.. אני לא יכולה לשחזר על מה היא חשבה ולמה הרגשות שלה השתנו, אבל זה קורה מאלפי סיבות.. שלאו דווקא קשורות בך או במשהו שעשית. אנשים משתנים, דברים חדשים צצים, דברים ישנים נדחקים לפינה, ראיית עולם משתנה והרגשות מושפעים מכל אלו.

נשאלת השאלה, למה דווקא ביום השנה? מחשבה שלי היא שזה היה תהליך ארוך ומורכב שהיא עברה עם עצמה, לא מאתמול ולא מלפני שבוע וככל שהזמן עבר התאריך התקדם התקרב ליום השנה.. יתכן והיא לא רצתה להיות צבועה ולחגוג שנה, לתת את התחושה שזה קשר שהחזיק שנה וימשך עוד להרבה זמן וכמה שטוב ונפלא, ולכן היא העדיפה לחתוך את זה כבר.. יתכן ואני טועה, זה לא חוק כתוב, אבל זו ההשערה שלי.. הדברים האלו קורים מאלף ואחת סיבות. אם אתה מעוניין להבין אותה לעומק, תשאל אותה. כך או כך, תכבד את ההחלטה, אם היא לא מעוניינת- הפסד שלה. פשוט תניח לה.

פרידות זה דבר קשה, אין ספק.. אבל אסור לשקוע בזה יותר מדי. כנראה שהקשר הזה לא היה אמור להמשך והוא לא היה מתאים. חבל, נכון.. האיכויות שלה לא עומדות בספק, אבל אני בטוחה במליון אחוז שיש לזה סיבה.. ואת אותה סיבה אתה תמצא ביום מן הימים, בצורת בחורה חמודה שתאהב אותה וגם היא תאהב אותך מעל כל הראש

אתה לא חייב מיד לחפש אחת אחרת.. תקח את המיטב מהקשר שהיה, תפיק את הלקחים ותמשיך הלאה, בקצב שלך. אתה לא במירוץ.

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר