לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2009, 12:12
  BigSmoke BigSmoke אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.09
ממשלה עם אופי ימני וידיים שמאליות

מי שמופתע מצעדיו האחרונים של בנימין נתניהו, כנראה שכיסה את עיניו כשהזכרנו לו את בנימין נתניהו בעבר. התירוצים היו מכאן ועד הונולולו. אמרו שאז לא היתה לו ברירה, שעכשיו זה ביבי חדש, שהוא למד משנותיו באופוזיציה... מה לא. אבל ביבי זה אותו הביבי.

לא היה צריך להסתכל רחוק בשביל להבין שזה יקרה. מספיק היה להסתכל על התרגיל שהוא עשה לפייגלין בבחירות המקדימות בשביל להוריד אותו למקום לא ראלי, למרות שנבחר למקום הרבה יותר סביר. אחר כך, כבר מאוחר מדי, ראיתם איך הוא מתעקש להכניס את ברק ומפלגת העבודה לממשלה רק כדי להמנע ממשלת האיחוד הלאומי.

בנימין נתניהו למד רק דבר אחד בעשר השנים האחרונות - שצריך להיות ראש ממשלה ולהחזיק את הקואליציה כדי לא ליפול. בבחירות הבאות, הוא כבר ישכנע.

אז למה בעצם לא הצבעתי ליכוד אם ידעתי שזה ככה? אז קודם כל לא ידעתי. שיערתי. עם נתניהו אתה לעולם לא יכול לדעת כלום. הוא מתנהג כמו זיקית פוליטית. כשנוח לו הוא בצד הזה וכשלא נוח לו הוא בצד השני. חוץ מזה, אני לא מצביע בבחירות רק על סמך פעילות מדינית. אני מצביע גם על תוכנית כלכלית, על תוכנית חברתית, על תוכנית חינוכית וכו'.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2009, 13:42
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
תקרא מה רשמתי כמה אשכולות למטה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "ממשלה עם אופי ימני וידיים שמאליות"

אני דווקא חושב שכל עוד נשיא אמריקאי דמוקרט מכהן בבית הלבן כך ראש ממשלה מהליכוד יצטרך לשבור שמאלה בגלל לחצים שיופעלו עליו
שינוי אחד שאני כן מבחין אצל ביבי זה שהתקשורת כבר לא מצלמת כל פריים אצל אשתו והילדים.
דבר נוסף שמפריע לי שכל הבמות לנאומים מדיניים הם בכל מיני כנסים במקום שיהיו במקום הראוי-הכנסת.
אבל פה לא נבוא רק לביבי בטענות. ראשי ממשלה לפניו כבר עשו את זה.
לגבי תחזוקת הקואליציה: ככה זה בשיטת הבחירה הנוכחית
כל מפלגה זה אינטרס ולפעמים צריך להעדיף אחת על השנייה גם אתה קרוב אליה בדעות אבל לרוע מזלה אין לה מספר מנדטים מספיק גדול

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר