לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2009, 21:26
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בקשה אנונימית

זוהי הודעה חד פעמית שנתבקשנו להעלות מגולש אנונימי בן 17.

שלום לחברי הפורום.
אני דואג לעצמי בגלל האופי שלי. אני בן 17 ואני טיפוס די ביישן. קשה לי לא לחשוב על דברים לפני שאני עושה אותם, וזה מונע ממני לעשות המון דברים.
אני אף פעם לא הולך למסיבות, כי אני פשוט לא הטיפוס, אבל זה אני לא מחשיב כבעיה כי לא כולם אוהבים לרקוד או רוצים.
אני יוצא לפעמים עם חברים לשתות באופן עצמאי או בפאבים, אבל אני לא מצליח להשתחרר לא משנה כמה אני שותה... וזה לא שאני מכריח את עצמי לשתות, אני באמת נהנה לשתות עם אנשים ואין לי שום בעיה עם זה.
העניין הוא שכאילו אני מונע מעצמי לאבד אפילו קצת שליטה על עצמי.
זאת הסיבה שאני לא מרבה לצאת עם חברים לשתות, כי הכל טוב ויפה עד שכולם משתחררים ואני לא, ואז זה סתם משעמם ומעצבן.
עד היום לא הייתה לי חברה ואף פעם לא התנשקתי עם מישהי, ואני יודע שמראה חיצוני זה לא הבעיה שלי.
יש לי חברים טובים וידידות וכולם אוהבים אותי, כך שאני לא יכול להגיד שאני לא מכיר אף אחד או שאין לי חברים או בנות שאני בקשר איתן.
אנשים די בהלם שאין לי חברה כי באמת שכל מי שמכיר אותי יודע שאני בן אדם טוב ואני מוצא חן בעיני אנשים מהר בהתנהגות ובכלל, הבעיה היא שאני די מופנם וסגור.
קשה לי להתחיל קשר עם אנשים שאני לא מכיר, אבל אם אני מכיר את הבן אדם אז לשמור על הקשר זה כבר ממש לא בעיה.
אני שומע המון "נו מתי כבר תהיה לך חברה" ומשפטים כאלה שרק גורמים לי לחשוב שמשהו לא בסדר איתי.
אף פעם לא "התחלתי" עם מישהי ואני גם לא ממש מבין איך אני אמור להכיר אנשים חדשים..
מתוך הבנות בשכבה שאני באמת מרגיש שהן הטיפוס שלי או מהידידות שלי רובן יש להן חבר ואם לא אז שוב אני לא ממש יודע מה לעשות.
מצד אחד יכול להיות שאולי עדיין לא הגיע הרגע וזה יבוא בדרך טבעית אבל מצד שני אני מרגיש רע עם עצמי שאני לא מנצל את הנעורים שלי וכל מה שקורה עם חברים שלי שלרובם יש חברה והדברים שאומרים לי רק גורמים לי להתבאס עוד יותר.
אני בטוח שהכל קשור לאופי שלי ולביישנות שלי אבל כמה שאני לא מנסה להגיד לעצמי "תהיה משוחרר" אני בכל מקרה פועל לפי חשיבה ולא בחופשיות.
אני מפחד שאני מפספס תקופה חשובה והתנסות בחיים שלי.
אני באמת אשמח לשמוע מה אתם חושבים ואולי לקבל מכם דברים שלא קיבלתי מהאנשים האחרים שיודעים את כל זה עלי.
תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר