לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2009, 15:06
  liron123 liron123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.09
צריך עזרה בקשר לזוגיות בבקשה קיראו)-:

בבקשה מיכם קיראו זה קצת ארוך אבל אני מאוד אודה לכם!!
אני בן 17 ויש לי חברה כבר שנה.
לפני שנה הכרנו והתאהבתי בה כלכךך..היא הילדה הכי מדהימה בעולם בישבילי.
היא הדבר הכי חשוב לי בעולם אני פשוט מת עליה,מוכן לתת לה את חיי.
בקיצור לפני כשנתיים שלוש עשיתי טעות ענקית וקיימתי יחסי מין עם מישהי שלא הכרתי כלל לא עשיתי איתה שום דבר מיוחד שכבתי איתה אולי 3 דקות ואמרתי לה שאני לא רוצה יותר כי זה מגעיל אותי,הפסקנו ולאחר מכן הרגשתי תחושת חרטה ענקיתת..(למה עשיתי אתזה?למה לא חיכיתי לאחת שלי?לאהבה אמיתית..)
אחרי הרבה זמן בערך שנתיים פחות או יותר אני לא זוכר הכרתי את חברה שלי התאהבתי בה ונהיינו חברים,לאחר חצי שנה סיפרתי לה שאני לא בתול חשבתי עלזה המון זמן אבל הרגשתי שאני לא יכול להסתיר מימנה דבר כזה במיוחד שאני כלכך אוהב אותה ולא מסוגל לפגוע בה..פחדתי שהיא לא תירצה אותי יותר ואם הייתי מספר לה בהתחלה היא לא הייתה יוצאת איתי ביכלל אז זאת הייתה האפשרות היחידה שנישארה לי,לא שהיא שאלה אותי אם אני בתול או לא היא פשוט חשבה תמיד שאני בתול,לאחר חצי שנה סיפרתי לה והיא לקחה אתזה ממש קשה ויצאה מביתה(זה היה בבית שלה) ופשוט הלכה לא הייתה מסוגלת להיסתכל עליי..(ד''א היא בתולה)
היא אמרה לי שהיא ניפרדת מימני.כעבור כמה ימים חזרנו כי לא יכולנו האחד בלי השנייה.
היא מאוד אוהבת אותי אבל מאוד קשה לה עם זה.
היא תמיד תמיד חושבת עלזה.היא לא מסוגלת לדבר איתי או להיסתכל עליי כשהיא חושבת עלזה והיא חושבת עלזה כל יום כמה פעמים ביום,נכון שזה נישמע כאילו היא מגזימה או משו ויכול להיות שהיא באמת מגזימה אבל זאת היא בגלל שהיא כלכך אוהבת אותי ואני אותה כלכך אז זה כלכך מפריעה לה.
זאת אהבה ממש ממש מיוחדת אין הרבה דברים כאלה באמת.
אבל מאז שסיפרתי לה האהבה הזאת לא עלתה לשום מקום פשוט נישארנו באותו המקום..
כלומר היא כל הזמן חושבת עלזה היא רצתה כמה וכמה פעמים להיפרד מימני בגלל זה אבל לא הצליחה היא אמרה לי וניסינו הפסקה וניסינו המון וזה לא עובד.
אנחנו לא מסוגלים להיפרד האחד מהשני אבל גם היא לא מסוגלת להישאר איתי ככה..
וזה לא שלי טוב,כשהיא חושבת עלזה הכי רע לי בעולם ואני לא יודע מה להגיד לה איך לעודד אותה או איך לעזור לה..אין לי מה לומר לה.כשאנחנו שמחים וכשהיא לא חושבת על זה אז הכי כיף וטוב בעולם אבל כשהיא חושבת עלזה אז זה הורס הכול ועושה עוד יותר גרוע.
חשבתי שעם הזמן זה יעבור אבל בינתיים זה לא עובר ורק נימאס לה יותר כי כל כך קשה לה איתי משום שאחרי כל רגע טוב מגיע רגע רע ובחיים לא יכול להיות לנו מושלם..לפחות לא כמו בהתחלה..
בהתחלה היה לנו הכי כיף בעולם והכי מושלם שיש..
כיום היא אומרת לי שהיא לא מצליחה להיתגבר עלזה והיא לא מצליחה להיות איתי זה פשוט לא עובר לה,בנוסף לכך היא כבר אומרת לי שהיא רוצה להנות מגיל הנעורים ולהיות חופשיה שיהיה לה קצת פרטיות ושקשה לה איתי ואני מונע מימנה את כל זה..
אני חושב שזה עלול להיגמר ואני ממש ממש לא רוצה בזה אני רוצה פשוט להישאר איתה כל חיי ואני לא רואה את עצמי בלעדיה היא האהבה של החיים שלי!!
אני מבקש בבקשה בבקשה בבקשה תעזרו לי לתקן אתזה מה אפשר לעשות איך לפעול אני מרגיש שאני בדרך ללא מוצא בבקשה עזרו לי אני אודה לכם הכי שיש בעולם זה יהיה הדבר הכי עוזר בעולם אם תימצאו לי פיתרון..
אם קראתם אתזה אז תודה ואם תעזרו לי או תציעו דרכים אז עוד יותר תודה אני אודה לכם כל החיים עלזה!!
תודה רבה.
לירון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2009, 16:52
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי liron123 שמתחילה ב "בבקשה עיזרו ליי): ): ): ודרך..."

דקה הפרש, אין צורך להקפיץ! חכה בסבלנות שיענו לך..

אני חושבת ששניכם מגזימים. עניין הבתולים לא כ"כ חשוב כמו שאתם מתארים את זה, והסיפור לא כזה טראגי כמו שאתם עושים מזה.

זה לא אמור לגרוע מהיחסים בינכם, וזו אינה עילה לפרידה. קחו הכל בפרופורציות! אתה אוהב אותה, היא אוהבת אותך, אז מה זה משנה ששכבת עם מישהי לפני שבכלל הכרת אותה? אתה יודע כמה אנשים בעולם הם ככה? וכשתגדל, בעוד 10 שנים, ותצא עם מישהי.. מבטיחה לך שגם לה תהיה כבר הסטוריה. אז? זה פוגע באיכות היחסים? זה משפיע על משהו? לא.

שים דברים בפרופורציה.. מבטיחה לך שעוד שנתיים שלוש תקרא את ההודעה ותצחק

ישן 05-12-2009, 16:22
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי liron123 שמתחילה ב "אם מישהו באמת רוצה לעזור אז..."

אני לא מבין איזו עזרה אתה מצפה לקבל.

לחזור אחרונית לעבר ולהחזיר לך את הבתולים שלך? פורום מדע, טכנולוגיה וטבע זאת הכתובת. שם יוכלו להדריך אותך בבניית מכונת זמן.

מאחר וזה לא פרקטי - אני מציע לשניכם לקלוט שמה שבעבר הוא בלתי ניתן לשינוי. ניתן לדבר עליו, לנתח אותו וכדומה - אך לא לשנותו.

ויותר חשוב, כמו שפאקטשלי ורומק כתבו כאן - אין לעניין שום חשיבות. שום חשיבות. מדובר על משהו פיזי, ריגעי שקרה הרבה לפני שהכרת אותה בכלל.אוליי היא רצתה ששניכם תהיו הראשונים אחד של השני. מחשבה רומנטית משהו - גם אם פחות מציאותית במציאות המינית של היום. שלא לדבר על כך שלדעתי, דווקא עדיף שלאחד הצדדים יש ניסיון כלשהו מאשר אפס ניסיון מצטבר בשני הצדדים.

לדעתי, יש פה 2 אופציות:
הראשונה, מדובר בבחורה עם ראיית דברים... ילדותית מדיי לגילה והיא צריכה לצאת מזה.
השנייה, הקשר לא מוצא חן בעיניה יותר (או מה שהיא חשבה שהוא הקשר) - והיא מחפשת שלל סיבות ותירוצים לסיים אותו.

מה הנכון מבין השתיים? רק אתה יכול לדעת. לאופציה הראשונה יש עתיד לכם כזוג אבל הוא דורש שיחה מעמיקה. אולי כמה שיחות. לאופציה השנייה... יכול להיות שגם יש עתיד. אבל זה תלוי כבר בשניכם ובהמון דיבורים.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 12-12-2009 בשעה 19:55.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר