לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2009, 23:14
  omer k omer k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צופה ורואה שמתחילה ב "נראה לי שאתה צריך ללמוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צופה ורואה
נראה לי שאתה צריך ללמוד להתבטא
ללא קשר לנושא הנדון, לפני שיש לך השגות על דיוק של הנתונים תבדוק לפני שאתה מאשים אנשים בשקרים.

גם רישום של חיל באפשרות שניה ושלישית זה עדיין ביקוש לשרת בחיל בהתחשב בעובדה שיש הרבה יותר משלוש אפשרויות

לפי דעתי אתה טועה.
המלש"בים מחוייבים לבחור בשלוש אפשרויות ולדרג אותן לפי הרצון.
כמובן שאת מה שהם רוצים, הם יסמנו ראשון, אבל אין זה אומר שיש להם רצון לשרת בחיילות שדורגו שניה ושלישית, אלא שאם לא יקבלו את מה שרצו, אלו החיילות האחרות שהכי פחות אכפת להם להגיע אליהן.
כשמילאתי מנילה, נאלצתי גם אני לבחור בשתי חיילות נוספים (מלבד הראשון שאליו אני רוצה להגיע כמובן) למרות שאין לי כל רצון לשרת באותם חיילות. המחשבה היא פשוט "אם לא אקבל X, ואין ברירה, הכי פחות יפריע לי לקבל/להתפשר על Y.
לכן לא הייתי מגדיר את הרישום של חיל באפשרות שניה ושלישית בתור ביקוש לשרת באותם חיילות.

מה שכן, אני מסכים עם כך שיש צורך בדירוג משני, שכן הצבא קובע לאן נגיע לפי צורכו ולא לפי רצוננו.
זו התחשבות מצד הצבא, מתן אופציה להשפיע על השיבוץ גם אם לא נקבל את מה שרצינו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2009, 22:12
  משתמש זכר chaiel49 chaiel49 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gm4450 שמתחילה ב "עליה של 40% בביקוש לגיוס לשריון"

אין סיכוי בעולם ש84% בחרו שריון אפשרות ראשונה.
הרבה אנשים בחרו שריון כי הם פרופיל 72 וחשבו ששריון הכי קרבי ממה שהם יכולים לקבל.
לא סגור עלזה אבל לדעתי א"א לסמן גבעתי גולני נח"ל במנילה וחייבים לסמן שריון/תותחנים/הנדסה ככה שמי שכתב שריון סיכוי גדול שכתבת אתזה בגלל שזה עדיף מתותחנים וכו'...
אני יודע שרוב האנשים שפתאום "מורעלים" על שריון זה בגלל עופרת יצוקה ולא בגלל כל המהלכים של יחזקאל.

* תותחנים זה אחלה חיל יש לי שם הרבה חברים והם מרוצים
* אתם יכולים להגיד אני צעיר ולא מבין כלום אבל אני זה שהייתי עכשיו 8 חודש בשיזפון ואני זה ששאלתי שם עשרות אנשים למה הם הגיעו לשריון ולמה לא רצו להגיע...ועברתי לשריון מג'וב ככה שתאמינו לי בדקתי הרבה פרטים על שריון וכו'...
* שריון זה אחלה חיל רק תלוי מה אתה מחפש. החבר'ה שהיו איתי היו אחלה חבר'ה ורובם היו מבסוטים. מה כן? שריון זה חיל עם ראש קשה ועבודה קשה.
ישן 06-12-2009, 00:19
  משתמש זכר chaiel49 chaiel49 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.09
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Elad E שמתחילה ב "עם קצת תשומת לב היית מבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Elad E
עם קצת תשומת לב היית מבין שהמשתמש שלו הגבת גם מבין דבר או שניים בנושא שהוא מדבר עליו וגם שהוא אדם קצת יותר מבוגר ממך כך שהצורת התבטאות שלך לא מביאה לך הרבה כבוד במקרה זה.

אוקיי לגבי ההתבטאות כבר אמרתי שאני מצטער...
עם כל הכבוד אנחנו מדברים על מחזורי הגיוס האחרונים ושם אולי מישהו שבמערכת וכו' מבין קצת פחות מטירון שאשכרה שם ורואה ושומע ושואל את האנשים...
עם כל הכבוד 84% מהאנשים לא רשמו שריון בעדיפות ראשונה ושלא נדבר עלזה שרוב האנשים שכן רשמו הם בעלי פרופיל 72. מה שכן זה שאכן יש עליה מרשימה בביקוש לשריון. ושלא יובן לא נכון, אני שריונר מרצון וחושב וממליץ שכדאי ללכת לשריון.
ישן 06-12-2009, 01:31
  Zepp Zepp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.09
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי chaiel49 שמתחילה ב "[font=Verdana]באמת לא היה..."

אני יכול להעיד על עצמי, וגם על הרבה אנשים מהשכבה שלי, שיש תנועה די רחבה לכיוון חיל השריון. גם אני וגם עוד לפחות 10 חברים מהשכבה שלי, רשמנו שריון כהעדפה ראשונה, ולא כי יש לנו פרופיל 72(יש כמעט לכולנו 97), אלא כי זה מה שאנחנו רוצים. עד כה, מאלה שהתגייסו כבר(אני ועוד שלושה/ארבעה מתגייסים במרץ), כולם מבסוטים ולאף אחד לא רע.
אני אפילו זכאי לראיון צנחנים ולראיון סטילים, על שניהם וויתרתי(סיימתי גיבושי טייס וצוללות, לא התקבלתי לאף אחד מהם לצערי).
בתור דעה אישית, אני רואה את חיל השריון כחיל הכרחי ובעל מעלות רבות, אני יודע שמדובר בעבודה קשה ובמשמעת קשה, אך בשום מקום בצבא לא מחלקים לך פרחים(כך אני מאמין לפחות), ובלי שום קשר לכך שאני רואה את הטנק ככלי בעל עצמה שאני רק מחכה לעלות עליו, זהו חיל שזקוק לאנשים יותר מכל חטיבת חי"ר כרגע(אולי זה לא עובדה מוצקת אבל אני מניח שיש פחות ביקוש), ואולי אני קצת צעיר והכל, אבל אני מתכוון גם להגיע לקצונה בחיל.
ישן 06-12-2009, 07:15
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
תרשה לי לשמח אותך עוד קצת
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי gm4450 שמתחילה ב "ממש שמחתי"

הנה עוד סיפור שישמח אותך
בן משפחה שלי משרת כבר שנה בצבא, עקב סיבות שונות, למרות היותו בעל פרופיל 97, לאחר טירונות רובאי 2 הוא עבר קורס חובשים והוצב לשרת כחובש ביחידה עורפית, הבחור הפך עולמות בשביל לעבור לקרבי, לא לכל חיל קרבי-רק שריון!

אחרי אינספור בקשות וראיונות הוא סוף סוף הועבר מיחידתו למז"י לשיבוץ מחדש, עקב היותו חובש עם פרופיל 97, קצינת המיון הודיעה לו ברוב חגיגיות שהוא "זכה" לעבור לגולני. הוא סיפר שהיא היתה בהלם קל כשהוא הודיע לה שהוא מוותר על ה"זכיה" בגולני והיא מצידה ניסתה לשכנע אותו שהוא זכה בלוטו וחבל לוותר על זה (מה שמעלה כמה שאלות לגבי ההכוונה והמסר שקציני המיון מעבירים לחיילים/מלש"בים)

אחרי עוד ראיון ושלושה ימים הודיעו לו שהוא מסופח לחטיבה 460- לטירונות שריון, הבחור ב ע נ נ י ם!!!

סיפור אמיתי שהסתיים רק לפני כשבוע

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

נערך לאחרונה ע"י צופה ורואה בתאריך 06-12-2009 בשעה 07:22.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר