לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2009, 22:16
  pilpel2 pilpel2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.09
סרבתי להישפט

ההודעה הזו מוקלדת על ידי בן משפחתי.

אני בתהליך של 55 לקרבי מהטכני של חיל האוויר.

אני כבר זמן רב מנסה לעבור לקרבי והיו בעיות שונות עם הטופס. סף סוף הטופס הגיע לבקו"ם ובבקו"ם קבעו לי יום ראיונות.

אתמול סיימתי קורס שהועבר בצורה שקרית על ידי כך שהמפקדת מכריחה אותי לרשום תשובות ונותנת לי דפים מהם אני אמור להעתיק הסמכות, וכמה שעות אחרי המבחן האחרון הודיע לי המפקד שגורמי השיבוץ במיטב החליטו לבטל לי את יום הראיונות וליחידתי אין יד בדבר. אני לא האמנתי.
היום באו לעשות לי קלירנס וסירבתי. מפקדיי טענו שאני עושה קלירנס על מנת שאוכל לעשות גיבוש צנחנים ושהקלירנס רק מיועד להעביר אותי להמתנה. ידוע לי בבירור שההמתנה בבסיס היא ללא טופס טיולים.

הם ניסו להכניס אותי למשפט אצל רב סרן ולא נכנסתי. הם אמרו לי שאני יכול לסרב להישפט ועניתי שאני אסרב להישפט רק אצל המב"ס מתוך כוונה שזה יגיע למצ"ח או לבית דין ושם אחשוף את כל השקרים וההעתקות שבהם מסמיכים קורסים. הודעתי שעד אז אני לא נכנס לשום משפט.
אחר כך חזרתי ואמרתי שאני רוצה להישפט, ושוב ניסו להכניס אותי לרב סרן ולא לגורם בכיר יותר, לא נכנסתי.
מה ההשלכות של מה שעשיתי?
אני לא רוצה בשום אופן להישפט על ידי יחידתי.
כיצד אני יכול לגרום שהמשפט יהיה על ידי גורם חיצוני וניטרלי? שום משפט צודק לא יהיה לי ביחדתי.

יש לי הרגשה שהיחידה שלי בוחשת בכל הטופס 55. כמו כן, בגלל שסיימתי קורס הם כבר לא ממש צריכים לעשות את ההצגה של "הטופס 55 שלך בטיפול והכל יהיה בסדר."

אין לי גם הוכחות של ממש שהמבחנים עברו ברמייה,יש לי עוד סיכוי לבטל את ההסמכה?

נערך לאחרונה ע"י pilpel2 בתאריך 09-12-2009 בשעה 22:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2009, 15:56
  משתמשת נקבה נדיה ויינשטיין נדיה ויינשטיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.09
צריך לבדוק....
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי pilpel2 שמתחילה ב "קבלתי מעצר שמחכה לי ויש לי..."

לדעתי, אם אתה מפספס את הגיבוש, ועוד בגלל מעצר - זה לא יוסיף לך נקודות קרדיט אצל המפקדים לעתיד, או קציני המיון של חי"ר..... ולכן זמן הוא גורם חשוב וצריך לפעול בחוכמה.
כעיקרון, אתה יכול להיכנס למשפט, והקצין חייב לשאול אותך אם אתה מסכים להישפט בפניו, ואתה יכול לסרב ולהסביר את עמדתך. במקרה כזה יש גבולות זמן ברורים עד שהבקשה שלך תעבור מאותו רס"ן לבית דין צבאי. אני לא זוכרת כרגע להגיד לך, אבל תנסה לגלגל "נוהל משפט צבאי" או לחפש בפורומים (כאן או תפוז). ז"א, היחידה תהיה מחוייבת להעביר את המקרה הלאה אחרי שאתה מצהיר שאתה מסרב להישפט אצל קצין שיפוט בכיר (במקרה הזה- אותו הרס"ן). אם אתה לא נכנס למשפט - אתה בעצם חוטף עונש עוד לפני שהמערכת התחילה להזיז את עצמה. זה כמו להיכנס לכלא בלי עו"ד ושימוע. לא נראה לי כדאי...
חוצמזה, אם אותו הרס"ן יבין שאין מה להתעסק עם כאב ראש שכמוך, יש סבירות טובה שבכ"ז יעיפו אותך מהחיל.
ואגב, למה אתה בטוח שהקלירנס הוא לתפקיד בח"א? ראית את הצו? אתה יכול לבקש לראות לאן הצו הצבה שלך מיועד, ולפי זה ללמוד את התהליך. האם יש סיכוי שהם באמת מנסים להעביר אותך ליחידת מעבר לצרכי שיבוץ מחדש תחת סמכות חי"ר? יכול להיות שיהיו אפילו כמה יחידות מעבר שלישותיות כאלה באמצע, זה מאוד מקובל בצבא. לדוגמה, בכדי לשנות הצבה אפילו בתוך החיל (פנים חילי) לפעמים נדרש לעשות את זה דרך אחת או שתיים יחידות רישום/מפקדות ממונות/יחידות מעבר. תבדוק טוב שאתה לא מתעקש סתם נגד הקלירנס, אולי יש היגיון בדברים ואתה בעצם בדרך החוצה....
בנוגע לסיפור של מרמה במחני הסמכה - כמו שהמליצו לך מעלי - אני גם הייתי קובלת.

הצלחה רבה, ותחזיק מעמד!

יעוץ, הכוונה ואימון אישי
לחיילים, מתגייסים והוריהם
nadiabeing@gmail.com
0543329188

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:20

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר