לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2005, 07:50
  avicahai_88 avicahai_88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.05
בעיה עם ההארד דיסק אחרי פירמוט

אוקי אז ככה לפני שאני מתחיל לדבר על הבעיה שלי אני רוצה להגיד שאני חולה על הפורום הזה ושהוא עזר לי הרבה למרות שרק נרשמתי נכנסתי אליו והוא אחלה פורום!

אז ככה הבעיה שלי היא כזו : היה לי איזשהו קובץ שעשיתי טעות והפעלתי אותו ולא הצלחתי למחוק אותו גם לא דרך מצב בטוח. הייתי בטוח שזה וירוס אז החלטתי לפרמט, כשנסיתי לפרמט אצלי בבית לא הצלחתי ונתקלתי בבעיות, למשל דרך דוס נאמר לי שההארד דיסק לא תומך בפקודת פורמט וכשניסיתי דרך ההתקנה של וינדוס גם לא הייתה לי אפשרות (שכחתי מה הסיבה), אז החלטתי לנסות לפרמט אצל חבר ונחשו מה...הצלחתי. אחרי שפירמטנו אצלו והתקנו את הוינדוס והפעלנו אותו בפעם הראשונה העברנו בחזרה אלי את ההארד דיסק המופרמט חיברנו אותו למחשב ועכשיו המחשב אומר שהוא לא מזהה שיש הארד דיסק מחובר למחשב...
עכשיו הכל מחובר בסדר ודרך הביוס אני מקבל מידע סותר כי הוא כן מזהה הארד דיסק. (נ.ב יש לי הארד דיסק של חברת WD
120 גיגה 7200 rpm וחבר שלי אומר לי שיכול להיות שאני אומר לקבל עם הארד דיסק איזהשהו דיסקט כדי שאני שיעזור לי במקרים כאלה אם יש אמת בדבר?)

*הפעלנו את המחשב והפעלנו את ההתקנה של וינדוס (עשינו בוט דרך דיסק עלתה ההתקנה של וינדוס - מכירים? מסך ככל שבראשו כתוב windows xp pro setup ) אחר כך היו 3 אפשרויות: 1.להתקין את הוינדוס (ללחוץ enter)
2.לבחור לתקן את הוינדוס 3.לצאת מההתקנה
בחרנו באפשרות הראשונה לחצו enter והופיע לי הודעה שאומרת
setup did not found any hard disk drives... (בסגנון הזה)
ובקשר למידע הסותר שהזכרתי: נכנסתי לביוס ויש לי 2 אפשרויות
1. אפשרויות של cimos והשניה bios נכנסו לאפשרות השניה ושם עשינו auto detect להארד דיסק והוא זיהה שמחובר אחד בגודל 120 גיגה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר