לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2009, 21:34
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
כתיבת ערך בוויקיפדיה "הקרב על המים"

בעקבות דיון שהיה לי עם חבר על ירי בטנקים כארטילריה, חיפשתי חומר ברשת על השיטה של האלוף טל בקרב על המים. להפתעתי לא מצאתי חומר בוויקיפדיה על הקרבות הללו כלל, אך לבסוף מצאתי חומר במערכת הישנה של פרש.

הפתעתי היתה גדולה הרבה יותר כשראיתי שהערך דווקא קיים בוויקיפדיה, אבל בגירסה האנגלית ועוד יותר מוזר- בגירסה הנורווגית .

היות ויצא לי כבר להתפעל מכמות הידע שרצה פה בפורום, ומכיוון שראיתי שחלק מהכותבים כאן נוהגים לתקן ולהוסיף ערכים לוויקיפדיה, מצאתי לנכון לשאול האם מישהו כאן יוכל להרים את הכפפה ולכתוב את הערך (הייתי שמח לעשות זאת בעצמי אבל הידע שלי די לוקה בחסר, ואני לא רוצה שלערך חשוב שכזה יהיה מידע חסר או לא מדוייק). שימו לב שתרגום בלבד לא יהיה מתאים, היות וגם בגירסה האנגלית חסר הרבה חומר, ויש שם כותרות ריקות.

מי שיעשה זאת, שתבוא עליו הברכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2009, 22:37
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי amirsgv שמתחילה ב "הפנייה למקור"

קראתי מספר ספרים על מלחמת ששת הימים, זאת הסיבה שזכרתי את הטכניקה של האלוף טל.

שמע- בימינו אנו, אם משהו לא נמצא באינטרנט הוא כלא קיים בעיני ציבור רחב. זה בעייתי, אני יודע, זה לא בהכרח רצוי אבל זה שמצוי. זאת הסיבה שנאלצתי להסביר לאדם בן קרוב ל-30, קצין במילואים, שאכן היו סדרת קרבות באזור הזה על הטיית מקורות המים ולחפש אחר חומר באינטרנט להראות לו. למה? כי הוא כנראה, כמו רבים אחרים, שואב את הידע שלו מהתוצאה הראשונה שיש בגוגל. ובמקרים רבים זאת וויקיפדיה.

זאת הסיבה שבכלל נרשמתי לפורום הזה, בעיקר כדי למצוא מקורות מידע אחרים שלא ממש חשופים לציבור "הרגיל".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:08

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר