לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2005, 20:05
  PRI PRI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.05
רוצים ויזה לארה"ב? זה הזמן!

כדי לעודד את המבקשים לצאת לארה"ב בחודשי הקיץ להקדים ולהגיע לביקור ההכרחי בשגרירות האמריקנית, החל לפעול ב-1 במרץ הליך מקוצר, שעומד לרשות הקהל לתקופה מוגבלת בלבד - בחודשים מרץ ואפריל. מטרת השירות הזמני היא לייעל ולהוזיל את תהליך הנפקת האשרות (ויזות).

מאז קיץ 2003, עת החליטו האמריקנים לפגוש פנים אל פנים כל מי שמבקש ויזה לארה"ב, נאלצים הישראלים להתמודד עם תהליך מתסכל ומייגע, הכרוך

במילוי טפסי בקשה, תשלום אגרה בסך 450 שקלים והעברת המסמכים לסוכן הנסיעות, שתמורת כ-200 שקלים נוספים מעביר אותם הלאה, לשגרירות, ומתאם את מועד הראיון האישי.

את הפגישה האישית בשגרירות מקדימה במקרים רבים המתנה ממושכת בתור, בעיקר בחודשים יוני, יולי ואוגוסט, במהלכם מנפיקה השגרירות כארבעים אחוז מכלל האשרות. התהליך כולו, עד לקבלת האשרה, נמשך בדרך כלל כשבועיים-שלושה.

במהלך מרץ ואפריל, לתקופה מוגבלת וחד פעמית, אין חובה להיעזר בתיווכו של סוכן הנסיעות, אין צורך להעביר את הטפסים מראש לשגרירות, ואין צורך לתאם מועד לראיון. יחד עם זאת, השירות "הרגיל" ממשיך לפעול כתמיד, לצד ההליך המקוצר, ומי שמעוניין יוכל להעביר בקשתו בהתאם לשיטה הנהוגה בשאר חודשי השנה.

המעוניינים בהנפקת אשרה בהליך המקוצר מתבקשים להוריד את הטפסים הרשמיים מאתר האינטרנט של השגרירות. כשהם מלאים, ובצירוף תמונות ואישור על תשלום האגרה, יש להגיע במהלך תקופה זו לראיון בשגרירות, ללא קביעת תור מראש, בימים שני עד חמישי בין השעות 13:00-14:30.

התהליך בשגרירות, שכולל גם מסירת טביעות אצבע, יארך כשעה, ומי שזכאי לאשרה יקבל את דרכונו המוחתם בתוך 48 שעות, היישר אל תיבת הדואר שבבית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2005, 18:31
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
קבל
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "שכנע אותי שלא חסר לך :)"

טוב אז אני בן 22
אין לי עדיין כרטיס טיסה
אני רוצה לטוס לארה"ב לצורך טיול אשר יהיה קצוב ביותר בין ה2 ליוני וחזרה ב2 ליולי שזה יוצא בשבת
המטרה היא לצורך היכרות של ארה"ב פעם ראשונה. אין לי כל כוונה להשתקע שם או לחשוב בכלל להשאר שם בתור "עולה חדש" כיוון שאני עובד בחברה גדולה (מטעמים בטחוניים לא אזכיר בפורום את שמה) אני מתכנן לחזור ישר לעבודה לפי הבטחתי למנהל עבודה שלי ומחוייבות מול החברה ואני אוהב את העבודה , כמו כן אני מחוייב לחברה במשך שנה וטוב לי בחברה הזאת ומתכונן לעבוד בה עד שלא ירצו אותי יותר בקיצוץ הבא עוד כמה שנים טובות ומה גם שאני מתכנן ללמוד במכללת ג'ון ברייס מנהלי רשתות ושרתי 2003 וגם שרתי דואר לצורך התקדמותי בתחום במקום העבודה שלי.

יש שאיפה גם לעשות סוף סוף רשיון פה בארץ שזה דבר שמאוד חשוב לפחות לי

פעם ראשונה שאני טס לארה"ב בשביל לטייל ורק בשביל להכיר מה זה ארה"ב ולא מעבר

אני טס עם ידידה טובה שלי שגם היא נרשמה ללימודים באוניוורסיטה בת"א וגם היא חוזרת איתי לארץ כמובן

אני אוהב את ישראל ולא חושב ללכת לגור באף ארץ אחרת בעתיד ואין לי מה לחפש במקום אחר כאן בניתי את עצמי ולא חושב להתחיל לבנות הכל מחדש במקום אחר.

ואני מבקש שתאשרו לי לטוס לחודש לחו"ל לצורך טיול ולהנות מהיופי ומהמקומות התירותיים שיש בארה"ב כמו ביו יורק לוס אנג'לס מייאמי לאס וגאס שיקאגו ועוד כמה ערים באזור.

מקווה אנשים שזה היה מספיק משכנע אותכם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר