לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2009, 07:43
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
כתבה ספקיות אינטרנט בארץ מתערבות בשיתוף קבצים -ynet

תחקיר ראשון מסוגו בישראל שערך ynet בשיתוף פעילי רשת ובלוגרים, מעלה ממצאים כי 2 מספקיות האינטרנט הגדולות בישראל מתערבות בתעבורה של שירותי שיתוף קבצים

האם ספקיות אינטרנט ישראליות חוסמות, מעכבות או מתערבות בתעבורת שירותי שיתוף קבצים? השאלה הזו חוזרת ועולה לא פעם באתרים ופורומים שונים, ולאורך השנים קיבלנו נפח תלונות גדול מגולשים שחושדים כי הדבר נעשה - ופוגע בזכויות שלהם כגולשים וצרכנים של המוצר אותו מספקות ספקיות האינטרנט.

תחקיר מקיף, שכמוהו טרם בוצע בישראל, שנערך בשיתוף בלוגרים, פעילי רשת, עיתונאי טכנולוגיה ומתנדבים נוספים, מעלה לראשונה ראיות לכאורה כי

שתיים מספקיות האינטרנט הגדולות בישראל, מתערבות בתעבורה ז

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3785439,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2009, 11:18
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "ספקיות אינטרנט בארץ מתערבות בשיתוף קבצים -ynet"

לא היה לי זמן לעבור על כל הנתונים וכל הקישורים, אך דברתי עם שימי על הרמת כזה פרוייקט לפני זמן מה ולפחות אני רואה, שלא טעיתי לגבי netvision. הם אכן עושים זאת. בבדיקה הזאת חסרים בדיקת על חסימות נוספות, שמצאתי חוץ מעל Peer to Peer. אכן דרוש מחקר יותר מעמיק לראות מה רמת החסימה בישראל. עכשיו אותם אנשים, שאמרו לי, שאין חסימה מצד נט'ויזאן, יכולים לראות שלא טעיתי ויש חסימה. אצלי עוד כמה דברים נחסמים חוץ מהמדובר בכתבה על ידי נט'ויזאן, למזלי אני לא המשתמש הרגיל, שקל לחסום אותו ומצאתי דרכים אחרות חוקיות לברוח מהחסימות השונות שלה עד עכשיו בהצלחה.

עכשיו נחכה למשרד התיקשורת ונראה מה הוא הולך לעשות בנידון.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 13-12-2009, 17:49
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
אני יודע שהרוב הפסיקו לחסום לפחות במהריות הקטנות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "ספקיות אינטרנט בארץ מתערבות בשיתוף קבצים -ynet"

או לכל הפחות הורידו את ההקבלה באופן משמעותי.
בחבילה של 1.5 אין חסימות מוריד אצלי באופן קבוע על 180- כך היה המצב הן בהוט, והן כרגע בבזק, גם עם 012, וגם עם 013 כרגע.

שני סייגים-
1)אני משתמש בפורטים שרירותים(כי יש לי ראוטר, לכן לצורך הנוחות אני לא משתמש בפורטים ברירת מחדל)
2)אני משתמש בהצפנה- למרות שהייתה תקופה שבמחשב חדש שכחתי להגדיר הצפנה, אבל עדיין המהרות הייתה מירבית.

מסקנה- אני חושב שבחבילות הקטנות אין נכון להיום שום הגבלה. (או הגבלה לא משמעותית)
בעבר כן היו הגבלות חמורות והביטורנט ללא ההצפנה לא חצה אצלי את ה30-70, גם זה ביום טוב.
אני מדבר על תקופה מלפני שנה וחצי שנתיים, וספקית 013, לעומת זאת בבדיקה שעשיתי אז בבזק בן לאומי התברר לי שזה מוריד במהרות המקסמלית.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 13-12-2009 בשעה 18:08.
ישן 13-12-2009, 19:09
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אז איך אתה מסביר את זה?.."

תוריד הרבה יחסית לחבילה שלך ותראה, כיצד אתה מקבל חסימה בלי שום הזהרה מהספקית וכיצד ה Peer to Peer עושה לך בעיות משום מה בעוד הדפדפנים שלך גולשים בלי בעיה ולכל תוכנת רשת אחרת לצא'ט וכו אין בעיה. יש להם עוד כל מיני חסימות אחרות בנוסף, שלא נבדקו על ידי ynet עקב יעוד הבדיקה של ynet. הבדיקה של ynet הייתה קטנה, אך עשתה את העבודה שלה, אבל לא עד הסוף.

בדרך כלל הם חוסמים את המורידים הכבדים בלבד או אלה שיש להם קווים פעילים מדי, אם אין לך בעיות, אתה לא מוריד הרבה או הקו שלך לא פעיל מספיק, אחרת היית מרגיש את החסימה שלהם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 13-12-2009, 19:29
  met_mizman met_mizman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני מאמין שאני מוריד סביבות ה40-50 גגה בחודש בממוצע."

אני ודאי לא מוגדר כ"מוריד כבד", (אא"כ שמיעת ערוצי מוסיקה, דומני בסביבות 11K לשניה מגדירה אותי משום מה ככבד), ומחובר דרך נטויזן/013 בכבלים, ויש לי בעיה עם חסימה בתוכנת מסחר בבורסה ב NY שמשתמשת (ולא ניתן לשינוי) בפורט 10274.
הבעיה קיימת בכל ימות השבוע משעות הצהריים עד לערך 3 לפנות בוקר, מלבד ימי שישי עד ראשון.
בדקתי על אותו מחשב באותם שעות בדיוק בזה אחר זה את נטויז'ן וסלקום (שלדעתי משתמשים בסוף בחיבור של נטויז'ן) והתוכנה לא מקבלת נתונים (למרות שהשרת שאליו היא אמורה להתחבר מחזיר ping), לעומת זאת ב 014 ההתחברות בכל שעות היממה ללא שום תקלות. (בדקתי גם את רימון, אלא שאינני זוכר מה היו התוצאות... אם זה חשוב למישהו אני יכול לבדוק שוב)

נ.ב. אין באמור לעיל משום המלצה לחברת בזב"ל/014, כיון שישנם עוד אלף ואחת סיבות להמנע מכל קשר עמם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר