לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2009, 04:34
  ----- ----- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.09
נמאס לי לסבול נגמרו החיים

לפניי שנה וחצי נכנסתי לפורום מסן רשמתי שבא לי למות להעלם מהחיים האלה אחריי יום התקשרו לאמא שלי ולעובדת הסוציאלית והמליצו לה לאשפז אותי במחלקה פסיכיאטרית.
כפו עליי להיות בבית חולים מסריח
כפו עליי לקחת כדורים
זלזלו בי השפילו אותי גרמו לי להרגיש "חולת נפש
גרמו לי להרגיש שאני באמת חולה.
קשה לי להסתכל על המשפחה שלי כי הם יודעים איפה הייתי קשה לי ללכת לרופא משפחה כי רשום לו שהייתי המחלקה פסיכיאטרית
למרות שהפסיקו לדחוף לי את הסמים האלה שהם קוראים להם "כדורים פסיכיאטרים"
עדיין יש לי תופעות לוואי איומות כאבי ראש ובלבול בלי סוף עליתי כמעט 20 קילו בגלל הכדורים.
אני שונאת את הגוף שלי ושונאת את כל מה שנמצא בפנים
אני לא מצליחה להבין דברים לקלוט דברים התחלתי ללמוד לפניי 3 חודשים כלום לא נכנס לראש אני מרגישה ילדה דיסלקטית.
התחלתי ללמוד נהיגה וביטלתי כי אני חטפתי סחרחורת אני לא מצליחה לישון אני עדיין מרגישה שאני שם שאני הולכת לישון אני שומעת את הקולות של האחים בתחנה.
הרופא שלי יודע מהכאבי ראש שלא מניחים לי לרגע הוא לא מוכן אפילו להפנות אותי לניורולוג.
אני יודעת שהמצב שלי לא באמת מעניין אף אחד.
זרקו אותי בלי טיפול פסיכולוגי
אין לי עם מי לדבר.
אמא שלי גם כל היום מסתובבת בבית וזורקת משפטים כמו סרטן יהיה לי בא לי למות.
בא לי לתקוע לעצמי כדור בראש ולשכוח מכל זה.
להעלם כאילו בחיים לא הייתי פה.
להפסיק לסבול.
נמאס לי לסבול.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2009, 09:42
  סהר_תמיכה סהר_תמיכה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.09
שלח הודעה דרך ICQ אל סהר_תמיכה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ----- שמתחילה ב "נמאס לי לסבול נגמרו החיים"

קראתי את ההודעות שלך ושמעתי את הכאב הגדול שיש לך בפנים אחרי כל הדברים הקשים שעברת בשנה וחצי האחרונות. אני שומע אותך צועקת, מתחננת על נפשך, שהסבל הזה ייעלם כבר... כל כך קשה להמשיך אחרי האשפוז הכפוי הזה, והחוויות הנוראיות שהיו שם, ותופעות הלוואי של הכדורים שדחפו לך שעד עכשיו מפריעות לך בחיים... ובנוסף לכל זה את גם מרגישה כל כך לבד... אפילו אמא לא מקשיבה לך... וזה כואב כל כך שכבר איבדת תקווה ואת פשוט רוצה להתאבד... למות... להעלם...

-המשך ההודעה נמחק מכיוון שהוא מכיל לינק לפורום אחר.. נא לקרוא את תקנון האתר, תודה.

איתך,

מתנדב סה"ר.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 19-12-2009 בשעה 12:25.
ישן 25-06-2011, 20:52
  ----- ----- אינו מחובר  

חזרתי לפה אחריי שנה וחצי כפי שאתם רואים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ----- שמתחילה ב "נמאס לי לסבול נגמרו החיים"

היום אני בת 20 וחודשיים...
אני קוראת את הדברים שכתבתי לפניי שנה וחצי ואני מתפרצת בבכי,קשה לי לקרוא את מה שכתבתי ועוד יותר קשה לי להזכר שהייתי במצב של עוד שנייה הרמתי ידיים.

עדיין כואב לי זה בא והולך אבל הכאב עמוק בפנים ואני לא חושבת שהוא ימחק מתי שהו.
בהתחלה בכיתי כל יום אחר כך זה הפך ליום כן יום לא אחר כך לפעם בשבוע והשבוע לפעם בחודש.

אני גודלת עם זכרונות קשים על העבר לפעמים הם הורסים לי בדרך הם הורסים לי עבודות וקשרים עם אנשים
אבל אני מנסה ונלחמת בכל כוחי לא לתת להם להרוס את מה שאני יכולה עוד להתקדם ולתקן.

מעולם לא ידעתי מה זה לשנוא מישהו או לנקום שמישהו עד לפני האשפוז.

אבל אני יכולה לומר לכם שנקמה זה הרגש הכי הרסני שקיים בעולם.
אני לא מאחלת לאף אחד מכם להרגיש את מה שאני מרגישה ולחיות עם הרגשה של נקמה וכעס שלא נתפס.
ישן 25-06-2011, 23:02
  ----- ----- אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "ברוכה השבה! את רוצה לספר על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
ברוכה השבה!

את רוצה לספר על התהליך שעברת ועל מה קורה איתך היום?

שלום..

אין כל כך מה לספר...
אני רק יכולה לומר שהזמן מרפא את הכאב,לא לגמריי אבל הוא מקל עליו,אני יודעת שזה קשה כי הוא נמצא שם תמיד.

ואני גם יודעת שברגע שראיתי את כל התגובות המעודדות שלכם הבנתי שלמישהו כן אכפת וזה עודד אותי ונתן לי עוד קצת כוח להמשיך.
יש תקופות בחיים שנראה ש99% מהחיים זה חרא אבל אם יש אחוז אחד של טוב עדיין שווה לחיות אותו מאשר להרים ידיים ולא לחיות בכלל ועם כל הכאב והקשיים להנות מהאחוז הבודד הזה ותמיד לקוות שהוא יגדל ושיהיה יותר טוב.
ואני חושבת שזה מה שהייתי אומרת לכל מי שכרגע נמצא במצב בו הייתי.

היום אני נמצאת בטיפול פסיכולוגי אצל פסיכולוגית מדהימה(סוף סוף אחריי כל האנשיי מקצוע שאני מתביישת לקרוא להם אנשיי מקצוע).
כנגד כל הסיכויים היא משכה אותי מהתהום שחייתי בה היא תומכת בי ומעודדת אותי לעשות דברים שאני אוהבת וגורמים לי להרגיש טוב..אני עדיין ממררת בבכי אצלה כמעט בכל פגישה אבל עדיין יש גם שיחות אופטימיות שאני מעלה בהם חיוך וחושבת על העתיד.

נערך לאחרונה ע"י ----- בתאריך 25-06-2011 בשעה 23:09.
ישן 25-06-2011, 22:13
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ברוכה השבה.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ----- שמתחילה ב "חזרתי לפה אחריי שנה וחצי כפי שאתם רואים"

אני מברך על האומץ שלך לנסח את כאבך במילים כה ברורות. זה לא מובן מאליו ורבים וטובים לא היו מצליחים במסע ממנו שבת.

את הדברים שקרו לא ניתן להשיב לאחור אך ניתן לדבר עליהם עם חברה קרובה. כל הרגשות לגיטימיים אך לאדם עצמו מוטב לנתב את אנרגיות ללבלוב מחדש.

מי שהצליחה לעשות דרך ממילותייך של לפני שנתיים ועד הודעתך היום - תצליח בודאי גם בכך.

ואם אין בשעה זו חברה זמינה גם אז את לא לבד. - אפשר תמיד לדבר עם אנשי ער"ן בטלפון: רוצים לדבר עם ער"ן בטלפון ? 1201

או בצ'ט אישי רוצים לדבר עם ער"ן באמצעות צ'ט אישי?

כמי שהייתה במקום אחר ושבה - אולי תצליחי גם לחזק אחרים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר