לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2011, 01:09
  אדון שוקו123 אדון שוקו123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.11
גובה

שלום אני בן 15 הגובה שלי הוא 1.69 ההורים שלי לא גבוהים בכלל והבעיה היא שאני לא מאלה שהתבגרו מאוחר להפך אני התבגרתיי טיפה מוקדם (כאילו לא לפני גיל 9 )אני בטווח הנורמה של ההתבגרות אבל קצת יותר מוקדם מאחרים לא באופן מוגזם בכלל אלא קצת יותר מוקדם זאת תאמרת יש לי שערות בשפם גם טיפה בלחיים ובסנטר יעני לא זיפים אבל יש שערות גם בכללי אני שעיר יחסית בכיתה ז' התחילו לי פצעי בגרות ובגיל 14 לקחתי קיורטן (אותו כדור כמו הרואקטן)וזה חיסל אותם.עד גיל 14 צמחתי ממש ממש יפה אבל אז התחלתי להאט ממש הרופא שלי אמר לי שאני יגיע ל1.70 /71 ככה גם אח שלי והוא נעצר מוקדם בגיל 16 השאיפה שלי זה להיות 1.73-1.76 אני יודע שאין כזה הבדל בין מטר שבעים לשבעים ושלוש אבל בכל זאת זה חשוב לי.מישו יודע דרך לגבוה עוד 2- 3 סנטימטרים אבל לא למצב של התבגרות מאוחרת אלא להתבגרות רגילה או טיפה מהירה כי לדעתי לגבר 1.70 זה די נמוך דרך אגב מישו יודע משו על הקשר בין הרוקטן לגדילה כי שמעתי על זה שזה משפיע אבל כל רופא ששאלתי אותו על כך אמר שזה לא קשור בכלל ושאין מצב שזה עוצר או משבש את הגדילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר