לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2009, 19:57
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
לשכור דירה-למה אני נכנס? איזה הוצאות צפויות לי?

שלום לכולם,
אני חייל ומשרת קרוב לבית ועובד. אני גר בבית עם המשפחה וצפוף לי ואני מרגיש שאין לי פרטיות שאני צריך במיוחד לא עם בת זוג אבל בכלל. אני רוצה יותר פרטיות ועצמאות וחושב שהפתרון הוא לשכור דירה במקום שלא רחוק ממקום מגוריי עכשיו. המקום הוא דרום ת"א. מעולם לא שכרתי דירה ולכן אני מעוניין לשמוע דעות מנסיון של אחרים - אתם - שיסבירו לי יותר למה אני הולך להכנס, הוצאות, עלויות, תחזוקה, נוחות וכל פרט שאוכל לקבל יבורך.
אני מכניס כ 5 אלף ש"ח בחודש.
אני מעוניין לשכור דירת חדר וחצי בערך. אני רוצה לחיות לבד ואולי גם עם בת זוג. אני לא מעוניין שיהיה צפוף מדי לכן חדר וחצי ולא חדר - יספיק? אני מעוניין שיהיה טלוויזיה ומחשב.
מהן העלויות החודשיות הצפויות לי?
אני הלכתי לפי חישוב של:
דמי שכירות: כ-1800
חשבונות ארנונה חשמל מים וכו': כ-500
מזון: כ-500
סה"כ כ- 2800 בחודש. מה עם טלויזיה וכו'? זה עולה חודשית?
האם החישובים שלי נכונים? פיספסתי משהו? מה כדאי לבדוק מנסיונכם לפני שאני עושה את הצעד הזה? מה אני צריך לדעת? וכמה מ"ר זה נחשב סביר? מה לגבי ריהוט?

תודה! וכמו שאמרתי, כל פרט יוסיף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2009, 20:12
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "לשכור דירה-למה אני נכנס? איזה הוצאות צפויות לי?"

מאיפה הבאת 1800? זה ניחוש או שראית הצעות בסכום כזה? נשמע זול מדי ביחס לאזור. לתל אביבים יש נטייה לדפוק סכומים כאילו כל חור מעופש הוא מינימום הטאג' מהאל.

אני יכול לתת לך דוגמא טובה כי גם אני גר לבד ומשלם את כל הקניות לבד. בדקתי לך והוצאתי מחיוב האשראי שלי (העברתי את כל ההוצאות לאשראי, נוח יותר לעקוב): 1100 ש"ח בחודש על קניות שכוללות מזון, חומרי ניקוי ודברים לבית, מתוכם ספציפית לתקופה זו 100 ש"ח על תרופות (ויטמינים, תרופות שיעול, אקמול וכו'). נגיד 1000 ש"ח. למרות שלא הכל מזון, אתה תתפלא לדעת כמה הדברים שלכאורה קונים פעם בכמה זמן משפיעים- סבון, שמפו, דאודורנט, חומרי ניקוי, סמרטוטים, דברים כאלו.

ארנונה ומים כלול אצלי בשכ"ד. חשמל- כ-100-150 ש"ח לחודש, שכוללים הפעלת כיריים חשמליות, מיקרו, מזגן, תנור, דוד חשמל. כל זה לצריכה של יחיד.

טלויזיה- כבלים או לווין אכן עולים כסף. אינטרנט גם יעלה בחלק מהמקומות (אצלי לווין ואינטרנט כלול במחיר). אני גר בסטודיו של 40 מ"ר, הייתי שמח למשהו יותר גדול אבל זה היה עולה לי יותר.
אל תשכח טלפון. אם אתה יחסית מדבר הרבה מהבית תעשה קו של בזק או ספק אחר, מוזיל עלויות סלולרי.

ישן 21-12-2009, 07:16
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אז כמה עולה לגור במלונה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "לשכור דירה-למה אני נכנס? איזה הוצאות צפויות לי?"

הגיע הזמן לחשוף את הפרטים:
דירה מחולקת, בערך 30 מ"ר באיזור יד אליהו.
שכר דירה 2550 שקלים בחודש.
ארנונה+מים+ועד בית: 200 שקלים בחודש, משולם ביחד עם שכר הדירה.
חופשי חודשי מרחבי לבן: 330 שקל, אמור להתעדכן בחודש הקרוב.
חשמל: כ 70-80 שקלים לחודש, אחרי התחשבנות עם הדירה השכנה.
גז: בערך 20 שקלים לחודש, הרוב דמי שימוש חודשיים
מבצע טריפל הוט: 260 שקלים בחודש על טלוויזיה, טלפון ותשתית אינטרנט. ספק אינטרנט מהעבודה.
שאר ההוצאות : ביגוד, אוכל, חומרי ניקיון, מוצרי פארם וסתם פינוקים: בערך 1000 שקלים. זה משתנה מחודש לחודש.
ולכל זה צריך להוסיף הוצאות בלתי צפויות, למשל הסתימה בביוב שהייתי צריכה לפתוח החודש ועלה לי הון תועפות..
בקיצור, אפשר לחיות בת"א יפה בפחות מ5000 שקלים.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 21-12-2009 בשעה 07:19.
ישן 22-12-2009, 00:05
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "כל זה מיני, בגלל שאין לך..."

אוקיי,

אנסה לחדד, ותודה על 2 התגובות הרציניות שקיבלתי.

נניח ואני כן מוצא דירה ב 2000 ש"ח לחודש. נניח 30 מ"ר.
ונניח ואני לוקח חומרי ניקיון מהבית.
אפשר להכליל את זה כך:
דמי שכירות: 2000
חשבונות: גז חשמל מים ארנונה כ-500 - או שפחות? לא הבנתי
טלפון לא צריך. כבלים ואינטרנט כמה יעלה לי לחודש?
כל זה ללא הוצאות מזון.
האם ברוב הדירות חדר-חדר וחצי יש קולטי שמש או שבכל רצון להתקלח צריך להפעיל חשמל? האם זה הוכלל כבר בחישוב שעשינו?

נניח ומצאתי דירה שנראית לי לעין ביד2. מה עושים הלאה? הולכים לשם ו...? מה הכי חשוב לבדוק? שיש קולטי שמש? שיש פלדלת? שהחוזה הוגן? איך עושים את זה הלאה מה לעשות מה השלבים עד שהדירה "שלי"?
ישן 22-12-2009, 05:18
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
כמה יעלה לי?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "אוקיי, אנסה לחדד, ותודה על..."

כמה עולה כבלים? תרים טלפון חינם לשירות הלקוחות של הוט, 1800077077, ותשאל. רק קח בחשבון שהם יציעו לך חבילה מינימאלית של לפחות שלושה ערוצים מעבר לבסיס, ואתה מחוייב להם לפחות 18 חודשים.
האם ברוב הדירות יש דוד שמש? ברוב הדירות הקטנות והמחולקות אין. הסיבה היא, שהדירה המחולקת היא עדיין יחידה אחת, ואסור לדירה לשים יותר מסט אחד של קולטים על הגג. אבל זה פחות אמור להדאיג אותך. 20 דקות של דוד כל יום זה לא זולל הרבה חשמל.
מה בודקים בדירה? תסתכל על הריצוף, על הקירות, על התקרה, תפתח את הברזים, תפתח את החלונות.... בעצם, כשתמצא את הדירה שמתאימה לך אתה כבר תרגיש את זה. קח בחשבון שבאיזורים מבוקשים הדירות נחטפות, ואין יותר מידי זמן לחשוב. אני לקחתי את המלונה אחרי שהסתכלתי עליה במשך חמש דקות בלבד, כשברקע יש תינוקת בוכה. שיהיה בהצלחה!

ישן 22-12-2009, 07:40
  משתמשת נקבה הגרייי הגרייי אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, וגם לוחות | המנהלת הכי חיה שיש..

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "אוקיי, אנסה לחדד, ותודה על..."

מנסיון טרי טרי שעדיין לא נגמר,
בדוק את הרצפה, בדוק שאין שיפוע משמעותי.

אני שכרתי עכשיו בית שהרצפה בשיפוע כ"כ חריף שכל כיסא עם גלגלים מחליק במדרון.

מהיום, אני הולכת לראות דירות עם פלס.

בדוק רטיבות בקירות ובתקרה, בדוק זרם מים קרים וחמים בברזים,

נסה לדמיין את הציוד שאתה מצפה למקם במקום מיועד, ראיתי הרבה דירות בלי חיבור לגז ובלי אפשרות לחבר מכונת כביסה.

קרא את החוזה טוב טוב ואפילו תן למישהו מנוסה לקרוא.

שים לב שיש לך נקודת מפלט מהחוזה בתנאים כאלו ואחרים.

תשתדל לא להחתים ערבים, אלא רק צ'ק ביטחון.

תלמד איך ממלאים צ'קים בצורה הכי בטוחה שיש ומה כדאי לרשום על הצ'קים לתשלום ומה על הצ'ק ביטחון.

בהצלחה.

ישן 22-12-2009, 19:12
  Benor2005 Benor2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.05

פרט חשוב לגבי טלוויזיה:

http://www.godigital.co.il/

2
ציטוט:
באוגוסט 2009 , 43 שנה אחרי שהחלו בישראל שידורי טלוויזיה קרקעיים אנלוגיים , נכנסה ישראל באופן רשמי לעידן חדש עם הפעלתם הסדירה של שידורי טלוויזיה דיגיטליים קרקעיים DTT - Digital Terrestrial Television המבוצעים בתקן האירופי DVB-T ובשיטת הדחיסה המתקדמת MPEG-4 .
רשת ההפצה תקיף את מרבית שטחי המדינה.
השידורים הדיגיטליים הקרקעיים מסופקים ללא תשלום, התחייבות או דמי מנוי .
לל מנת לקלוט את השידורים יש צורך בממיר דיגיטלי מתאים או מקלט טלוויזיה עם טיונר דיגיטלי פנימי מתאים ואנטנה פנימית או חיצונית, בהתאם לאזור המגורים ואיכות הקליטה.
אין קשר בין השידורים לאגרת הטלוויזיה, הנגבית על פי חוק עבור החזקת מקלט טלוויזיה.
השידורים הדיגיטליים יחליפו את השידורים האנלוגיים הנוכחיים שייפסקו לחלוטין בסוף שנת 2010.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר