לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2004, 17:39
צלמית המשתמש של קינג
  קינג קינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.03
דיכאון חתולים - משי אני מקווה שאת לא בדיכאון כי אחרי זה נצטרך...

דיכאון חתולים

אנשים רבים עוצרים אותי ברחוב ושואלים אותי: "קפטן, מה עושים עם בעיית הדיכאון של החתולים?" זוהי אכן בעיה סבוכה שלגביה לא קיים בנמצא פתרון אותו אני מכיר. החתול לשעבר של ספינתי – ג'ורג' (ז"ל) קיפח את נפשו מסיבה זו בדיוק.

אספר לכם את סיפור המעשה.

הו ג'ורג', ג'ורג', חתול נאמן היית לספינתנו, אנו מתגעגעים ליללותיך הענוגות שהיו מעירות אותנו באמצע הלילה, לגושי הפרווה אותם אתה מקיא בנקודות ראנדומאליות על הסיפון, ואיך הספנים היו רבים על הזכות להחליף את חול החתולים שלך. לא עובר יום על ספינתנו מבלי שאחד מהצוות יאמר:"זוכרים את ג'ורג'?" ויתר חברי הצוות מפטירים יריקה שקטה על הסיפון כאות הזדהות.

ג'ורג' היה הקמיע של הספינה, לקחנו אותו עימנו לכל מקום אשר הפלגנו. יום אחד באחת מההפלגות שלנו הבחנתי שגו'רג' נעלם, ניגשתי לחפשו. כשפתחתי את דלת המטבח ראיתי את ידו של שמשון, שף הספינה שלנו תחובה עמוק בתוך גרונו של ג'ורג'.

"שמשון?!"

"...אההה...זה לא מה שזה נראה בוס....החתול....ב...אההה.....בדכאון! והוא ניסה להתאבד בבליעת רעל אני פשוט מנסה לגרום לו שיקיא את הרעל שבלע"

חלצתי את ידו של שמשון מתוך לועו של החתול המסכן והבטתי בחתול. הוא באמת נראה מדוכא מעט. כשהורדתי אותו מידי לרצפה הוא רץ כאחוז אמוק אל מחוץ למטבח, שמשון זעק אחריו: "אני עוד אתפוס אותך!" הבטתי בשמשון שמיד הוסיף "...אמממ...ל...לשיחת עידוד כמובן, כדי שתצא מהדיכאון, זאת אומרת ..."

כמה דקות אחר-כך שמעתי קולות חבטה חוזרים ונשנים עולים מהסיפון – רצתי לבדוק במה מדובר וראיתי שוב את שמשון חובט בתורן באמצעות ג'ורג'. "שמשון?!" "כן?...אהההה...החתול פשוט נכנס לדיכאון, כבר אמרתי לך לא?...אז...הוא...כדי להוציא ממנו את הדיכאון אני חובט אותו בתורן, שיצא החוצה כל הדיכאון...אההה....לא?"

"תן לי את החתול הזה בבקשה". שמשון העביר לי את החתול, הבטתי בו והוא אכן נראה עצוב, החזרתי לשמשון את החתול

"המשך להוציא ממנו את הדיכאון שמשון, אתה עושה עבודה טובה." "תודה קפטן, המפקד". מאוחר יותר באותו יום בישר לי שמשון את הבשורה המרה לגבי גורלו של החתול המסכן – מסתבר שהחבטות של שמשון לא הועילו, ג'ורג' שם קץ לחייו.

בדכאונו ירד בעצמו למטבח, תקע בעצמו כמה סכינים, הוציא את אחת מעיניו באמצעות כפית קהה, משם ירד לחדר המכונות כדי למרוח עצמו בבנזין, הלך לתותח הצית את עצמו וירה עצמו בזווית של 90 מעלות לספינה לעבר השמיים. מה עצוב, קוראים היקרים, דיכאון חתולים עשוי להיות מסוכן לבריאות החתול, שימרו שהחתול שלכם יהיה שמח אחרת אחריתו עשויה להיות רעה ומרה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,73...99493,00.html#n

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר