לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2008, 18:57
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי mp_phonix שמתחילה ב "room clearing american style..."

לגבי זה

קרה לנו פעם באימון פיינטבול של צוות הכוננות שאני הייתי "מחבל" ותפסתי עמדה מאד טובה שכיסתה את כל דרכי הגישה אלי. היתי גם ממוגן היטב וכל ניסיון להתקרב אלי או "להוריד" אותי מרחוק לא הצליחו. הצלחתי לפגוע ביותר מעשרה אנשים גם באלו שבאו באיגוף.
בארוע אמת זה הזמן להקפיא מצב ולחכות לסיירת מטכ"ל והמטוסים. גם אם המחבל חי הוא כרגע תחום באזור מסויים ואין סיבה להמשיך להתנפץ עליו. צריך רק לראות שהוא לא זז משם ושאף אחד לא נמצא שטח שהוא מכסה באש.
אבל... זה פינטבול...
אחד הלוחמים לקח שני רובים עמוסים בתחמושת (והיו הרבה מכל הלוחמים שהורדתי בלי שיספיקו לירות אפילו כדור אחד) ופשוט רץ לכיוון המחסה שלי כשהו יורה ברצף משני הרובים בשתי הידיים. למרות שזה רק פיינטבול ואני עם אמצעי מיגון עדיין כמעט ולא העזתי להוציא את הראש.
זה לא עבד לו רק בגלל שהמדריך לוט"ר צעק עליו שהוא לא רמבו XD

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2008, 00:07
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Tal53 שמתחילה ב "למרות שלא קשור לנושא חייב לענות"

אני התרגלתי לחשוב שבמקרים ותגובות המענה לבעיה כזו הוא פשוט התאמת אחת מן הנעליים הצבאיות שבצריח לגבו של הנהג לאחר צידוד לשעה המתאימה. אצלנו זה היה תרגולת שש-ארבעים-ושש, היו צוותים אפילו עם שש-ארבעים-ושתיים, תלוי במידות הנעל הרלוונטית.

לרוב הסיפור מסתכם בכחמישים מטרים מרגע שנוצרה ההתאמה בין הרגל לגב, במידת הצורך יש לשחק עם המינון להשגת תוצאה שונה.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 16-09-2010, 00:37
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
קטעים
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "טוב .. קצת פוטושופ"

מקפיץ את האשכול לטובת אחת התמונות היותר חזקות בגלריה הזאת:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rookery.s3.amazonaws.com/818500/818644_65f6_625x1000.jpg]

גם לי לקח כמה שניות לקלוט מה לא בסדר

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר