לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2009, 15:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כתבות בסגנון "כתבנו נלווה לפעילי הארגון למבט מבפנים" צמיד מעוררות אצלי תחושת חוסר אמו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בדם, באש, במקלדת: כך אנו מפסידים בקרב"

אמון. אני לא מכיר את הארגון, אבל אחרי 10 שנות "פעילות רשת" בחו"ל (בעולם דובר האנגלית בעיקר) אני יודע דבר או שניים על עניין ה"מצב ההסברתי של ישראל" ולא מעט על הדינמיקה של מבחר תחומים שבהם לכאורה "פעילי רשת" יכולים להשפיע. אני אישית הפכתי עצמי לפני שלוש או ארבע שנים גם למין "פעיל רשת" עצמאי כזה ואני מקפיד לנצל הזדמנויות, או פרצות, שאני נתקל בהן למטרת שיפור "ההסברה" הישראלית וגם איני בוחל בהשמצה מכל סוג של הערבים כיישות פוליטית (כאשר הכלל הוא לעולם לא להפוך זאת לעניין העיקרי אלא רק פועל יוצא של פעילות רשת רגילה ושגרתית).

לטעמי גם כאן בעלת התחקיר פיספסה בגדול: אין "אינטיפדה אלקטרונית מאורגנת נגד ישראל": זו הזיה שטבעי שתתפתח כאשר אנשים חיים בהכחשה לעניין כמות האיבה שצפה ועולה על פני השטח נגדם. קל לחיות עם שנאה כאשר אתה בטוח שהיא מכאנית ומכוונת ע"י גוף אחד, אבל המצב בפועל הוא שליהודים (ובעקבות כך לישראל) ישנם לא מעט אוייבים או אנשים שעויינים אותם הרבה יותר מאשר מישהו מאיתנו עויין איזה סתם שכן צעקן ולא נחמד: לפעשה זהו פלח אוכלוסיה בעל ייצוג סטטיסטי שמבקרה, או לא במקרה, בעשור האחרון הוסרו המחסומים הפסיכולוגיים שמנעו ממנו להתבטא בפומבי. באופן טבעי אחוז מסויים מאנשים אלה עוברים בדרך חייהם בתחנות שבהן יש להם הזמן, היכולת והרצון לעסוק בפעילות פוליטית ומאחר וישנם רבים כאלה, התוצאות מאוד בולטות. לא מדובר על ארגון, או ארגון גג: משול הגבר לגל חום לאחר תקופת יובש קיצונית ובשילוב רוחות: שריפות הענק שבאות לאחר מכן הן לא פרי הצתה אחת, אלא תוצאה של שילוב אופטימלי של גורמים המאפשרים שריפה כזאת (גם אם יש מצית שבאמת זרק גפרור).

כיום אנו בדיוק בתקופה כזאת: האוויר רווי באנטישמיות ויודופוביה כמעט בכל מדינות המערב הנוצרי (שם היודופוביה הייתה "אאוט" עשרות שנים), הפוליטיקה הערבית חדרה עמוק לכל המערכות בזכות פיזור כסף רב וישראל הביאה על עצמה בטיפשותה את יישות הטרור האש"פיסטית היישר לליבה הגאוגרפי: אלו הן החום, היובש והרוחות שיחד יוצרים את האווירה היודופובית, שהיא מצדה גוררת גאות וולגרית, שחצנית ושיקרית ברובה של "אנטי ישראליות".

כמובן שבנוסף לאלה יש את הגורם המאוד משמעותי של ה Hoff-Juden למיניהם (ישראלים או סתם יהודונים מהגלות) שמביאים את החריפות המעל לממוצע שלהם ומגייסים אותה לטובת העיניים הערבי. למעשה בהרבה מקומות שאני נתקלתי בהם היהודים שבחבורה היו היותר חריפים מכל התועמלנים.

אגב: ללא ארגון, מימון או עיתונאים שהולכים אחרי, גם אני עושה אותו הדבר רק הפוך. התוצאות (ביחס להשקעה בזמן ומשאבים) מדהימות. איזה בעסה שלא משלמים על זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר