לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2009, 18:26
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
כללי וואוו, לא ייאמן איזה תמים אני !

טוב,
אני מזהיר מראש שזה הולך להיות ארוך (פעם ראשונה שלי בפורום).

אז ככה:

לפני מספר שבועות הכרתי מישהי, ולפני מספר ימים היא שברה לי את הלב.

ובהרחבה - לאחר שסיימתי את השירות הצבאי שלי (קרבי :-/), ירדתי ישר לאילת ועשיתי עבודה מועדפת בתור קב"ט, הייתי שם בערך איזה 8 חודשים, ואז חזרתי הבייתה והתחלתי לשפר בגרויות (מה לעשות, בשביל תואר באונ' צריך ממוצע מפחיד), עכשיו לקראת סוף הסמסטר ה2 שלי (ולמזלי גם האחרון), רצה הגורל וארגן לי קצת פלפל בחיים (שבשמחה הייתי מוותר עליו).

הכול התחיל בכך שאותה בחורה, כביכול "נדלקה" עליי, לאחר שהיא ראתה את התמונה שלי בצהרון של אחותי הגדולה (היא עובדת אצלה), אחותי ידעה שאני רווק, אז היא קישרה בינינו, והתחלנו להתכתב.

אחרי יומיים של התכתבויות הגיע הדייט ה1, הוא היה מקסים, יצאנו לסרט (אווטאר), ובעיקר דיברנו המון, הייתה כימיה טובה, ושנינו מאוד נהנו, כאשר נגמר הדייט התנשקנו בלחי, ונפרדנו לשלום עם המון טעם לעוד...

מאז הדייט הזה, עשיתי כל טעות אפשרית שגבר מאוהב מסוגל לעשות !
נתחיל בזה, שהראתי לה שאני מאוהב בה עד למעל הראש, אני זה שבעיקר יזמתי SMSים, ושיחות, ודייטים...

לדעתי היא פשוט לא הייתה רגילה לזה שמחזרים אחריה ככה, אז היא לא ידעה איך לאכול את זה.

בכל מקרה, לאחר איזה שבוע של התכתבויות וטלפונים יצאנו לדייט 2, מכיוון שזה היה ביום רביעי (אני חושב), ונהריה נחשבת לעיר דיי מתה, אז יצאנו לפאב בקריות (אלפנט), האמתי גם שם היה דיי מת אבל זה לא היה כזה משנה כי יצאנו לפאב בשביל להיפתח יותר, ובתכל'ס דיי השגנו את זה, הייתה הרגשה ממש טובה, אבל כל הזמן הרגשתי בפנים שהיא לא באמת מתאהבת בי, הרגשתי יותר שאני מדבר עם ידידה טובה מאשר, עם בת זוג פוטנציאלית.

בכל מקרה, אחרי הפאב הורדתי אותה בבית, ושוב.....זה נגמר בנשיקה על הלחי.

ברגע הזה הבנתי שבאמת משהו פה כבר לא הגיוני, או שהיא ביישנית בטירוף, או שפשוט היא לא מעוניינת בזה.

במהלך מספר ימים לאחר הדייט עדיין אכלתי סרטים למה זה ככה, ואז כבר פחות ירד לי החשק בקשר, ומשום מה היא זאתי שהתחילה לשלוח יותר הודעות, ויזמה דברים.

ביומהולדת שלי היא שלחה לי SMS חמוד, עם ברכה, ובאמת חיממה לי את הלב.

משום מה היא העדיפה באותו ערב לעבוד, מאשר לצאת איתי (למרות שרציתי), רק לאחר מכן הבנתי את הסיבה האמיתית.

anyway...

ביום שישי האחרון נפגשנו יחד לדייט 3 (ואחרון :-/), באותו שלב באמת כבר רציתי לעלות את היחסים בינינו לשלב אחד גבוה יותר, אז החלטתי לקנות לה ורד, וכשאספתי אותה בתחילת הדייט, נתתי לה אותו, וראיתי שהיא באמת התרגשה, היא הביאה לי גם מתנה, והמשכנו משם הלאה...

אני ממש רציתי שנצא לאיזה פאב חדש, ואז באולינג, אבל היא העדיפה יותר מקום שקט, אז יצאנו לגרג בקריון, כשהתחלנו לדבר, היא סיפרה לי שאני באמת בחור חמוד, ושכל בחורה אחרת הייתה ממש מתלהבת מהקשר וכו' וכו' וכו'...
ואז היא אמרה שהסיבה לכך שהיה קשה לה להחזיר SMSים, ולהתנהג בנורמאליות זה בגלל שממש לפני שהתחלנו את הקשר ביננו, היא פגשה מישהו, שהיא ממש אהבה אותו, אבל אותו רק עניין הקטע המיני (היא נכנסה איתו מראש לקשר הזה מתוך ידיעה שהוא לא רוצה משהו מחייב), אבל ככל שהקשר בינהם העמיק, היא רצתה משהו חזק יותר, ובסוף הם נפרדו.

אז היא אמרה לי, שבגלל שהיא לא רוצה שהקשר בינינו יסתיים בצורה מגעילה (או משהו בסגנון, אני כבר לא ממש זוכר), יש לה הצעה שהיא - בוא ניקח פסק זמן לחודש, ואז אחרי חודש ניצור קשר, ונתחיל קשר חדש, היא אמרה לי שיהיה לה ככה יותר קל, אני קצת קיבלתי את זה בהלם, לא ממש ידעתי איך להגיב.
אבל זרמתי איתה, למעשה מאותו רגע כבר התחלתי לסכם את מה שהיה בינינו ואפילו אמרתי לה בציניות שזה היה ממש צעד נבון להביא לה ורד דווקא היום, אני ראיתי שהיא דיי נפגעה מזה, ושכן היה חשוב לה שנעשה את הצעד הזה ולא סתם נפרד כבר באותו רגע, בכל מקרה בדייט המשיך, דיברנו איזה שעה ומשהו אח"כ, היה נחמד, ומשם החזרתי אותה הבייתה.

כשהגענו אליה לבית, אמרתי לה שבלי קשר לכל מה שהיה וכל מה שיהיה, חשוב לי שהיא תשמור על הורד, כי זה הגיע מהלב, היא אמרה לי שהיא לא רוצה שאני אשכח לשים תזכורת בפלאפון ל25 בחודש (יענו שאני לא אשכח לחזור אליה בעוד חודש...).

נפרדנו בחיוכים, ובהמון אכזבה, וזו הייתה הפעם האחרונה שנפגשו או דיברנו.

והקינוח:

ביום שלמחרת עבדתי מהבוקר, ולא הצלחתי להוציא אותה מהראש שלי, הבנתי שאם אני לא מסוגל לשכוח ממנה למספר שעות, אז איך אני אצליח במשך חודש ?

הצלחתי להתאפק עוד יום אחד, ובמשמרת של יום ראשון דיברתי עם ידידה שלי, וסיפרתי לה הכל, והיא אמרה שהכול בולשיט - ושאין מצב שהיא באמת מתכוונת לכל הקטע של הפסק זמן, ושהיא בטח תנסה בחודש הזה לחזור לחבר הקודם שלה.

באותו שלב עדיין לא נפל לי האסימון, אבל כן קיבלתי את הצורך לשלוח לה SMS ענק (באמת מגילה), שפכתי לה שם את כל מה שישב לי על הלב, ואמרתי לה שאם היא באמת אוהבת אותי, ולא רוצה שאני אסבול, אז "בואי נראה אם אנחנו יכולים לצמצם את כל הקטע של הפסק זמן לשבוע-שבועיים"..

אמרתי לה גם, שאם היא מרגישה שבאמת אין רגשות ביננו, ושהיא לא מצליחה לשכוח את החבר הקודם, אז אולי הכי טוב שנסיים את הקשר בתור ידידים טובים (ובאמת התכוונתי לזה).

לצערי היא לא החזירה לי שום תשובה, למחרת שלחתי לה עוד SMS: "היי, קיבלת את הSMS שלי ?"
ומן הסתם גם הפעם לא קיבלתי כלום, אז בשורה התחתונה היא מסננת אותי.
אתמול בערב כבר הבנתי שלא יהיה כלום ביננו, אז מחקתי את כל ההתכתבויות שלנו, וגם את הטלפון שלה.

בכל מקרה,
רק עכשיו אני מבין שכל הקטע הזה של "בוא ניקח פסק זמן לחודש ונחזור..." היה בולשיט אחד גדול, וסתם הייתי תמים ומפגר, ואכלתי את זה.

היא לא באמת התכוונה לזה, היא פשוט רצתה לסיים את הקשר בשקט מבחינתה.

אני רק לא מבין למה היא עשתה את זה ככה ?

באמת שהייתי מעריך אותה הרבה יותר, אם היא הייתה באה אליי ואומרת לי בפנים "ניר, מצטערת חמוד אבל זה לא ילך ביננו", אני באמת שלא מבין מה הטעם בכל המשחקים הללו ?

אז זהו, המצב שלי דיי מחורבן עכשיו, כבר כמה שנים טובות שלא נשבר לי הלב בגלל בחורה (בטח שלא לאחר 3 דייטים בשבועיים...)
פשוט אני ממש דמיינתי את עצמי מפתח איתה קשר עמוק וחזק, אז חבל.

אין מה לעשות, לא הכול מתוק בחיים, בחיים יש גם הרבה מורדות וכאבים.

הדבר היחידי שמעניין אותי עכשיו זה פשוט להסיר את הכאב מהלב, למישהו יש איזושהי נוסחת קסם לזה ?

נראה לי שמחר אני אקדיש את היום הפנוי שלי להליכה בחוף ביום, ואולי אני גם אתפרק, זה בטוח עדיף מאשר לשמור הכול בפנים.

אגב, לדעתכן (בנות הפורום היקרות):

אני שוקל בכובד ראש, להחזיר לה את המתנה שהיא קנתה לי (סוג של צעצוע בשם "הונולולו" שגדל בשמש, לא יודע באמת מה זה), מהסיבה היחידה שלדעתי היא קנתה את זה בשביל לצאת מידי חובה, ולא בגלל שהיא באמת הרגישה משהו כלפיי.

אני יודע שיש לה אחיינים צעירים (שנמצאים גם בצהרון של אחותי), אז אולי הם ייהנו יותר מהמתנה.

בכל מקרה, אם אני באמת אחזיר לה את המתנה אז אני פשוט אניח לה את החבילה ליד הדלת של הבית, כי אין לי ממש רצון עכשיו לראות אותה.

_____

מתנצל על המגילה, אבל פשוט היה חשוב לי להוציא את זה החוצה, אני באמת אשמח לקבל תגובות, וטיפים, וכל דבר אחר, בידידות ניר.

:-)

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 11-01-2010 בשעה 13:09. סיבה: לבקשת המשתמש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2009, 20:41
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

יש עידכון:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לא משנה מה תעשה עם המתנה. אל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
לא משנה מה תעשה עם המתנה. אל תשמור אותה אצלך או במקום שבו תראה אותה. סתם חבל, עדיף להתנתק.

לא אתה ולא אני יודעים מה היא חשבה כשהיא אמרה את העניין של החודש. יכול להיות שהיא באמת חשבה שבחודש הזה היא תצליח לשכוח מההוא, ויכול להיות שלא.

בכל אופן, כך או כך, אם היא מסננת (וזה מה שקורה אלא אם היא איבדה פלאפון ונאלצה לשנות מספר) אין טעם להמשיך לחשוב על זה. אין שום דבר שאתה יכול לעשות.

חחח, איזה הזוי זה שאני מקבל את ההודעה הזו בדיוק לאחר שהחלטתי להוציא פה את הכל (כאילו זה היה מתוכנן), קבלו (ככה זה נראה בדיוק):

"היי, ניר
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo13.gif]
מצטערת שלא עניתי אתמול, הרגשתי על הפנים,עם חום וכאבי אוזנים, אבל עכשיו כבר יותר טוב...קיבלתי את ההודעות שלך ואני מצטערת שכך אתה מרגיש, הדבר האחרון שהייתי רוצה הוא שתסבול, כי גם אתה יקר לי, וחבל לי שכך לא תתפתח ביננו מערכת יחסים, אבל אני משחררת, כי אחרת זה לא יהיה פייר כלפייך, ומקווה שנוכל להיות ידידים...בכל זאת, אני מתקשרת ב-25, אתה לא מתחמק מזה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo8.gif]
"

מה אני פאקינג אמור לעשות עכשיו ?

בא לי כבר להשתגע...
ישן 30-12-2009, 18:24
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "וואוו, לא ייאמן איזה תמים אני !"

קראתי את ההודעה ואת העדכון.

האמת שבהתחלה חשבתי כמוך. חשבתי שהיא פשוט לא הייתה אדם ישר מספיק (איתך. ואולי גם עם עצמה) - ופשוט "מרחה" אותך במקום להגיד לך את האמת בפרצוף.

הבעיה היא שהsms הזה מנפץ את כל התיאוריה, נכון? הרי היא כבר הייתה "בחוץ". היא סיימה. אז למה היא צריכה להשאיר את הצוהר של 25 לחודש? עזוב, למה היא בכלל עונה?

ואז התחלתי לחשוב על זה אחרת: מה אם שנינו טועים?
מה אם היא דוברת אמת?
מה אם היא באמת נדלקה על מישהו אחר - ובאמת מנסה להתגבר עליו (או לחילופין, לחזק איתו את הקשר)?
מה אם היא באמת מעוניינת בך (ואתה נשמע כמו אחלה של בנאדם)?

יותר מדיי "מה אם" במקום תשובות. אבל ככה זה כשמדברים על אנשים ועל עתיד.

מה אתה צריך לעשות מהנקודה הזאת?
לדעתי, שילוב של התשובות של seo ושל linuxboot.
המתנה בהחלט לא צריכה להיות לך מול העיניים. לא יודע אם בהכרח לזרוק - אבל לא בבית.
לא הייתי מחכה לה חודש - אבל זה כבר תלוי בך ובחוזק הרגשות שלך.
הייתי ממשיך לנסות למצוא מישהי.
מצאת מישהי אחרת עד ה25 לחודש? יופי.
לא מצאת? תשקול אם להתקשר אליה.

בשורה התחתונה, אנחנו יכולים לייעץ לך מניסיונינו ולת לך את דעתינו אבל הבחירה מה לעשות היא שלך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-12-2009, 20:04
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

קשה...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "קראתי את ההודעה ואת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרוב
קראתי את ההודעה ואת העדכון.

האמת שבהתחלה חשבתי כמוך. חשבתי שהיא פשוט לא הייתה אדם ישר מספיק (איתך. ואולי גם עם עצמה) - ופשוט "מרחה" אותך במקום להגיד לך את האמת בפרצוף.

הבעיה היא שהsms הזה מנפץ את כל התיאוריה, נכון? הרי היא כבר הייתה "בחוץ". היא סיימה. אז למה היא צריכה להשאיר את הצוהר של 25 לחודש? עזוב, למה היא בכלל עונה?

ואז התחלתי לחשוב על זה אחרת: מה אם שנינו טועים?
מה אם היא דוברת אמת?
מה אם היא באמת נדלקה על מישהו אחר - ובאמת מנסה להתגבר עליו (או לחילופין, לחזק איתו את הקשר)?
מה אם היא באמת מעוניינת בך (ואתה נשמע כמו אחלה של בנאדם)?

יותר מדיי "מה אם" במקום תשובות. אבל ככה זה כשמדברים על אנשים ועל עתיד.

מה אתה צריך לעשות מהנקודה הזאת?
לדעתי, שילוב של התשובות של seo ושל linuxboot.
המתנה בהחלט לא צריכה להיות לך מול העיניים. לא יודע אם בהכרח לזרוק - אבל לא בבית.
לא הייתי מחכה לה חודש - אבל זה כבר תלוי בך ובחוזק הרגשות שלך.
הייתי ממשיך לנסות למצוא מישהי.
מצאת מישהי אחרת עד ה25 לחודש? יופי.
לא מצאת? תשקול אם להתקשר אליה.

בשורה התחתונה, אנחנו יכולים לייעץ לך מניסיונינו ולת לך את דעתינו אבל הבחירה מה לעשות היא שלך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זה לא ממש קל להסיר רגשות שמפתחים כלפיי מישהי שאוהבים,
ואני עדיין אוהב אותה.

הדבר היחידי שמחזיק אותי בכל הסיפור הזה, זה שאני חושב שכן יש סיכוי לקשר, אני פשוט מאוד מאוכזב ומיואש עכשיו.

אני גם אמרתי לה, שיותר הייתי מעדיף שתגיד לי בפרצוף שאנחנו לא מתאימים, ואפשר לסגור את הסיפור בתור ידידים.

אבל, משום מה היא לא רוצה לעשות את זה, אני באמת לא מבין את צורת המחשבה שלה.

בכל מקרה, כמו שאני מכיר את עצמי אני כנראה לא אצא עם עוד נשים עד ה25, עד כמה עצוב שזה יישמע אני חושב שהגעתי כבר לשלב בחיים שלי, שאני מחפש משהו רציני.

נמאס לי מקשרים קצרים, וסטוצ'ים, אני מקנא בטירוף בחברים שלי, שיש להם מישהי לאהוב ולא רק מבחינה מינית, אנשים לא יודעים איזו תחושה מדהימה זו להיות מאוהב ונאהב.

בכל מקרה, אני יכול להתנחם בעובדה שיש לי סמסטר עצבני עכשיו בלימודים, עומס בעבודה, ואימונים מפרכים למוות בBJJ (לקראת אליפות אבו דאבי בפברואר), אז לפחות הזמן יחסית עובר מהר :-/ (גם סוג של נחמה).

נהיה בקשר חברים :-)

ואני מודה מקרב לב לכל האנשים שטרחו להציג כאן את דעתם, עזרתם לי מאוד, תודה.

ישן 05-01-2010, 01:17
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

הרגשה מוזרה - >
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "וואוו, לא ייאמן איזה תמים אני !"

היי חבר'ה,
לא רציתי סתם לפתוח אשכול נוסף, כי לדעתי יש קשר ישיר לאשכול הנוכחי...

אז ככה:

היה לי היום אימון ויצא שחברה של חבר טוב שלי הגיעה לאימון (יחד עם ידידה שלה), בקיצור אחרי האימון מסתבר שהיא דיי נדלקה עליי, אז פלירטטנו קצת, והחלפנו מספרים.

היא נראת ממש טוב, והיא בהחלט מסוג הבנות שכן עושות לי את זה, בכל מקרה, לאחר שהגעתי הבייתה והתארגנתי קצת צילצלתי אליה בשביל שנדבר קצת לפני השינה.

והיא בשיא הספונטניות הציעה לי שחבל על הדיבורים, ושעדיף שנצא לאנשהוא.

אני מבחינתי זרמתי איתה בקטע הזה, אז יצאנו לפאב באיזור חיפה...
בקיץ קץ - היה ממש כייף, דיברנו המון, אבל היתה רק בעיה אחת, משום מה לא ממש הרגשתי שאני נמשך אליה, אוליי זה בגלל שעדיין יש לי רגשות לקודמת, באמת שאין לי מושג...
בכל מקרה, כשחזרנו לנהריה התנשקנו (לא בלחי :-P), ונפרדנו, אבל בתכל'ס, אני הרגשתי שזו הייתה נשיקה קרה.
כאילו, לא היו לי פרפרים בבטן או משהו כזה, וזה גם קצת מוזר שהכל קורה כל כך מהר...

חחח, עד כמה שזה יישמע הזוי, אבל:

אין מצב שאני פשוט אכיר מישהי שהיא לא יבשה מדיי ולא קיצונית מדיי ?

כאילו אתם יודעים, משהו באמצע...

בכל מקרה, אני לא יודע מה הכוונות שלה, ולמען האמת אני גם לא יודע מה שלי, היא סיפרה לי שהיא חזרה עכשיו מטיול בארה"ב (אחרי צבא), ושהיא מחפשת קשר רציני, ולא סתם משהו...

בקיצור אני קצת מבולבל, מצד אחד היא נכנסה לי עכשיו לחיים, ומצד שני יש את כל הקטע של ה25 עם הבחורה השנייה, בלאגן :-/

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 11-01-2010 בשעה 13:07. סיבה: לבקשת המשתמש
ישן 05-01-2010, 01:29
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
אחי

זה כל כך מזכיר לי משהו דומה שקרה לי בזמן הצבא ואני חייב להגיד שפעלת בסדר ואל תרגיש רע שהיית אולי נדבק מידי או שהראית רגשות מהר ולא שחקת משחקים, היית אמיתי ופעלת מהלב וזה כל כך נדיר היום לעשות את זה בכל תרבות איך להתחיל\לחזיק קשר בשיטות כאלה ואחרות, תמשיך ככה ואתה תראה שמתישהו אותה אחת תראה את זה ותעריך את זה כי בסוף עם משחקים בלי משחקים המסיכה יורדת ונשארת האמת שבאמת תהייה בקשר.

רק הזמן יעשה את שלו, רוב הסיכויים שתמשיך לחשוב עליה בתקופה הקרובה אבלל זה יעבור כשתהייה מוכן לזה, זה פשוט קורה

תשאר אתה כי זה הכי טוב והכי נכון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר