לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2010, 02:20
  red orbach red orbach אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.10
מצב קצת מוזר

שלום לכולם, תתכוננו לחפירה קטנה, מצטער מראש

אוקיי אז הכל התחיל כך: לפני קצת יותר משנתיים, הכרתי מישהי במסיבה והשגתי את הטלפון שלה בדרך לא דרך ( דרך מישהי שמכירה אותה). בכל מקרה, דיברנו ויצאנו.
בדייט היה מצויין, ישבנו ודיברנו במשך שעתיים, לא היו שתיקות מביכות והכל היה נפלא.
בסוף הדייט, הורדתי אותה בבית ואיך שהיא יצאה, התנשקנו ( היה די מביך ומוזר כי זה היה מפתיע ולא ממש צפיתי את זה,בכל זאת דייט ראשון...). יש לציין שאני הייתי חייל קרבי לאחר כמעט שנה בשירות והיא הייתה לקראת סוף שנת שירות, על סף גיוס לצה"ל.
יום למחרת כתבתי לה הודעה שממש נהנתי ומקווה להפגש שוב והיא ענתה לי שגם לה היה ממש כיף ושברור שנפגש.
חזרתי לבסיס שמח וטוב לב ולאחר שבוע היא פתאום מתקשרת ואומרת שלא מתאים לה, שאני בקושי יוצא הביתה והיא בדיוק מתגייסת אז זה לא מתאים. בסדר, אני הייתי חייל ולא ממש התעסקתי בדברים האלה אז לא ממש ייחסתי לזה חשיבות וזה לא ממש עניין אותי.

אוקיי נעבוד לחלק השני- לאחר שנה וחצי מאז הדייט ולאחר שלא דיברנו מילה מאז, לא נפגשנו ולא ידעתי מה קורה איתה בכלל. אמרתי שאני חייב לצור איתה קשר מחדש. מאז הייתי במלא דייטים ושטויות והחלטתי שדי- לא משנה מה אני חייב להפגש איתה שוב.
אז שוב, בדרך לא דרך השגתי את המספר שלה מחדש ודיברנו ושוב אמרנו שצריכים להפגש ובדיוק באותו שבוע אני סגרתי שבת אז אמרנו שנדבר שבוע אח"כ.
דיברנו לאחר שבוע ואז היא לא יכלה וככה זה נמשך והקשר נותק שוב- מבלי שנפגשנו.
בינתיים הזמן עבר, אני כבר השתחררתי, היא השתחררה ועברו כבר יותר משנתיים מאז הדייט ההוא- וזה לא עובר לי. אני לא מצליח לשכוח אותה.
אני מרגיש שאני חייב- פשוט חייב להפגש איתה שוב. זאת בעיה... מה כדאי לי לעשות- האם לנסות ליצור איתה קשר שוב ( אין לי מושג איך אני אעשה את זה, אין לי את המספר), האם לוותר?? האם כדאי לי לשלוח לה מכתב ולשפוך את מה שאני מרגיש ??
מצטער שזה היה טיפה ארוך, תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:28

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר