לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2010, 19:35
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
נבחרת אוניברסיטת תל אביב זכתה במקום הראשון בתחרות הבינלאומית ל..וויכוחים

עם ההישג הזה קשה להתווכח. נבחרת אוניברסיטת תל-אביב רשמה אמש (יום א') הישג משמעותי, כאשר זכתה באליפות העולם לאוניבריסטאות בוויכוח (דיבייט). בתחרות, שנערכה אמש (יום א') באיסטנבול שבטורקיה, גברה הקבוצה הישראלית על 3 קבוצות נוספות מהולנד, מלזיה וקבוצה מאוניברסיטת חיפה.

חברי הנבחרת, יוני כהן-אידוב ואורי מרחב, ניצחו בגמר לסטודנטים שאינם דוברי אנגלית כשפת אם. בקיץ האחרון הפסידה קבוצתם בגמר אליפות אירופה, למרות שזכו במוקדמות.

הקבוצה הישראלית התבקשה לנהל ויכוח בנושא "איסור הצגת פושעי מלחמה מורשעים בצורה חיובית בתקשורת". לפי ההגרלה' העמדה שהוגרלה לקבוצה הזוכה הייתה "בעד". בחצי הגמר, הרצאתם עסקה בשאלה האם להתיר לאסירים לגדל ילדיהם בכלא, וברבע הגמר, הרצאתם עסקה באיסור לפרסם טיפולים ל"ריפוי" הומוסקסואליות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3829292,00.html
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2010, 20:51
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
השוואה שלא קולעת לנושא הדיון (הקצר) הנ"ל
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "כל אחד וברירות המחדל שלו,..."

האמריקאי ש(או כש)יענה ב Whatever או ה Totally המאוס והמביך, למעשה מנתק מגע באלגנטיות באותו הרגע, בעוד עבור ישראלי "מה שתגיד" יכול להיות תחנת אמצע בדיון... בכלל לאמריקאי המקביל ישראלי מהמעמד עליו אנו דנים, יציג לרוב מערך טיעונים הנשען על שלד "אינסטנט": שלב ראשון - הסכמה לא מחייבת, נימוסית בעליל מבחינת תפקידה, עם חלק ממה שאמרת, שלב שני - תיאור מתומצת של תולדות ה"כולם צודקים אבל אני צודק יותר", שלב שלישי - למה אני צודק, למה ברור לך שאתה מסכים עם זה וכמובן ביטול דה פקטו של כל נכונות במה שאמרת (ולכן הותרת שלב אחד כלא יותר מ"פרס על השתתפות").

חיובי בשיטה: התחמקות בכל מחיר מעימות אישי, או בכלל מאי נעימות.

החסרון: מעבר לכך שאתה מתגעגע לשיחה אקראית עם אירופי כלשהו בגונדולה בקיצביל, מערך הטיעונים האמריקאי הוא מלכודת דורסנית שמיועדת להכריח אותך להסכים אתם "מסיבות מנהליות".

ישן 05-01-2010, 21:49
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "מה? מי? מו?"

בתור מי שזינב בי שלוש פעמים בדיון הזה (אחרי הכל ההודעה הראשונה שלי הופנתה בכלל לקגנס) מעניין שדווקא אתה ״איבדת״ את הכיוון וכמובן שחוסר ההסכמה מלחתחילה הגיע מצידך, אני בסה״כ הזכרתי לקגנס ששבלונות ויכוח לא יחודיות לישראלים.

אני אגב אודה לך אם תפסיק לספר לי במה עוסקים כל מיני דיונים (לדעתך הבלתי מחייבת) ואיפה ניתן או לא ניתן להסכים. אתה התחייבת בעבר בפומבי ובפורום הזה לא לקרוא או להגיב להודעות שלי והביצועים שלך במלוי התחיבות שאיש לא כפה עליך היו, עד עכשיו, עלובים למדי. (ובכדי למנוע אי הבנות גם תגובות חמקניות למגיבים אחרים מהן ברור שאתה עדיין מתנצח איתי נחשבות). כמובן, הואיל ואני לא נשאתי התחייבויות שווא פומביות כאלו כלפיך הרי שאני שומר לעצמי את הזכות להגיב או לא להגיב לכל הודעה שלך כראות עיני.

ישן 05-01-2010, 21:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אצל חתך די רחב של אמריקאים (סביר להניח שלא אלה שממש סביבך) השבלוניות
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כמובן שלאמריקאים לא חסרות שבלונות"

עלתה קומה עד לרמה שבה למעשה שיחה בין אנשים היא לא יותר מאשר גבב מילים שמטרתן היא להעביר את הזמן, עד כדי כך שאצל חלקם שיחה היא משהו כמו משפט וחצי הנקטע באחת בביטוי And shit שמשמעותו היא משהו כמו "אני לא אומר דברים חשובים, שנינו (לכאורה) יודעים בדיוק מה המשך הסיפור, אז בוא נחסוך זמן". אירופים רהוטים וחריפים עושים מטעמים מחיקויים של אמריקאים מהסוג הזה (שלפעמים ברכבת מוונציה למינכן, או מפאריס לאמסטרדם, מתנחלים מאחוריך ונותנים תצוגת תכלית שבד"כ צריך ללכת לסרטים של קווין סמית' כדי לשמוע).

ישן 06-01-2010, 02:42
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מרגלית באמת עשה זאת, באמצעות הביטוי "אתה צודק""

אנשים כמו אוריילי הם אחת הסיבות שבגללן הפסקתי כבר לפני שנים לראות טלויזיה. האיש צריך היה להיות מתאגרף, לא מראיין. כשאני שומע ראיון אני רוצה לשמוע את הדעות של המרואיין, לא של המראיין. התפקיד של המראיין הוא לאתגר את המרואיין בשאלות קשות, להוציא ממנו עמדות מנומקות כמיטב יכולתו ולתת לצופים לשפוט אבל ניראה שיותר ויותר מראיינים עתירי אגו פשוט לא מסוגלים לכך ולתחרויות צריחות פשוט אין לי כח וסבלנות. בסופו של דבר אם לחזור לראיון של מרגלית, לא קיבלתי ממנו שום תובנה חדשה וככזה היה זה לא יותר מבזבוז זמן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר