לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2010, 13:27
  aikidoka from hell aikidoka from hell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי kenshinkan שמתחילה ב "בריוקיו קנפו דווקא תוך..."

מיומנויות הגנה עצמית יעילות ואמיתיות זה שנים של עבודה ....
להגיד למישהו דבר כזה זה לומר לו אופטימליות של מקסימום כישרון ומקסימום למידה במינימום זמן ,כמה מסוגלים ליישם זאת ? ,כי גם החודשיים האלה אפילו אם יש אמת בדבריך תלויות בכישרון התלמיד
בהתמדה באימונים יום יומיים ...ביכולות שלא כל בחור של שבוע באו"ל יש להם את זה אם בכלל...צריך כשרון כדי שבתוך חודשיים יהיה אפשר לעשות זאת ,אפילו בצורה מינימלית להשיג יכולת אפקטיבית,זה לא אומר על השיטה שום דבר ,השיטה נפלאה ,גם המורים יכולים להיות נפלאים אבל עדיין חודשים כדי להשיג מיומנויות של שנים זאת קצת הגזמה ....אני לא אוהב שיטות פרסום כאלה שמבטיחות דברים בומבסטיים ,ולא בטוח שניתן לקיים את אותם הבטחות לגביי כל אחד ...
חזרה לפורום
ישן 12-04-2010, 16:47
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
צבאי הסבר קצר, אבל למבינים בלבד!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי genny שמתחילה ב "בקשר לקראטה"

אתה רוצה ללמוד ללכת מכות ולנצח? לך תלמד אגרוף או מואי-טאי (אגרוף תאילנדי) או פשוט תסתובב ברחוב וחפש גורילות להרביץ להן, אולי בסוף משהו יגמור אותך ויפתור אותנו ממך. אבל אם אתה רוצה ללמוד משהו אז תקשיב ותקשיב טוב!
קרטה, כמו כל אומנויות הלחימה אמיתית, הוא דבר שמפתח אופי ויכולות פיזיות שהן גם מעבר למכות. כל אחד יכול בכל יום נתון לנצח כל מאסטר גם את מייק טיסון בימיו הטובים. כך שזה לא אומר כלום.
בקרטה לא מתעסקים בשטויות, מתעסקים בתרגילים שמפתחים קואורדינציה, מפתחים שרירים בלי לנפח אותם כמו חדר כושר, מפתחים יכולות מעבר למה שאנחנו מכירים או מעבר למה שאתה מכיר שזה בעיקר ללכת מכות.
באומנויות לחימה יש יותר מקרבות. כן, זה חשוב לפעמים. אבל כמו שאמר מאסטר הידאו אוצ'י, דאן 8. אומנויות לחימה הן לא להגנה עצמית, היום יש אקדח, ממרחק 10 מטרים - בום בום, ולא תעזור אף חסימה או קפיצה.
אז החבר שלך בחר טוב שהוא הלך לקרטה ואני אולי שמח שאתה לא.
יום טוב.
חזרה לפורום
ישן 12-05-2010, 20:15
  S N U F K I N S N U F K I N אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי genny שמתחילה ב "בקשר לקראטה"

דבר ראשון הסגנון זה שוטוקאן? הגיוני. ואם כן אז איך בשנה הוא הגיע לחגורה כחולה Q4 זה לא יתכן בעליל.
דבר שני "לנצח" במכות זה לא מה שלומדים בקראטה יבודות הקראטה זה הגנה עצמית ,והרבה ביטחון.
זה לא אומר שילד בן 7 שמתאמן שנתיים ינצח אדם בן 15 שלא התאמן בחיים שלו אבל אני מאמין שכן ינצח מישהו פחות או יותר בגודל שלו.
עוד דבר שאתה רב עם חבר שלך אתם לא נלחמים כמו בקראטה אלא חניקות ותפיסות שזה יותר מומחיות של ג'ודו . אני לא ייעץ לאלימות אבל נסו לריב אפילו בצחוק ממרחק , בעיטות אגרופים וכ'ו.

בקשר לאם זה שווה משהו אני אישית התאמנתי בסביבות 6-7 שנים הגעתי לחגורה חומה Q3 וזה תרם לי הרבה פרשתי מסיבות כלכליות ולא כי הפסקתי לאהוב את זה.
בכל מקרה זה תרם לי הרבה באינסטינגטים טובים,ביטחון וכמובן הגנה עצמית.
כמה שזה נשמע מוזר זה נותן ערך לכבוד ליריב ואחרי שאתה קצת מקבל מכות מבחירים ממך אתה מבין שאתה לא הכי חזק בעולם

מאוד אוהב את הסגנון לחימה קראטה ובמיוחד את השיטה שוטוקאן שזה לא קרב מגע מלא
אבל לפעמים המאמן ינתב כן לקרב מגע מלא

מקווה שעזרתי,חנן
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:13

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר