לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2010, 21:56
  משתמש זכר "Snoopy" "Snoopy" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
עזררה: אהבה בת 8 שנים

לא יודע מה לעשות..
יש לי ידידה ממש טובה כבר מעל 9 שנים, הידידות בנינו ממש ממש ממש טובה, אף פעם לא רבנו, יש בינינו קשר מיוחד.
( אני חוזר כמה שנים אחורה כדי להזביר ) עוד מתקופת בית הספר כולם חשבו שאנחנו חברים, אפיילו החברות שלה היו מקאנים, היה קשר מדהים ( עדיין ) כל היום היינו מסתובבים ביחד, היא ילדה שכיף להיות איתה, וכול התקופה הזו הייתי אוהב אותה, חולם עלייה, לפעמים לא הייתי מצליח להירדם. אהבתי אותה בטירוף, ואף פעם לא היה לי ת'אומץ להגיד לה מה אני מרגיש, תמיד פחדתי לאבד אותה. תמיד היא אומרת לי " רק איתך אני רוצה להתחתן " " אני מתה עליך " " אני אוהבת אותך " ואני לא יודע אם היא באמת מתכוונת לזה. כי זה הסגנון שלה, היא מדברת עם כולם חופשי.

ואז הגייע הצבא ובחרתי לשרת בקרבי, ורק בגללה בחרתי בשרות קרבי, ( ואני רציני בזה ) כדי לנסות לשכוח קצת מימנה ואפילו לשכוח אותה בכלל, אבל כמו מטומטם המשכתי להתקשר אליה בכל זמן פנוי שהיה לי.
באותה תקופה היה לי קשר עם חברה שלה, יצאנו ביחד 3 חודשים, ואז אמרתי לעצמי די, אני לא יכול להיות עם בחורה שאני לא אוהב במיוחד שכל היום חשבתי על ידידה שלי.

אחרי היציאה ממבצע "עופרת יצוקה" ושבועיים בלי טלפון. דיברתי איתה והיא כימעט בכתה לי בטלפון מרוב שמחה.
והיא אמרה לי: " שבחיים לא חשבתי שאדאג למישהו כמו שדאגתי לך, לא הייתי יושנת בלילות, תמיד חשבתי עליך, אפילו פעם אחת בכיתי מרוב דאגה "

לפני חודשיים השתחררתי וכל הזמן אנחנו נפגשים, והאהבה שלי רק מתחזקת. אני לא מסוגל לקשר רציני כל עוד אני אוהב אותה.

סליחה על החפירה
תודה מראש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2010, 11:47
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי "Snoopy" שמתחילה ב "timon אתה צודק, המשפט הזה..."

והמצב שבו אתה נמצא עכשיו - הוא מצב קל? מצב טוב? לא, נכון? אחרת לא היית כותב על זה כפי שכתבת.

יש לך שתי אופציות:

1. להמשיך במצב שלך עכשיו. זה אומר לא להיות מאושר, זה אומר להיות תפוס רגשית (ולכן לא להיות עם מישהי אחרת) וזה אומר תמיד לתהות "מה היה אילו". זה עוד מבלי לחשוב על העובדה שמתישהו יהיה לך חבר- ולך זה יכאב. מאוד.

2. להסתכן. כן, אתה צודק: יש פה סיכון. מה אם היא לא מרגישה כמוך? במקרה הזה אתם תצרכו לעשות חושבים כי מעטות מאוד מערכות היחסים שהצליחו לעבור את המכשול הגדול הזה. אבל, כמו בכל משבר, כמו יש סיכון - ישנו גם סיכוי להצלחה. למעשה, בכל מקרה אתה מרוויח: או שאתה איתה או שיש לך תשובה סופית ואתה יכול להמשיך הלאה.

אבל, לשנינו ברור שהמצב העכשווי הוא לא טוב.

הכדור במגרש שלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר