לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2010, 19:22
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי stomer שמתחילה ב "עומרי לוי מסכים איתך..."

עם יציאות כאלו
ציטוט:
מעבד המכשיר אמנם מרשים וחזק במהירות של 1 גיגה הרץ, אך היכולת לנהל מספר שולחנות עבודה במקביל מוכרת לנו כבר, למשל, ממכשירי נוקיה (האחרון שבהם הוא ה-N900) ואפילו ממכשירים של HTC עצמה.

קשה לי להאמין שמדובר על כתב טכני

מאז האיפון הראשון אין בהם חידושים פורצי דרך, זה לא אומר שלא קונים אותם מיליוני מעריצים
אז עכשיו הגיעה טלפון שאומנם לא יעשה מהפכה אך נכון לעכשיו הוא מכשיר האינטרנט הכי טוב בשוק

"סוקר" שעד כמה שאני מבין הוא מעריץ של אפל

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
מנסה בכוח למצוא למה איפון יותר טוב ולמרות זאת לא מצליח

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2010, 13:43
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אבל שים לב שאין עברית."

כבר יש, התהליך של הוספת עברית מאוד פשוט אז כבר מישהו בפורום ישראלי של אנדרואיד (אסור לפרסם לינקים אבל חיפוש קל בגוגל יאתר אותו) ציין שיש לו עברית על הנקסוס

התפריטים עדיין באנגלית בכל גרסאות אנדרואיד ואני לא רואה דרישה מספיק גבוהה בשביל שיתרגמו אותם, אין בעיה טכנית לעשות את זה רק בעיה של התרגום עצמו שלאף אחד אין כוח לעשות

נערך לאחרונה ע"י בן אור בתאריך 07-01-2010 בשעה 13:45.
ישן 07-01-2010, 15:55
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "התפריטים וזה אין לי בעיה. אבל..."

התקנת העברית זה בעצם להוסיף פונטים בעברית כך שאין מצב שיש עברית בחלק מהישומים בחלק לא יהיה (בהנחה שהישום הספציפי לא חוסם במכוון עברית או כולל פונטים משלו)

בגוגל מאפס שמות הרחובות באנגלית (אפשר לחפש על פי עברית) בדיוק כמו בגרסה הוובית http://maps.google.com/

הבעייה היחידה עם העברית היא שהמספרים מתהפכים כאשר יש איתם עברית באותו שדה טקסט לדוגמא המספר מאה יראה במכשיר כ 001

למה אתה לא מעוניין לקנות מחו"ל?

ישן 15-02-2010, 17:33
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stomer שמתחילה ב "הושק המכשיר החדש של גוגל - Nexus-1"

חיסרון במכשיר:
זיכרון.
המכשיר מגיע עם כרטיס זיכרון של 4GB וזכרון פנימי של 512MB.
זה כלום. יישומים ומשחקים למכשיר הזה הם כבדים יותר, באופן טבעי יש רצון לשים תמונות ומוסיקה על המכשיר, 4GB לא מספיק לי בשביל יישומים ומוסיקה.
אז אוטומטית אתה מחוייב לקנות כרטיס זכרון, ואם כבר אז כבר - קונים 32GB שזה דיי יקר.
הייתי מצפה מגוגל שאם כבר הם מפתחים כזה מכשיר מתקדם שיש בו הכל, משיקים אותו בצורה חגיגית והוא דיי הגוגלפון הראשון, אז שישימו גם כרטיס זיכרון יותר גדול, לפחות של 8 או 16 GB.

זה בהחלט חסרון רציני כי להשקיע 300 שקלים נוספים (אולי יותר, אני לא בקיא במחירים) בשביל כרטיס זכרון זה דיי מבאס.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:58

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר