לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2010, 20:18
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
רוצה לשמוע את דעתכם לגביי מצב מסוים

סתם מעניין אותי לשמוע את דעתכם ,אני מתאמן באיזה חדר כושר ואחת המאמנות מצאה חן בעיניי, יצא לנו לדבר רק שהיא עזרה לי בכמה תרגילים ולא מעבר...
הקטע הוא שבאיזה יום אני מתאמן והיא באה ושואלת אותי איך הולך לי ושאני יקרא לה אם אני יצטרך עזרה, ואחרי שעה בערך היא באה ונעמדה לידי ואני כזה עצרתי והתחלתי לדבר איתה...
איך קוראים לה? מאיפה היא? מה היא רוצה ללמוד? ודברים כאלה, היה נחמד היא צחקה ובאמת שזה זרם סבבה...ואחרי שיחה של חצי שעה או יותר אפילו שאלתי אותה אם הם צריכים עובדים כאן והיא אמרה שבטח וניגשה איתי לקבלה כדי לכתוב לי אלו קורות חיים אני צריך להביא, היא הסבירה לי ושאלתי אם היא יכולה לרשום לי את מספר הטלפון שלה למקרה שאני יצטרך עזרה, והתשובה שלה היתה:"אתה צריך אותו בשביל הקורות חיים?" ואמרתי שכן, שאולי אני יצטרך עזרה, והיא אמרה שהיא סומכת עליי ושמה לי יד על הכתף כזה וכולה הסמיקה כזה ,מה שבכלל גרם לי להתאהב בה...עכשיו המצב הזה מה זה מוזר, אני לא יודע אם לבקש אותו שוב כי היא כבר אמרה שלא, אבל מצד שני אולי זו הכוונה שלה, כדי שאני יבקש אותו שוב? כי זו אחת שאני רואה כל יום ואני לא רוצה מצב לא נעים...

ביום ראשון אני אמור ללכת ולתת לה את הקורות חיים ואין לי מושג למה היא מצפה??

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2010, 10:20
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יש כמה אפשרויות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "רוצה לשמוע את דעתכם לגביי מצב מסוים"

שלום לך ידידי
איך שאני רואה את זה יש כמה אפשרויות בהנחה שאתה אכן מעונין בה למטרה רצינית
1. תיגש תתן לה את הקו"ח ואם אתה רוצה להיות ישיר אתה יכול להגיד משהו כמו אפשר לקבל את הקו"ח שלך בתור שורת התחלה או פשוט להגיד שמאוד נהנית מהשיחה האחרונה שלכם ותשמח להמשיך אותה על כוס קפה
2. אם אתה פחות לחוץ ויותר חושש תוכל פשוט להביא את הקו"ח ובהמשך כיוון שאתם רואים אחד את השני הרבה להמשיך להעמיק את הקשר רק שהסיכון באופציה הזאת היא שאו שתהפכו לידידים ואז לרוב קשה לעשות את המעבר לחברים או שאם היא לא תפוסה מישהו יקדים אותך ויתפוס אותה
3. לחכות לראות תגובה שלה אבל כמו אפשרות 2 ואפילו יותר גרוע זה אומר לחכות הרבה ואולי לפספס הזדמנות טובה

בגדול לדעתי אני בעד להתסכן מקסימום זה לא יצא לפועל לא קרה כלום היא תוחמא מזה שרצית להתחיל איתה וטיפה אי נעימות ובגדול תחזרו לשגרה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 10-01-2010, 18:17
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "כמו שאמרתי"

חבר'ה אני מה זה לא מבין...הגעתי למכון התעלמתי ממנה לגמריי עד שהיא באה והתחילה לדבר איתי שוב...שאלה אותי על הקורות חיים ואמרתי לה שלא הצלחתי ואם היא היתה מביאה לי את הפלא שלה זה היה ממש עוזר לי היא חיכה וזהו...אחרי כמה זמן קלטתי שהיא מסתכלת עליי והתסכלתי עליה והיא כל הזמן הסתובבה סביבי, חדר כושר בגודל של מגרש כדורגל ואיפה שהלכתי ראיתי אותה, בסוף כבר אמרתי שזהו הפעם זה הכי ברור שאפשר, ניגשתי ושוב זרקתי איזה משפט והיא כולה התבלבלה ולא הבינה מאיפה זה בא לה, ואמרתי לה שמה אכפת כולה נדבר פעם פעמיים ונראה איך זה זורם והיא לא ממש ענתה לי עד שפשוט נשבר לי מה כבר אז שאלתי אותה אם יש טעם? או אם יש לה מישהו?
והיא אמרה כן ,לא ,לא יודעת..ואפילו משאלה הכי פשוטה היא השאירה אותי שבלי טיפת מושג....

החלטתי שפעם הבאה אני פשוט מתעלם אבל אם היא תיגש אליי עוד פעם אני לא יודע מה כבר לעשות, זה יהיה מוגזם אם אני פשוט יזמין אותה לשתות משהו או בכלל לנסות להבין ממנה כמה סיכוי יש לי...

יו איך שאני לא סובל קטעים כאלו..אני כבר לא מבין מה מצאתי בה...
אבל מצד שני זה כבר ניהיה אתגר מעניין רק להוציא ממנה פלא...חח..

איך ומה נראה לכם אחיי ואחיותיי..?

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר