לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2010, 03:51
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
שליח האו"מ: וידאו המראה רצח שבויים בסרי לנקה אותנטי

מקור: BBC

הסיפור הזה רץ כבר כמה זמן, מובן שממשלת סרי לנקה מכחישה מכול וכול

כתבה של הCNN:

כתבה נוספת, נידמה לי שזה ערוץ 4 הבריטי:

כסוי של הNYTimes

כמה מחשבות שעלו לי בעקבות הוידאו הזה:

כאמור ממשלת סרי לנקה מכחישה. כישראלי אני מתקשה קצת לקבל את ההכחשות הללו כי למרות שהפלשתינאים ניראים כממוכנים להעליל עלינו כל דבר מקצירת איברים ועד לשימוש בתחמושת אורניום בכדי להרעיל את האוכלוסיה מעולם למיטב ידיעתי לא צץ וידאו גרפי כזה במסגרת הסכסוך שלנו, מן הסתם כי לא קל להפיק וידאו כזה.

אחת הטענות של המתנגדים לסגירת אזורי מלחמה בפני התקשורת היא בדיוק סיפורים כאלו שצצים. הטענה היא שבהעדר תקשורת כל אחד יכול להמציא ולזייף סיפורי זוועה ושהסגירות רק מעצימה שמועות כאלו.

טענה שמועלית כנגד ארגוני זכויות היא שהם מעדיפים דימום דו סיטרי איטי על פני הקזה יחידה גדולה ושבסופו של דבר הדימום הזה רק מנציח סיכסוכים ועולה לטווח הארוך ביותר דם.

רבות דובר בפורום הזה על סרי לאנקה כדוגמה שצריך לאמץ בארץ ללחימה בטרור. בהנחה שיחולות הלחימה והציוד של צה"ל אינם נופלים מאלו של צבא סרי לאנקה אני תוהה האם זהו המחיר שצריך לשלם עבור הדברת הטרור ואם כן האם ראוי לשלם מחיר כזה ואיזו השפעה תהיה לכך על פני החברה הישראלית.

אישית זו לא דרך שאני הייתי רוצה ללכת בה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2010, 07:49
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בבלקן ובאפריקה הקאניבלית היו לא מעט תיעודים כאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "שליח האו"מ: וידאו המראה רצח שבויים בסרי לנקה אותנטי"

ואפילו מול מצלמות "רשמיות". אין שום קשר בין אמברגו על נוכחות עיתונאים ובין התרחשות "מעשים שלא יעשו" - מקסימום אולי שינוי מסויים ב"מפלס" וגם זה בספק. רוב המעשים ,שלא יעשו" המתועדים היום בעולם מגיעים לעין הצופה בבית דרך עדשות הצילום של מצלמות חובבים או מכשירים סלולאריים. דווקא לעיתונאים של ממש יש יותר רקורד בתיעוד תרמיות כמו א-דורא ילד הפלא או אותו סטודנט יהודי משיקאגו שהוצל מלינץ' בירושלים (שכבר הזכרתי את שניהם) מאשר תיעוד מעשי זוועה אמיתיים. בכל מקום שבו נתקלתי בעיתונאים מסוגים שונים לאורך מעל 700 ימים של פעילות מבצעית ביו"ש ועזה הם היו מועילים ל"אמת" בערך כמו הרבנית קוק בניתוח השתלת לב-ריאה. חבורת חובבנים שמנסים למצוף סנסציות שלא היו מחיילים פשוטים דרך שוחד של חבילת סיגריות או שיחה הביתה ב"פלאפון" שלהם.

ישן 11-01-2010, 22:05
  Danielk35 Danielk35 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "כן במלחמה שם נהרגו איזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
כן במלחמה שם נהרגו איזה 40,000 מורדים בפחות משבועיים בתקופת מלחמת עזה אבל כולם היו מרוכזים מה צהל עושה
ולמה נהרגו 1,200 טרוריסטים של החאמס
ועכשיו מישהו יעשה משהו?

אין טעם לציין את העובדה הזאתי כל פעם מחדש, עזוב את סרי לנקה לך לאפריקה, אני בטוח שהמלחמות
שם הביאו להרג אזרחים פי 15 ממה שהלך בסרי לנקה (ספורט לאומי).
העובדה שמתמקדים בישראל היא כי שונאים את ישראל ומחפשים כל תירוץ קטן לעקוץ ולדפוק אותנו.
אנחנו יהודים "עם בדד ישכון" כך כתוב בתנ"ך וכך יהיה, לא משנה מה, תמיד יצביעו עלינו באצבע מאשימה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר