לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2005, 18:59
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
מה עושים אם מגלים משהו על ההורים של החברים?

אז ככה אנשים זה קרה לי לפני כמה ימים יש לי חברה טובה מאוד אנחנו מכירות כבר די הרבה זמן יחסית.
לפני איזה שבוע גיליתי משהו מטריד על אבא שלה.גיליתי ועדיין יש לי חשדות שהוא בוגד באימא של חברה שלי...אתם בטח שואלים את עצמכם איך בדיוק גילית את זה?!
אז ככה לפני אוקיי הגזמתי שבוע טיילתי עם עצמי וראיתי במקרה את אבא של חברה שלי מחבק איזו אישה שהיא לא ממש ממש מוכרת לי אני יודעת שזה נשמע מאוד הזוי...אבל זה באמת קרה...ויש פה כאלו שמכירים אותי ויחשבו שאני כאילו סתם עושה מזה עניין אבל הוא באמת חיבק אותה ולא חיבוק ידידותי אלא חיבוק כזה כמו של זוג ואתם מבינים ההורים של חברה שלי נשואים כבר לפחות 15 שנים
ואני כאילו מכירה את אבא שלה הוא לא נראה כמו טיפוס בוגד....בקיצור כשראיתי את זה אני ישר נבהלתי וברחתי משם כל עוד רוחי בי....ומאז לא סיפרתי לאף אחד אפילו לא להורים שלי ולא רמזתי לאף אחד ואני לא יודעת אם לספר לחברה טובה שלי על זה?כי יש מצב שאני טועה או משהו אולי זו איזה קרובת משפחה שלהם אבל ככל שידוע לי אין להם הרבה קרובי משפחה פה בעיר.
מה לעשות??????להמשיך לשקר לחברה שלי?כי בעיני זה שקר שאני לא מספרת לה...או שלספר לה ולשבור לה את הלב?

Willow
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2005, 20:17
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
זה באמת נראה קצת הזוי...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "אני לא הייתי אומר כלום"

חיבוק או כל שבר אחר, בפני אנשים שונים הוא מסמל משהו אחר,
אולי במשפחה של חברה שלך זהו מנהג לתת חיבוק כזה ולא אחר.
ואולי באמת זה קרוב משפחה שהגיע מרחוק.
אני במקומך הייתי מספר לחברה שלך אבל לא כאילו את חושבת שאבא שלה בודה באמא שלה אלה בנימה של תמימות,כאילו את לא יודעת כלום, תבואי אליה ותגידי לה: "היי חברה שלי!! מה המצב?
את יודעת טיילתי לפני כמה ימים וראיתי את אבא שלך עם איזושהי אישה שאני לא מכירה נדמה לי שזאת קרובת משפחה שלך (אולי תתפלאי מכמה שהאישה הזאת יפה או מתלבשת יפה כדי שזה יראה תמים לחלוטין) , מי זאת??"
וזהו, אם זו באמת חברה טובה שלו מהעבר או קרובת משפחה אז אין מה לדאוג אבל אם זה מישהו איר אז כבר יש סיבה לדאגה אבל לא נצה את הגשר לפני שנגיע אליו(חחחחח), נכון?

ישן 11-04-2005, 22:23
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "מה עושים אם מגלים משהו על ההורים של החברים?"

וואלה מצב לא פשוט...
אפשר להסתכל על זה מכל צד ולמצוא משהו פגום,אז זה ממש בעייתי..
אבל אם תסתכלי קצת אחורה תזכרי שהיה לנו מקרה דומה בעבר....רק שאז הילד עצמו גילה את מקרה הבגידה. אם תזכרי הילד היה שבור לגמריי ולא התכווון לספר להורה השני על הגילוי, כדי לא להיות אחראי לפרוק הנישואין.
זה לא בדיוק עונה על השאלה מה את צריכה לעשות...אבל אני חושבת שהמקרה הזה יכול לעזר לך להחליט.
ואני לא חושבת כמו מישהו שהגיב פה שאם תדברי עם חברה שלך אז זה יהיה לדחוף ת'אף. זה יקרא שאת דואגת לחברה שלך,אבל לפי מה שאת אמרת את ראית רק חיבוק. קודם כל תבדקי אם זה נכון...אל תספרי לה סתם, ואם זה בכלל לא נכון?

בהצלחה....ספרי מה החלטת בסוף...
ישן 16-04-2005, 08:06
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
לא עושים כלום !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "מה עושים אם מגלים משהו על ההורים של החברים?"

מכמה סיבות :
האחת - זה לא עניינך .
השנייה - אין לדעת בוודאות אם האב בוגד בהתחשב בעובדה שאינך מכירה אותו או את הבחורה שעימה התחבק,
אולי היא בת משפחה ? ידידה של המשפחה ? ולהגיד שהחיבוק לא היה ידידותי זה גדול עליך, רק על ספקולציות/תחושות
חזקות את לא יכולה לפתוח את הנושא הזה .
מה גם שאם אכן כך הדבר הוא יעלה על פני השטח במוקדם או במאוחר, לנשים יש חוש חש לבגידות וגם כל כלב מגיע יומו...

תראי, אני יושבת כרגע ומסתכלת על הנושא מנקודת מבטה של חברתך שכן לפני 3 שנים בערך הייתה לי חברה
טובה שגילתה שאביה בוגד באימה, ואיך היא גילתה את זה ? -דרך הודעות s.m.s, אביה הוא קבלן והיה טס
הרבה בעולם ומסתבר שגם פרפר לא קטן .
היא אכלה קש למשך תקופה ארוכה ולא ישנה בלילות ואני היחידה שידעה מזה והתלבטנו ביחד הרבה מה
עליה לעשות, לספר לאימה לא הייתה אופציה כי היא חשבה שהיא תתפרק .
אז המתנו ולאחר כחודש ומשהו מהרגע שהיא גילתה העניין עלה על פני השטח אבל מיוזמתם של ההורים,
מסתבר שהאם ידעה מכך זמן רב אך הייתה להם התלבטות מה לעשות עם נישואיהם ולא חשבו לערב את הילדים .

אז עכשיו תחשבי על עצמך - את תוכלי להסתכל לחברה שלך בעיניים אם תגלי לה דבר כזה ?
את רוצה לקחת אחריות על פתיחת תיבת פנדורה (על כל המשתמע מכך ?)
לדעתי ולסיכום - למרות שאת לא ה"באד גאיי" בסיפור, אני לא חושבת שיש לך את הזכות או הרשות לגרום לנושא להיפתח . לפעמים מה שאתה לא יודע - לא מזיק לך; נושא מעין זה יכול לגרום למשפחה הזו צלקות לכל החיים .

בהצלחה במה שתחליטי ותעדכני !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 16-04-2005 בשעה 08:10.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר