לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2009, 20:09
  תל אביב 100 תל אביב 100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.08
תודה רבה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "רעיון ועבודה ברוכה - יישר כוחך !!!"

מאוד כיף לדעת שיש מי שמתעניין בפרוייקט הזה. במיוחד כשמדובר בעבודת נמלים של איסוף מידע. עבודה שעוד רחוקה מלהסתיים. מפתיע לדעתי שעד היום לא נעשה תיעוד כזה.

את רחוב הצפירה (העיתון בעריכת סוקולוב) שהפך לרחוב סוקולוב אכן שכחתי וזה כבר הועלה לטבלה.
לא מוכר לי סיפור בית השוטרים ואיסר הקטן ברחוב סוקולוב. האם מדובר בהתאגדות על רקע מקום עבודה לבניית שיכון? אשמח מאוד אם תוכל להרחיב.

ובקשר ל"שיכון פועלי הנמל הממוקם בצמוד כמעט לשכונת הבימה". אתה מתכוון לשיכון באזור סוף אבן גבירול ותחילת שלומציון המלכה (למעשה, מדובר בשני שיכונים שנבנו בפער של עשר שנים ועדיין לא הגעתי לכתיבת הערכים האלה)? או בשיכון פועלי נמל נוסף?

שוב תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2009, 08:31
  תל אביב 100 תל אביב 100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.08
תודה על המידע
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "עידכון קל"

לא הכרתי את סיפור בית השוטרים בסוקולוב 24. איך איסר הקטן היה קשור למקום ובאיזו תקופה?
אני מבין שזאת היא שכונת ילדותך. האם זכורה לך תעלת הניקוז הפתוחה שבמקומה נבנה אחר כך רחוב הצפירה (סוקולוב)? באותה הסביבה, אני כותב בימים אלה את הערך על שכונת אז"ר (פועלים ה' ופועלים י') שנבנתה בין הרחובות סוקולוב ומהר"ל. תוכל אולי לעזור לי בפרטים?

ובקשר לשיכוני מרים החשמונאית, אני מכיר את מקום שיכוני סלע (הסתדרות העובדים הלאומית), פועלי הנמל, עובדי הבימה והסתדרות המורים שם. אתה יכול אולי לעזור לי בזיהוי מיקומם המדוייק של שיכון העובד הציוני ושיכון עובדי בית ברנר שגם נבנו שם באתם השנים (ראשית שנות החמישים)?
בנוסף, האם יש לך מידע על בית שיכון סופרים באבן גבירול 182 (פינת כיכר מילנו)?

תודה על המידע ועל העזרה

נערך לאחרונה ע"י תל אביב 100 בתאריך 08-11-2009 בשעה 08:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר