לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2010, 11:16
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "זה בשביל לבצע נוהל חבירה..."

אה-אהה!
כמו אפוד שהפאוצ'ים שלו נסגרים בקליפסים ותופרים אליו שני סקוצ'ים רק לצורך נוהל חבירה.
או נצנץ ענק שכל שטח ההארה שלו מושחר באיזו' חוץ מחריצון קטנטן.

ר'ק להפך...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יהודה אטלס
כְּשֶאִמָא כְּבָר יְשֵנָה
וַאֲנִי רוֹצֶה לְהַגִיד
לָה מַשֶהוּ,
אֲנִי מֵעִיר אוֹתָה
בְּשֶקֶט – בְּשֶקֶט,
בִּשְבִיל שֶהִיא
לֹא תִתְעוֹרֵר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2010, 00:56
צלמית המשתמש של יוסיפון

מבולבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Asafus שמתחילה ב "איך קוראים לתריס של M-16 באנגלית?"

אולי מישהו יוכל להסביר לי, אבל באמת, בשביל מה זה טוב המוצר הזה?
הנה ההסבר המקורי:
Adjustable Ejection Port Cover AR15/M16 Description
Durable, hardwearing and lightweight polymer construction.
Will never rust, corrode or fade.
Flexible - will never deform.
Improves ejection port locking.
Adjustable opening power - a solution for worn ejection ports.
תרגום עם הערות שלי:
עמיד וחזק (כן בטח! בהשוואה למה?) קל משקל (יותר קל מהתריס המקורי? וגם אם כן, מה המשמעות של הפחתת המשקל, נגזים ונגיד שחסכתם לי 15 גרם. אני סוחב יותר מ30 קילו!) בנוי מפולימר (מה ההתלהבות מ"פולימרי"? זה שמשהו עשוי מפולימר כבר הופך אותו לצבאי, חזק וסקסי? המשמעות של פולימר היא שרשרת של יותר מ50 מולקולות. יכול להיות גם סתם ניילון = פוליתילן).
לעולם לא יחליד, ידהה או ישחק (והנה פרט טריוויה לטובת הגאונים שמייצרים את הפטנט המדהים: יש סיבה לכך שתריס הפליטה מיוצר מחומר מחליד. כשהתריס מתחיל להחליד זה ה-סימן שהגיע הזמן לנקות את הנשק. ואם התריס דהוי, אז מה? הוא ינצנץ בלילה ויחשוף אותנו? מה המוצר הבא שתתחילו למכור עדשות מגע להשחרת האישונים?).
גמיש - לעולם לא יתעוות (ראיתי מעט תריסים מעוותים. רובם ככולם היו בארגז הבלאי של הנשק אחרי שהוא החליף אותם בתוך שניות. חלק מהגורמים לעיוות היו חיילים שעשו שינויים בנשק שלהם...).
(פה אני מודה שקרה אחד מהשניים או שנפלתי בתרגום או שהם לא מציעים כלום) מנגנון משופר לנעילת התריס (שישאר סגור? התריס שלכם נפתח בלי סיבה? לכו לנשק ותבקשו שילמד אתכם לתפעל את התקלה).
מנגנון פתיחה מתכוונן - פיתרון לפתחי פליטה (תריסים) שחוקים (רגע, לא אמרנו לפני רגע שהתריס שלכם לא נשחק ולא מתעוות לעולמי עד ושיש לו מנגנון נעילה משופר??? אם הוא כזה מוצלח למה הוא צריך מנגנון שיהיה אפשר לכוונן אותו אחרי שהוא יישחק?)

חייל יוצא הביתה ומשקיע כסף בקנייה של אביזר לנשק חסר משמעות:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.machsanit.co.il/images/products/full/19.JPG]

אח"כ הוא משקיע זמן נוסף, מחבל בנשק שלו, מפרק את התריס המקורי ומרכיב תריס "פולימרי".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.highreadytactical.com/catalog/images/943830/PEC.jpg]

מי ערב לכך שהתריס שמוכרים לך בחנות עומד בMIL SPC וMIL STD ושהוא לא יגרום לזה שהנשק יתפוצץ לכך בפנים או יתקע ברגע האמת?

מתי מפקדים יתחילו לאכוף את פקודות מטכ"ל שאוסרות לבצע שינויים בנשק?
רק אחרי שמישהו יהרג?!

ישן 22-01-2010, 02:39
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "בנשקים ישנים ממש יש קטע..."

"מסגרת" אפשר ליישר. זה התפקיד של הנשק.

כשאני מדבר על נשק שמתפוצץ לך ביד אני מדבר מנסיון.
נסיון כואב ומאד לא נעים.
במקרה שלי זה לא נגרם בגלל תקלה בתריס אלא בשן חולצת (שהנשקית מהחטמ"ר התעצלה לתקן) > הזנה כפולה נקירה כשבית הבליעה לא נעול > בום! מהנשק נשארו שלוש חתיכות עיקריות ועוד הרבה רסיסים.

גם תריס יכול לגרום להזנה כפולה. להזנה של כדור הפוך, לחזרה של תרמיל ועוד.

איך התריס יעצור את המכלול?
שאלת פעם את עצמך מה תפקידה של המגרעת שמסומנת בזהב בתמונה הבאה?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מה יקרה אם ה"מנגנון המתכוונן" יהיה כזה מוצלח ויעיל והתריס ישאר סגור כשהוא יצטרך להיות פתוח?"

עם השורה התחתונה שלך אני מסכים לגמרי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר