לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2010, 20:00
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
לבנות שפה - עד כמה מפריע לכן חוסר נסיון במיטה?

שלום לכולם ,

אז ככה, אני כבר בן 21 וככל שהזמן עובר הסיפור הזה רק מפריע לי יותר ויותר,
כמו שהכותרת מרמזת, אני עוד לא איבדתי את בתוליי ובעצם אינלי הרבה נסיון
במגע עם המין השני.

בעיקרון, כשלעצמו הסיפור הזה לא מאוד מפריע לי, כניראה בגלל שאני לא מאוד מודע
עדיין למה שאני מפספס, אבל אני חושב שזה גורם לי להרגיש פחות בטוח בעצמי ושזה מן
"תיק" שאני מנסה להימנע מלדבר עליו כשאני ליד בנות ובכלל ליד אנשים האמת.

מה שהכי מפריע לי הוא שאני חושב שבסופו של דבר זה גורם לבנות קצת לפסול אותי,
כאילו בגלל שאני "תמים" וחסר נסיון בקטע אני מצטייר כ"ילד" ולא בתור "גבר",
זו לפחות ההרגשה שקיבלתי מבנות בכל הקטע ואני חושב שפשוט ככל שיעבור הזמן
יהיה לי יותר קשה למצוא מישהי ככה.

אז בעצם הבעיה האמיתית שלי היא שאני רוצה קשר, לא היה לי אחד והסיפור הזה נורא
מקשה עלי כשאני בא להתחיל עם בחורה בגילי שרוב הסיכויים כבר התנסתה מספיק בתחום.

אז אחרי החפירה - עד כמה לדעתכן היה מפריע לכן לצאת עם מישהו חסר נסיון שלא היה לו
גם שום קשר זוגי לפני זה? אני אשמח לכמה שיותר כנות בנושא ואולי לעיצות מה אני יכול לעשות עם זה.

תודה ושבוע טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2010, 00:41
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
אני גבר אך אנסה לענות בכל מקרה מנסיוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "לבנות שפה - עד כמה מפריע לכן חוסר נסיון במיטה?"

אני לא חושב שלמישהי צריכה להיות בעיה עם זה שאין לך ניסיון.
קודם כל היא לא צריכה לדעת את זה בהכרח, דבר שני זה לא שנשים בנות 21 חוו כל כך הרבה בחיים שלהם מבחינת סקס שהם עכשיו מומחות לדבר- אני לא מכליל כמובן, יכול להיות שיש כאלה שכן.
יותר מזה, אני לא חושב שלך צריכה להיות כזו בעיה עם העובדה שאין לך כרגע נסיון.
אם אתה מחפש קשר רציני זה לא מה שאמור למנוע ממך להתחיל עם בנות ולמנוע ממך זוגיות. סקס בין בני זוג נועד לקצת יותר מסתם הנאה, ואם תזכור את זה תוך כדי שאתה עם זוגתך לעתיד ותדאג לה בדיוק כמו שאתה דואג לעצמך בזמן האקט (וזה דרך אגב עיצה שיש לי לגבי כל סקס עם כל אחת), תראה קצת בטחון ותגרום לה להרגיש בנוח וטוב עם עצמה אני לא רואה סיבה שהיא תתלונן- גם אם זה אולי יהיה קצר בהתחלה או מסורבל משום מה.
אם אתה רוצה למצוא כמה נשים רק כדי.. לתרגל איתן בוא נגיד... אז אתה יכול לנשום קצת יותר לרווחה ולרכוש את הניסיון לאט לאט תוך כדי התנסות.
סקס זה לא דבר שיש לו נוסחא קבוע, אני כותב את זה מנסיון ומחוויות שונות בחיים שלי. אין דרך שבא מישהו/מישהי יהיו יותר טובים במיטה. מה שכן, יש דברים שתורמים כמובן, לדוגמא.... סקס עם מישהי שאתה באמת נמשך אליה/אוהב הרבה יותר טוב ותשוקתי... גיוון במיטה מבחינת תנוחות/מקומות יכול להיות קצת קינקי ומוסיף... אבל שוב כל דבר בזמנו.. עם הזמן אתה תרכוש ניסיון יותר ויותר ותראה שזה לא ממש דבר שלומדים או מחשבים.. צריך פשוט להינות ממנו (ושוב, אנחנו גברים וזה ידוע שאנחנו יכולים לדאוג רק לעצמנו בסקס -מה שהרבה פעמים אנחנו עושים- אבל אם אתה רוצה באמת לגרום לבת הזוג שלך להינות אז תדאג לה באותה מידה שאתה דואג לעצמך)

מקווה שעזרתי,
איציק

ישן 25-01-2010, 03:36
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "לבנות שפה - עד כמה מפריע לכן חוסר נסיון במיטה?"

יאי, אני בת, אז אני יכולה לענות מנקודת מבט של בת!!
דבר ראשון, בלי קשר לדברים, אני לא מתה על הביטוי "לאבד את הבתולים". זה לא כאילו אתה לא יודע איפה הם... ובטח שלא בטעות. אני חושבת שאם כבר, בתולים זה משהו שנותנים. וכאן נכנס ההקשר שלי לדברים;
אני מאמינה שיחסי מין צריכים לקיים רק עם אהבה וביטחון. כל אחד מבני הזוג נותן משהו לשני. אם זה את הבתולים שלו (בהתחלה), או את האהבה שלו. מבחינתי זאת דרך ביטוי לאהבה.
בתור בת, אני לא חושבת שחוסר ניסיון מיני אצל בחור זה דבר מרתיע. האמת היא, שבעני זה עוד יותר מוערך. אם הוא לא מיהר רק כדי לגמור עם זה כבר ולא להיות בתול, אני מעריכה אותו. כי אני יודעת שזה קשה כשהחברים מסביב כבר מנוסים והכל בזמן שאתה נשאר מאחור. אבל מבחינתי זאת לא תחרות ואין פה שום דבר להשיג. אהבה יכולה לבוא כמעט בכל זמן ובכל גיל...
דווקא מישהו שלא קיים עדיין יחסי מין בגיל מאוחר, מצטייר בעיני יותר כ"גבר". כי בעיני זה מראה על בגרות מסויימת ועל הבנה של הערך של האהבה בכל העניין. יש לי ידיד למשל, שהיה לחוץ לסיים כבר עם העניין, פגש מישהי דרך חבר, עשו מה שעשו, סטוץ קצר וזהו... לי אישית זה נשמע ילדותי וטיפשי. האימפולסיביות הזאת של "לגמור עם זה כבר!", וחוסר הסבלנות הזה מצטייר בעיני כדבר ילדותי.
חוץ מזה, אני חושבת שאם אתה מחפש קשר רציני,אז הנושא הזה לא יפריע לבחורה, זה אפילו ירגש אותה קצת... לדעת שאם אתה עושה איתה אהבה זה כי אתה אוהב אותה... ושהיא הראשונה... בעיני זאת הרגשה נפלא.
נסה להפוך את ה"חיסרון" שלך (חיסרון בעינך) ל"יתרון"... תחשוב על זה כעל משהו מרגש בשביל הצד השני ולא בהכרח פסול.. וחוץ מיזה, אם זאת הסיבה שמישהי לא תרצה לצאת איתך, אז היא באמת לא שווה את זה. כי לרוב זה רק יגיד על האישיות שלה דברים לא יפים (אני יודעת שזה לא יפה להגיד את זה, אבל לי אישית מישהי כזאת נשמעת כמו "אחת שנותנת..." וכל זה...).
בכל מקרה, אני מקווה שתמצא נחת ותראה שברגע שתפסיק להילחץ בקשר לזה, הדברים יתחילו לזוז ויקרו.
בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר