לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2010, 22:26
  Googy Googy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.10
איך להתחיל, עם מה ואיפה?

היי

קוראים לי רן, אני חייל (ג'ובניק) בן 21 וגר בגבעתיים. לפני כשנה התחלתי להתאמן במכון כושר באופן רציני ולרוץ כמה פעמים בשבוע באופן עצמאי. לפני כמה חודשים שיניתי את התזונה שלי כך שהתחלתי לאכול הרבה יותר בריא ואת התוצאות כבר רואים. אני מעוניין לגוון את האימונים שלי ולשפר תכונות שאימוני כח וסיבולת רגילים לא ממש מחזקים.

החלטתי להתחיל ללמוד גם אומנות לחימה כלשהי במטרה להשתפר אפילו יותר. התחלתי לברר איזה אומנות ללמוד, ואיפה אבל חיפוש בגוגל פשוט מציף אותך ברשימה ענקית של מקומות ושמות של אומנויות לחימה וסה"כ הרבה רעש. בגדול, אין לי ממש מושג מה ההבדל בין אומנויות הלחימה השונות ומה הכי יתאים לי.

אם מישהו יכול להמליץ לי על אומנות לחימה כלשהי שידידותית למתחילים (מבחינת טכניקה) ומקום האימון קרוב לגבעתיים (אין לי אוטו) אני אשמח. רצוי שגם אומנות הלחימה הזאת תהיה שימושית ולא סתם וירטואוזית.

תודה מראש.
חזרה לפורום
ישן 06-03-2010, 16:28
  aikidoka from hell aikidoka from hell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ekelizek שמתחילה ב "מצטרף להמלצה על ג'יקישין ג'ו ג'יטסו"

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

איך אתם מבדילים בין קרב במסגרת אומנות לחימה לפשוט קרב ...?
יש מקומות שעושים קרבות וזה נראה מאוד מבולגן ואנשים קופצים אחד על השני ..בקיצור לא נראה מסודר
לדעתי סגנון הלימוד הזה של יאללה תיכנסו אחד בשני לא עובד ...יש הרבה חברה בסרטון שממש עושים תחרות מי יאכל למי את הראש קודם ...לדעתי זאת שיטת לימוד גרועה שמפתחת תחרותיות במקום לימוד אמיתי של בודו ולחימה ..גם בקרקע וגם בעמידה הם מפוצצים אחד את השני וקופצים אחד על השני בלי לעצור לחשוב וזה חבל כי ככה לדעתי לא ניתן ללמוד ....

נ.ב
מותר צריך ורצוי מאוד לעשות קרבות אבל לא איך שזה נעשה ככה...

נערך לאחרונה ע"י aikidoka from hell בתאריך 06-03-2010 בשעה 16:31.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר