לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2010, 17:59
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "זה לא נעשה מתחת לאף של הוריו..."

לא אכפת לי אם הוא ישחק או לא, הוא מעניין אותי כקליפת השום.
בניגוד לאור, אין לי סנטימנטים לשחקן מסויים כי הוא שיחק בקבוצה אותה אני אמור לאהוד, ולכן אין בי כעס עליו.
אני חושב, וכתבתי זאת לא פעם בעבר, ששחקני כדורגל (וספורטאים בכלל) עושים לביתם ולא עבור קבוצה או
אגודה מסויימת, ולכן אין שום סיבה לראות בהם בוגדים (או כל כינוי אחר שהם מקבלים) כשהם בוחרים לעבור
לקבוצה יריבה או כל קבוצה אחרת. השיקולים שלהם אגואיסטים וככאלו יש להסתכל עליהם.
אני יכול להעריך ספורטאי מסויים שאני חושב שהוא ספורטאי טוב, אני יכול להעריך אותו אפילו יותר אם מתברר
שיש בו אפילו מעבר לכשרון ספורטיבי מסויים (למשל אישיות כובשת, התנדבות למען הקהילה וכן הלאה), אבל אני
חושב שהציפיה שיהיו "נאמנים" למועדון כלשהו לא במקום.
חזרה לפורום
ישן 03-02-2010, 12:35
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "נתתי לזה מחשבה נוספת, הגעתי..."

ומה זה יתן לך בדיוק?
לא היה איכפת לי לו בר רפאלי ואדון גולסה היו אומרים, שאינם רוצים לשרת בצבא או שירות לאומי. תן להם פטור אוטומתית אין לי בעיה עם הנושא, אך לשקר עם נישואי שקר ואז להתגרש אחרי כמה ימים עם גבר ידוע בציבור עם אישה אחרת או לברוח לאיטליה לקבוצה עם אוהדים נאו נאצים זה מחייב חוקים יותר קשים מטעם המדינה לעצור מקרים כאלה, כי הבעיה כאן יותר גרועה.
זה כבר חוסר נאמנות למדינה (מקרה גולסה) והצהרות שקר. (מקרה גברת רפאלי)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

חזרה לפורום
ישן 05-02-2010, 13:24
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
כמה דברים מרגיעים יוצאים מהחזרה הזו של גולסה:
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Kartman שמתחילה ב "לא שאני צריך להוכיח לך משהו..."

1: שאף אחד בחיפה לא באמת נרדם... השחקן היה במחוייבות כלפי הקבוצה וכשהעננים התבהרו אפילו הוא הבין את זה.

2: שחקנים צעירים אחרים יבינו את הלקח וירדו מהעץ שלהם.

3: מכבי חיפה וקבוצת הנוער של טוברוק יתוגמלו בהתאם עבור השקעתם בשחקן בסופו של דבר... לגבי טוברוק, פרוייקט שנאמר עליו רבות שהמטרה שלו הוא לא רק לטפח כשרונות אלה גם לתת לילדים צעירים מסגרת נוספת (גם אלו שלא נראים הכי מבטיחים), יתוגמל עבור גולסה ולא יצא עם שקית ריקה כמו שחששו שם לפני שבוע...
חבל שגולסה ניסה לעשות תרגיל שבסופו של דבר, אם היה מצליח, היה מסתיים בסתירת לחי מצלצלת למועדון הנוער הנתנייתי...

בסופו של דבר, הילד יצטרך לשרוף המון דשא עכשיו כדי לחפות על התעלול הכושל הנ"ל... ואולי להצדיק עתיד טוב שלו על הדרך...

חזרה לפורום
ישן 06-02-2010, 05:42
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
"אם גולסה לא ישוב, לאציו תפעל למימוש החוזה עמו"
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "שמעתי בחדשות לא מזמן שלאציו..."

מה קורה במקרה כזה בו הוא מאשר את ההסכם עם חיפה והוא חתום גם בלאצ'ו?
מכבי חיפה מין הסתם, אם תקבל אותו תצא מזה רע מאוד מצד האוהדים שלה,אך מה עם החוזה השני באיטליה? למי במקרה הזה השחקן שייך?

sport5

אם אתם שואלים את דעתי, גולסה יצא לא הוגן עם חיפה ולא עם לאצ'ו, שני הקבוצות צריכות למנוע ממנו לשחק עד סיכום בין שתי הקבוצות ולמצוא פיתרון ביניהן עקב המצב הזה,שאינו באשמת אף אחת מהקבוצות, ללמד שחקנים צעירים לקח חשוב לעתיד. הפיתרון הכי פשוט הוא להגיע להסדר, שהוא יהיה בחיפה ובסוף העונה יעבור לאיטליה ואם הוא חוזר זה רק לחיפה.
זה יהיה התנאי היחיד בו שתי הקבוצות יקבלו פיצוי מהשחקן עצמו. כל תנאי אחר לא יהיה הוגן כלפי כל אחת מהקבוצות המעורבות ובכל הנוגע לכסף של העברה שלו, שיגיעו לסיכום ביניהן. יעקב שחר לדעתי מחפש כבר את הצ'ק מהאיטלקים אחרי המעשה של גולסה ולא יעשה לאיטלקים בעיות מיותרות עם החוזה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:49

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר