לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2010, 16:41
  Iron Ass Iron Ass אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.09
חדש פה ויש לי שאלה קריטית

שלום אני חדש פה בפורום ורק רציתי להגיד שזה פורום הקונספירציות הכי טוב שראיתי עד עכשיו בישראל.
נכנסתי לכל עניין הקונספירציות בכיתה ט'(עכשיו אני ב י"א) כשחבר שלי סיפר לי שארצות הברית תכננו את פיגוע בנייני התאומים.כמבון שבאותה תקופה צחקתי עליו ואמרתי לו שהוא דביל.אבל אחרי תקופה קצרה מצאתי את הסרט LOOSE CHANGE ואחרי שראיתי אותו כל הדרך שבא אני מסתכל לעולם השתנתה.אחרי זה קראתי על קצת על קונספירציות פה ושם,וקראתי גם קצת בפורום FXP(וכן הייתה תקופה של אולי איזה שבועיים שהיו שם 2,3 אנשים שבאמת הבניו על מה הם מדברים.אחרי זה גיליתי על האתר קונספיל ומשם ראיתי סרטים ובעצם כל מה שאני יודע על קונספירציות זה פחות או יותר משם.בזמן האחרון שמתי לב שיש שם כמה שטויות(כמו הכתבה על הביקור של מדונה בארץ) ועברתי לפה.
בכל מקרה השאלה שלי היא,איך זה שלא משתיקים את אלכס ג'ונס?עם כל המידע הזה שהוא מספר,עם תחנת הרדיו שלו,עם הסרטים שלו איך זה שעדיין לא השתיקו אותו?
חשבתי על זה וחשבתי על זה שאולי הוא בעצם שטול של האליטות בארצות הברית,שבעצם מביא לנו מידע נכון חלקית אבל מכוון אותנו לאנשים הלא נכונים.ובעצם אחרי שחשבתי על זה הבנתי שכל אחד יכול ליהיות שטול ואף פעם לא נדע מי באמת נמצא הכי למעלה,ובקיצור זה בילבל אותי מאוד.
וגם עוד משהו בסרט השני של זייטגייטס יש את האיש הזה שמפסר איך הוא נכנס למדינות קטנות באפריקה דיבר שם עם המנהיגים,והמנהיגים שלא ישרו פס עם הרצון של ארצות הברית פשוט הרגו אותם והחליפו אותם במנהיג אחר.אז השאלה שלי היא מיזה האיש הזה?איך הוא יכול לדבר על הנושא הזה כל כך בחופשיות בלי צנזורה על הפנים,בלי צנזורה על הקול ובלי לפחד בכלל על החיים שלו???
הגעתי לכזה מצב של בלבול שאני כבר לא יודע לאיזה מקורות להאמין ולאיזה לא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2010, 20:18
  nowdot nowdot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Iron Ass שמתחילה ב "חדש פה ויש לי שאלה קריטית"

ברוך הבא!

לא משתיקים את אלכס ג'ונס, לדעתי, מכיוון שכרגע אין צורך בכך, והדבר יגרום יותר נזק מתועלת.
לדעתי השאלה הבאמת מדהימה (ואולי גם זו שקצת תענה לך בעקיפין)
היא איך זה שקיים בן אדם כמו אלכס ג'ונס שכבר 14 שנה צורח ומזהיר מיליונים וכמעט שום דבר לא זז? המסות עדיין בשינה עמוקה... והאג'נדה דוהרת קדימה...
וקיימים עוד רבים כמו אלכס ג'ונס רק קצת פחות קולניים ומפורסמים, ולפעמים יותר מתמקדים בנושא אחד או תחומים אחרים.
נדמה לי שהאדם השני שהתכוונת אליו הוא ג'ון פרקינס John Perkins
לפי מה שאני יודע, כל אותם אנשים כן חוששים לחייהם כל רגע, וגם קיבלו ומקבלים איומים שונים.
ג'ון פרקינס מספר על כך בספריו ובראיונות השונים (חפש ביוטוב או גוגל וידאו)
וגם אלכס ג'ונס מדבר על כך לא פעם.

לפי דעתי הדגש לא צריך על למי להאמין ( זה אכן רק יבלבל אותך)
אלא על חידוד הבנתך האישית את התמונה הגדולה - ההיסטורית והעכשוית,
המניפולציות הפוליטיות,הפסיכולוגיות וכו' שמופעלות 'נגדך' באופן אישי וכו'
הרצון להבין או להתעורר הוא הרוח שאמורה לנשוב במפרשיך ולהוביל אותך לאן שאתה 'צריך' להגיע....לכן אם אתה חייב להאמין במשהו, האמן באמיתות רצונך.
.
ישן 26-01-2010, 16:07
  nowdot nowdot אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אתה צודק לגמריי אבל אם חס..."

מה שאני אומר זה שלהבין ולהתעורר זה דבר אישי,
וזה לא צריך או חייב להיות תלוי לגמרי באדם אחר או אינפורמציה פרטנית מסוימת.
במיוחד במקרים כאלה בהם האינפורמציה שעליה אנו מדברים פה זמינה לכל, והמצב הוא כזה שיש יותר מדי אינפורמציה! - זה מה שמצחיק בכל הענין, וגם מייאש....
אבל, אתה מוזמן ויכול להשקיע זמן ולאמת אותה בעצמך, ולא רק להסתמך על העבודה או הפירושים של אנשים אחרים - מי עוצר אותך?
אתה זה שקובע לעצמך את האינטנסיביות והמרחק שאתה מוכן ללכת בכדי להתעורר.
מעבר למידע, זה גם סוג של אומץ - מכיוון שמידע כזה יכול להוביל לשינוי כולל בדרך שבה אתה תופס את העולם ואת עצמך - ולא כל אחד מוכן לזה, ולכל אחד יש גבולות משלו.
לעיתים אותם גבולות נקבעים או משתנים בהתאם לתנאים נסיבתיים שונים - אבל מנסיוני זה תלוי בעיקר באותו בן אדם עצמו.

אולי תתפלא, הרבה פעמים אני שואל אנשים אם הם היו לוקחים עכשו את הגלולה האדומה (מהמטריקס)
וכמעט אף אחד, אם הוא באמת כנה וחושב לרגע ברצינות - לא עונה לי כן.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

דרך אגב אם איבדת אמון בממשלה מעכשיו יש אלטרנטיבה

נערך לאחרונה ע"י nowdot בתאריך 26-01-2010 בשעה 16:29.
ישן 26-01-2010, 23:58
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי nowdot שמתחילה ב "מה שאני אומר זה שלהבין..."

ציטוט:
אולי תתפלא, הרבה פעמים אני שואל אנשים אם הם היו לוקחים עכשו את הגלולה האדומה (מהמטריקס)
וכמעט אף אחד, אם הוא באמת כנה וחושב לרגע ברצינות - לא עונה לי כן.

קלעת בול למחשבה שלי! אני שאלתי את עצמי את השאלה הזו הרבה פעמים וקשה לי להגיד כן.

בקשר לשאר הדברים: נעצם שאנחנו משוחחים על זה אנחנו כבר הגענו לאמת אחרת כי אנחנו מערערים את היסודות שהיינו תלויים בהם הרבה כל חיינו , נכון שאני יכול לנסח לעצמי את האמת שלי אבל אני מרגיש שכן יש אמת אחת השאלה היא האם אפשר לגלות אותה עד הסוף ואחרי השאלה הזו לשאול: האם אני באמת רוצה להגיע עד הסוף? האם אני מוכן לזה? אני מעדיף לחקור עם הדרכה בדרך כי האמת שאנחנו חותרים אליה לפי דעתי... אתה יודע את ההמשך

ישן 27-01-2010, 16:40
  nowdot nowdot אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "[QUOTE]אולי תתפלא, הרבה פעמים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
קלעת בול למחשבה שלי! אני שאלתי את עצמי את השאלה הזו הרבה פעמים וקשה לי להגיד כן.

בקשר לשאר הדברים: נעצם שאנחנו משוחחים על זה אנחנו כבר הגענו לאמת אחרת כי אנחנו מערערים את היסודות שהיינו תלויים בהם הרבה כל חיינו , נכון שאני יכול לנסח לעצמי את האמת שלי אבל אני מרגיש שכן יש אמת אחת השאלה היא האם אפשר לגלות אותה עד הסוף ואחרי השאלה הזו לשאול: האם אני באמת רוצה להגיע עד הסוף? האם אני מוכן לזה? אני מעדיף לחקור עם הדרכה בדרך כי האמת שאנחנו חותרים אליה לפי דעתי... אתה יודע את ההמשך

וואי, איזה בלאגן !
הגישה שלך משקפת בלבול גדול - ולצערי אתה לא היחידי...
אני עונה לך בעיקר כי אני חושב שיש עוד אנשים בבילבול דומה לשלך... ואולי זה יועיל במשהו.
(ותזכור זוהי רק הדעה שלי, כן?)

דבר ראשון, אם אתה (ואחרים כאן) לא יכול לענות 'כן' על שאלת ה'גלולה האדומה'
אז קח בחשבון שאתה עלול 'לסכן' הרבה בזה שאתה קורא פה, דווקא בזה שיש לך 'ראש פתוח' וכו' - אני אסביר:
לחלק מאלה שמגיבים פה, יש מאין 'חסינות טבעית' ובריאה לדברים המוצגים כאן -
אבל לעיתים רבות הם פשוט לא מוכנים או רוצים לראות או לקבל את הדברים, לא משנה כמה הוכחות תציג בפניהם.
(כל מקרה לגופו כמובן, ואני לא מדבר על מקרה פרטני, אלא על התמונה הגדולה)
הסקפטיות שלהם משמשת להם כחוצץ פסיכולוגי בלתי חדיר.
ברגע שהם יכירו בדבר אחד (איום), הם יצטרכו להכיר גם בדברים אחרים וזה עלול ליצור תגובת שרשרת... (זה כמובן הרבה יותר מורכב מזה ויש עוד הרבה מה לומר בנושא)
ברגע שאתה מחפש רוצה או מוכן להפתח לזה - אפילו לעיתים מתוך סקרנות גרידא - אתה עלול להגיע אם 'מגינים' מורדים,
ואתה בהחלט חושף את עצמך - בכך ש.. ידע חדש (ובעיקר ידע שמשולב בהבנה) עלול לשנות אותך - ושינוי הוא דבר שרוב האנשים מפחדים ממנו, והוא לא תמיד מגיע ברגע בו אתה מוכן אליו.
כמובן שלרוב האנשים כל הענין הוא תהליך המתרחש בהדרגתיות, בגלל שלכל אחד יש איספור 'מנגנוני בטיחות' פסיכולוגיים יחודיים, וגם בגלל שהידע, במקרה זה, מצריך זמן חשיפה,הרהור, מחשבה והשקעה אישית.
לכן בסופו של דבר,ברוב המקרים זה לא מקרה קיצוני כמו עם אותה גלולה, ואין הרבה מה לדאוג כי הזמן עושה את שלו ומביא ל'התעוררות רכה' יותר, אם יש דבר כזה .

ציטוט:
נעצם שאנחנו משוחחים על זה אנחנו כבר הגענו לאמת אחרת כי אנחנו מערערים את היסודות שהיינו תלויים בהם הרבה כל חיינו

האם אתה מוכן, כדבריך לערער את היסודות שאתה תלויי בהם כל חייך?
רק אתה מסוגל לענות על זה - אבל תהיה מודע שמה שאתה עושה איננו דבר פשוט או פעוט ויכולות להיות לו השלכות משמעותיות בשבילך.

עכשו בקשר ליחס שלך ל 'אמת'
תראה עצם זה שאתה מדבר על זה - לא חייב לשקף שהגעת לשום 'אמת אחרת' או שום כלום....
אתה וכל אחד אחר מקשקשים ללא מונה על אין ספור דברים ביום יום.
אתה יכול להשאר על פני השטח ולראות את כל זה כמעין תחביב מעניין, או לצלול לעומק ולהגיע לשאלות עמוקות יותר על העולם ועל עצמך - זה תלוי רק בך, אישית.
זה דרך אגב נכון לא רק בתחום 'תיאוריות הקשר' וכו'
לא ככה?

ציטוט:
נכון שאני יכול לנסח לעצמי את האמת שלי אבל אני מרגיש שכן יש אמת אחת

כשאתה מדבר על 'אמת אחת' אני לא בטוח שאתה יודע על מה אתה מדבר,
אמת זוהי אחת המילים הכי חשובות בשפה האנושית - ואם זאת אחת המילים שספגה הכי הרבה 'התעללות' ובלבלה (כמו המילה אהבה)

קודם כל - 'לנסח לעצמך אמת משלך' עלול להיות תמצית השקר
וכשמדברים על 'אמת אחת' יש לזה איזושהי קונוטציה דתית בדרך כלל - שאני מעדיף לשים בצד כרגע.
תראה, ניתן להסתכל על זה כך :
לאמת יש הרבה פנים, והאמת כוללת הכל בעצם....לכן האמת כוללת בתוכה גם את השקר! - לכן אולי ניתן לומר שיש 'אמת אחת'.
כשאתה יודע את האמת לגבי השקר - האם יש לזה חשיבות? האם זה נחשב שאתה יודע את 'האמת'? יכול להיות שלא, יכול להיות שכן.
לכן, זה הכל תלוי מאיזה זווית אתה מסתכל על זה, וזה צריך להיות ברור לך.

עכשו, אתה שואל:
ציטוט:
השאלה היא האם אפשר לגלות אותה עד הסוף ואחרי השאלה הזו לשאול: האם אני באמת רוצה להגיע עד הסוף?האם אני מוכן לזה?

ברור שאי אפשר! 'עד הסוף' זו מחשבה ילדותית -
אין סוף
וזה לא כמו לאכול את כל העוגה ואז להחליט אם לעכל או להקיא אותה... או משהו כזה...
עם אמת זה לא עובד ככה חביבי, 'לגלות אותה' זה לעכל אותה!
אבל זה כן עובד במקרים של אמונה או תיאוריות אינטלקטואליות יבשות -
ז"א אמונה לא קשה להחליף מכיוון שהיא מתבססת על מחשבה שבה אתה מחזיק, ושוכנעת בה זמנית - ומחשבה או רעיון קל יחסית להחליף אם סט של רעיונות חדשים - אם הם מוצאים מספיק חן בעינך.
אז אם אמת ואמונה הולכים מבחינתך יד ביד זוהי כבר בעיה בסיסית.

יש כמובן איזשהו גבול שממנו אתה יכול לנסות לחזור,
אבל אתה תמיד תרגיש הרגשה תפלה ומציקה של חוסר סיפוק כי כבר התקרבת לזה - ואתה כבר יודע מספיק שחייך ה'ישנים' הם לא הסיפור המלא.....
אבל באופן כללי, איך אתה יכול לדעת אמת מסוימת קטנה ככל שתהיה ואז להתנהג כאילו אתה לא יודע אותה?
זה אולי אפשרי - אם תשתמש בכח ותדחיק תדכא ותהפנט את עצמך לשכוח.
הרי בעצם אתה שואל - אחרי שאני אצא מהמטריקס ואדע את כל ה'אמת' האם

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.?

ציטוט:
אני מעדיף לחקור עם הדרכה בדרך כי האמת שאנחנו חותרים אליה לפי דעתי... אתה יודע את ההמשך

אני לא יודע את ההמשך ,לא בטוח שהבנתי למה אתה מתכוון כאן.
בכל אופן מה שכן, כדאי שתהיה כנה אם עצמך, רק ככה תתקדם באמת לאן שהוא.
העולם הוא מקום רחב ומיסתורי עד אין סוף,
מהרבה בחינות (אולי כואבות) 'אתה' לבד בעולם הזה, ואין אף אחד שאיכפת לו שתבין משהו, שמחכה לקחת אותך ביד ולהדריך אותך צעד צעד... ואם כן אז לרוב יש מחיר כבד לשלם בעבור זה!
.

נערך לאחרונה ע"י nowdot בתאריך 27-01-2010 בשעה 16:48.
ישן 22-01-2010, 21:30
  insideman insideman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Iron Ass שמתחילה ב "חדש פה ויש לי שאלה קריטית"

ה elite לא עושים זאת כי הם יפסידו בגדול. הם יחשפו את עצמם ויתנו תוקף מלא לכל החומר והמידע של אלכס ג'ונס, יעלו בדרמטיות את מספר התומכים והחשיפה למסות, ועל פולחן האישיות יכולים להתעורר כמות של אנשים שהיא כוח פוליטי בלתי תלוי במדינה בצורה מהירה מאוד. זה כמו שאי אפשר להוריד ככה סתם את מרטין שין שאמר את האמת במדיה ש11/9 היה עבודה של הממשל כי הוא סלבריטי - המשחק לא עובד ככה.

אישיות ציבורית שתולה שלהם במיינסטרים מדיה הוא "עיתונאי" בשם glenn back. אלכס ג'ונס דיבר עליו בתוכנית הלפני האחרונה שלו חפש ביטיוב. הוא מנסה להטעות את העדר שרואה טלוויזיה בכך שהוא מוכר את החרא בצורה של כאילו "יש פה אג'נדה נסתרת" אבל הוא אומר בסוף שזה "סביר". הבנת את הרעיון- לתפוס ברשת את הכבשה בעדר "שקצת" עלו בה ספקות לגבי העסק ולהחזיר אותה במהרה למטריית המניפולציה ושטיפת המוח. הם מנסים לעצב אותו כמן "אלכס ג'ונס גירסת המיינסטרים מדיה".

נערך לאחרונה ע"י insideman בתאריך 22-01-2010 בשעה 21:33.
ישן 29-01-2010, 13:23
  TOROK TOROK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.10
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אנחנו מדברים על האו"ם וארה"ב-..."

ברור שאין הוכחה חותכת אין איזה כתבה שכותבת ''ארה''ב באה להשתלט על האיטי'' אבל עם עושים 1+1 אז מבינים את זה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/042/447.html

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/043/291.html

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/042/950.html

וכולם יודעים שיש להם את המתקן ההוא שמסוגל ליצור אסונות טבע. הממשל האמריקאי אפילו מתגאה בזה.

ביזבוז של משאבים? זה ממש לא ביזבוז. להשתלטות על מדינה יכולות להיות הרבה סיבות אבל עצם ההשתלטות. השליטה בעוד ועוד שטח היא סיבה מספקת. הם רוצים לשלוט בכמה שיותר שטח. ברגע שהאיטי מדינה מתפוררת אחרי רעידת האדמה אז שולחים חיילים במסווה של ''עזרה'' את הפליטים שולחים למחנות או למתקני כליאה והופכים אותה לשטח צבאי של ארה''ב. תוסיף לזה משאבים שבטח יש שם גם. את הקירבה לדרום אמריקה. הרי ארון רוסו דיבר על כך שארה''ב תרצה להשתלט על ונצואלה.

פשוט תסתכל על הכתבות האלה ותבין

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3835003,00.html

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=692579

אני גם לא זוכר אף פעם ששלחו מספרים עצומים כאלה של חיילים למקומות שקראו בהם אסונות. צוותי חילוץ כן אבל חיילים? זה לא מקרי. החיילים האלה עושים שם משהו הם לא סתם נשלחו לשם. הרי את צוותי החילוץ כבר יש שם. אז למה לשלוח כל כך הרבה חיילים? ברור שבשביל השתלטות. תראה בעצמך. הרעידה היתה באזור מסויים ועני אבל עם תסתכל טוב בכתבה תראה שהם השתלטו על נמל התעופה בבירה.

ארה''ב יכלה גם ככה להיכנס בהם בשנייה אבל ברור שחייבים ליצור את הכיסוי. רעידת אדמה,הוריקנים וואטאבר. סיפור למכור לעולם, תירוץ להשתלט. אז יצרו רעידת אדמה בטכנולוגיית HAARP פשוט מאוד.

המדע הרי מוכיח שזה אפשרי. ועם יש להם את הכלי הזה הם גם ישתמשו בו

ואתה גם שואל למה האיטי. דווקא בגלל שהאיטי זו מדינה חלשה וענייה אז קל מאוד להשתלט עליה. מה שאני חושב שקרה זה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר