לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2010, 10:54
  uziliron uziliron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.02
מחלה מסתורית בצה"ל? שפוגעת בילדים?

אני הולך להעלות כאן דבר שאולי יכול להיות קצה קרחון של בעיה בדומה למקרה הקישון.

אני אדם שומר תורה ומצוות ומידי פעם באם אלי אנשים ומבקשים ברכות.
לפני זמן מה הגיעה אלי אישה שאני מכיר הייטב ובקשה ברכה לילדה שלה וכשבררתי את הבעיה מסתבר כי גילו שלילדה שלה אין רחם!! כמובן ברכתי אותה ובזה תם העניין
לאחר המקרה הזה אני מגיע לארוע מסויים ורואה את האשה שברכתי מתחבקת עם אישה אחרת שבמקרה אני גם מכיר וכשאני שואל מהיכן אתן מכירות מסתבר ששתיהן שרתו באותה יחידה בצה"ל
והנה תוך כדי הארוע אני יושב בשולחן נגשת אלי האשה השניה ומבקשת ממני ברכה לביתה. וכשאני מברר מה הבעיה אני מקבל תשובה מדהימה!! לבחורה אין רחם!!!
ואז נדלק לי אור וחישבתי מהר ששתי הנשים שרתו באותה יחידה שתיהן בנות אותו גיל וגיל בנותיהן זהה ולשתיהן יש את אותה בעיה!!!!!
בשלב זה אני לא רוצה לחשוף פרטים על היחידה אבל אני אגיד בכללות
זו יחידה במרכז הארץ ששרתו בה נשים,
אם אתם מכרים מקרים נוספים של נערות בגילאים 18-24 לערך עם בעיה של פוריות והוריהם שרתו ביחידה הספציפית הזו אזי אולי האפיון הטכני המיוחד של היחידה גרם לנזק לאמאות\החיילות שמתגלה אצל בנותיהן? ואולי זה קורה גם לבנים? אבל עד שלא יגיעו לי עוד מקרים לא אוכל לדעת.
על כל פנים מי שמכיר מקרים כאלו אשמח אם יפנו אלי
עוזי
myib@myib.co.il

נערך לאחרונה ע"י uziliron בתאריך 02-02-2010 בשעה 10:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2010, 22:04
  Danielk35 Danielk35 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "המצב שאתה מתאר מכונה "תסמונת רוקיטנסקי""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
בנות שנולדות ללא רחם, וללא החלק העליון של צוואר הרחם. מכיוון שיש להן שחלות מתפקדות, הן יכולות להביא ילדים בעזרת פונדקאית.
מה שכן, בגלל שאין צוואר רחם, אז אי אפשר לקיים יחסי מין באופן תקין. הבנות נאלצות לעבור טיפול כירוגי והרחבות של הנרתיק כדי לפתור את הבעיה המאד לא נעימה הזאת.
התסמונת הנ"ל היא תסמונת מולדת כמובן. קשה לי להאמין שיש יחידה כל שהיא בצה"ל שבה הבנות מאבדות את הרחם במהלך שירותן.

הוא לא רשם שהאמהות איבדו את הרחם אלה שהבנות שלהן איבדו את הרחם, אני ראיתי כתבה על
יחידת צלילה שהיו בה בערך 13 נשים (אחד מהנסיונות של צה"ל לשלב בנות במערך הלחימה בחיל הים
ובכללי), הן התאמנו בחיפה (ליד הנמל שם) אם אני לא טועה, ולאחר מכאן התחילו לחלות במחלות קשות
כגון סרטן (לאחר כמה שנים) והתברר שזה היה כתוצאה מחשיפתן לחומרים רעילים במקום האימונים.
יש אין ספור מקרים בהם צה"ל חשף את חיליו לחומרים רעילים בין אם זה הניסויים ב"התנדבות"
שנערכו על לוחמים מ-669 ועד לאימונים של השייטת בירקון....

לפותח האשכול,
בתור אדם מאמין בעצמי, אין כאן שום סקופ אלה רשלנות מטעם צה"ל, ולמנהלים שהגיבו בהתחלה, בחייאת למה התגובות האלה? ואחר כך אומרים שזה פורום של אנשים רציניים, לא מתאים.

נערך לאחרונה ע"י Danielk35 בתאריך 14-02-2010 בשעה 22:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר