לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2010, 21:58
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
הוט חוגגת 5 שנים ל vod ואתם רוצים לראות סרט או סידרה חינם? תעשו מנוי קודם

פרט קטן וחשוב מאוד , שהוט לא ציינו בפירסומת שלה זה מחיר המנוי ל vod אחרת לא תוכל/י לראות את הסרט מתנה חינם או הסדרות חינם.
עכשיו מכאן עולה השאלה מדוע הוט לא אמרו זאת בפירסומת?

אתמול ביקרתי קרובת משפחה ויצא, שהיינו חייבים להמתין לקרובי משפחה אחרים.
נזכרתי שיש ממיר דיגיטלי בבית שלה אז אמרתי בו נצפה בסדרות חינם, אם כבר מחכים להם.
נכנסתי ל vod והגעתי לסדרות חינם ומצאתי שם את "החיים זה לא הכל" אז רציתי לצפות בזה ,עד שאותם קרובים יגיעו. אני לוחץ על select ומה אני רואה? מנוי במחיר של 17 ש"ח בערך.
בקיצור לא רציתי לחייב את אותה קרובת משפחה בכסף ולכן רציתי לצאת בלי לחייב אותה, אך הכניסה הייתה קלה, יציאה מ vod הייתה כמו יציאת מצרים וכל שלב האם אתה בטוח שברצונך לצאת כל שלב.

לסיכום עם מסקנה, אם אתם חיים בישראל ורשום מתנה/חינם תחפשו את המלכוד תמיד, כי תמיד יהיו דברים כזה בארץ עקב חוסר מרד צרכנים או כאשר אתה מאיים להתנתק מהם וחושב, שזה מפחיד אותם. הם לא סופרים אף אחד מאיתנו ויודעים לקחת את הכספים שלנו בלבד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2010, 23:15

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "יש שם [B]טריליון סרטים..."

התוכן מאוד נחמד, אך ניתן ללכת בגישה של מכוני הכושר, כי הגישה של מכוני הכושר יותר הוגנת כלפי הלקוחות עצמם. בה מובהר לך על שבוע ניסיון או שיעור ניסיון ואז אתה מחליט, אם להרשם או לא.

אתה צודק בטיעון שלך, אך טועה בכל הקשור לגישה העיסקית שלהם. אילו הייתה הודעה כזאת, כאשר אתה נכנס ל VOD, אתה והוט הייתם צודקים ב 100% (במקרה זה הוט היו הוגנים.), אך כאן לא הייתה שום הודעה ברורה, כמו הודעה על דרישה למנוי אחרי הבחירה של התוכן המבוקש. אדם, שלא מכיר את הנוהל, זורק כמה דקות מהחיים שלו על דבר, שלא יוכל לעשות בו שימוש במידה ולא רוצה מנוי של VOD. זאת הבעיה כאן, תנאי השימוש צריכים להיות ברורים עוד לפני השימוש עצמו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 09-02-2010, 19:55

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot] מדוע הם..."

אתם צודקים אני לא אומר שלא, אך הבעיה עם זה שאין לך דוגמא חינם. אני אסביר מה הכוונה שלי.

לפני כמה שנים רציתי לעשות מנוי למכון כושר, עכשיו יש חדרי כושר קטנים, שנותנים לך שיעור חינם אתה עושה את השיעור הזה ומחליט אחריו, אם להרשם אליהם או לא.
יש מכוני כושר גדולים, שנותנים לך שבוע חינם ניסיון בלי התחייבות להרשמה אחרי זה. אתה מתאמן שם שבוע ואז מחליט, אם זה מתאים לך או לא. לפי האסטרטגיה הזאת, אתה יכול לא להכיר את העולם של מכוני הכושר ולנסות בלי התחייבות.
אסטרטגיה של שיווק טובה מאוד לדעתי, אם את שואלת אותי.

אם הוט היו מאפשרים נסיון אחד, כמה נסיונות או ל x זמן, אפילו במידה ולא היה לך ממיר מעולם תוכל לנסות ולהכיר את איכות השידור ואיכות התוכניות שיש בתוכן, אך במצב היום של VOD אינך יכול לדעת מה תקבל.
מי שמכיר את השירות כמוך וארז סבבי לכם באמת, אך מי שלא מכיר ורוצה לראות מה זאת החיה הזאת בכלל לשלם על מנוי ישר או על סיפריה שלמה? (כפי שרשמת.)

מבינה איפה הבעיה כאן? השירות ללקוח עצמו כאן הבעיה. (אם נתעלם מכותרת האשכול.)
כאשר אני משלם על שירות אינטרנט זה או אחר, אני דורש לנסות אותו קודם לכן 24 שעות לפחות וחברות טובות ואמינות מכינות שרתי דוגמא במיוחד, כי יש לזה דרישה וה vod של הוט לא אמור להיות שונה מזה. הוט יכולה להכניס סדרות ישנות לדוגמא חינם בלי מנוי ובלי לשלם על סיפרייה.

ישן 09-02-2010, 00:35
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הוט חוגגת 5 שנים ל vod ואתם רוצים לראות סרט או סידרה חינם? תעשו מנוי קודם"

אני נהנה לקטר על הוט as the next guy,
אבל בקטע הזה אין לך על מה להתלונן כאן.

מנויי הוט יודעים ומודעים לכך שה VOD עולה כסף (אם אתה מספיק פראייר לשלם עליו במקום לקבל אותו חינם כהטבה כל רבעון )
לכן, ברור שכל התכנים החינמיים באופן חד פעמי לחודש הזה (שגם הם לא איי איי איי), כרוכים בהפעלת השירות עצמו.

עכשיו כמי שיש לו VOD און אנד אוף כבר תקופה יפה,
אני יכול להגיד לך שזה הדבר הכי לא משתלם שיש איפשהוא בעולם.

90 אחוז מהתכנים ב VOD עולים כסף, מלבד העלות המוגזמת לשירות.

לצורך השוואה, ה VOD האמריקאי שהולך לפי ערוצים (VOD של HBO, שואוטיים וכו'..)
שהוא אגב חינם לגמרי כחלק מחבילת הערוץ, מכיל טונות של תכנים חינמיים איכותיים,
הסופראנוס, דקסטר, כמו גם סרטים full feature ישנים וחדשים כאחד.

ה VOD התחיל יפה בשנה הראשונה שלו, ונתן את כל התכנים מערוצי חוץ בחינם,
אני זוכר שהייתי משלים שעות של משחק מכור ב VOD בחינם לגמרי,
כמובן שעברה שנה, והשתן עלה להם לראש :>

ה VOD הוא חרא של מוצר, בשל כך שהוא תשלום עבור הזכות לשלם עוד,
וכל מי שמספיק טיפש לשפוך 17 שקל על הפריבילגיה הריקה מתוכן הזו, שיהיה לו בכיף.
אישית, אני ממליץ להוסיף עוד כמה שקלים בודדים ולשכור ממיר מקליט...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 09-02-2010 בשעה 00:38.
ישן 09-02-2010, 21:35
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אין לי מושג על מה את מדברת,..."

אני יכולה להביא לך רשימה של סדרות שאני אישית רואה בVOD (כשמזדמן לי):

- פרוייקט מסלול
- צייד הצבעים
- מעצב נולד
- התוכנית של שרה סילברמן
- ביפ קומדי האוס
- שנות ה 70
- הלינק
- זעזוע מוח
- הנוכלים
- מכושפות
- סטארגייט אטלנטיס
- טאבו (נשיונל ג'יאוגרפיק)

ויש דברים נוספים שהמליצו לי ואני לא רואה... כמו עונת החתונות, הבורר, מחוברות, חצויה, מד מן וכד'.
כל הרשימה היא כמובן של תכנים ללא עלות, שהעלתי בזפזופ קצר בVOD... וזה מה שקולע לטעם שלי... כל אחד יכול
לבחור שם מה שהוא אוהב.

וכמו שאמרתי- יש מבצעים לVOD, וכמדומני אם אתה לקוח חדש אתה מקבל VOD לשנה או שנתיים במתנה... אבל אני לא בטוחה...
יכול להיות שחברה שלי קיבלה את זה כי היא עשתה להם טרור.

09.07.00-16.07.12

ישן 09-02-2010, 20:03

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני דווקא לא מסכימה איתך. אני..."

אם יהיה ניתן להוריד מחבילת הבסיס ערוצים וזה יוריד את המחיר של הבסיס, זה שווה את העיסקה ומזמן היה לי ממיר לו זה היה ככה, אך אם זה כולל את רוב הערוצים זה לא שווה את זה עדיין לדעתי.

אני צריך את ערוצי הסרטים, ספורט5 הרגיל, ביפ, ערוץ המוזיקה (שבוחרים מוזיקה לפי סיגנון.), ערוץ 10 (בגלל נסלי), ערוץ 2 וערוץ 1,33 יותר מזה כלום. אם קיימת חבילה כזאת מחר אני מתקשר להוט Samantha. אין לי צורך בערבית, רוסית וכל שאר הערוצים שיש בחבילת הבסיס ולכן המחיר של הבסיס עולה בגלל מלא ערוצים, שאין לרוב האנשים בהם שימוש בכלל.

ישן 12-02-2010, 00:33

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "זה לא משתלם לכל חברה שהיא..."

למה זה דיוק לא משתלם?
רוב הערבים בארץ עם צלחות פרטיות בכל מקרה אז נשארו רק הישראלים שעלו מעירק,אירן, מרוקו,תימן, טורקיה לצפות בערוצים בערבית.
גרמנית,ספרדית,צרפתית מי שרוצה יכול לשלם עליהן באופן נפרד, זה כולל את הערבית.
רוסית יש מעל למליון רוסים בארץ אז לא תהיה ליס או הוט בעיה לממן בשבילם את הערוצם ברוסית.

זה יחסוך ליס והוט הרבה מאוד כסף בחבילת הבסיס ויוזיל אותה באופן רציני מאוד, כי לא יהיו מלא ערוצים, שלרוב האנשים לא יהיה שימוש בהם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:58

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר