לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2010, 14:51
  משתמש זכר benji89 benji89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
שלח הודעה דרך MSN אל benji89
צריך עזרה - בקשר לאהבה :

מי שמבין בבקשה שיתן תשובה ...

אני עם חברה שלי כמעט שנה..וכבר חודש ככה איבדתי את תחושת הפרפרים,כבר לא כלכך מפריע לי שיש ימים שאני לא רואה אותה..פחות געגועים..איפשהו אני די בטוח שאני אוהב אותה..ומאוד רוצה אותה לכל החיים..יש כאלו שאומרים לי שפשוט התרגלתי אליה ואם אני לא אראה אותה כמה שבועות אז זה יחזור..האם זה נכון..?
אנחנו נפגשים בערך 4 פעמים בשבוע..שנינו בצבא..יוצאים מידי פעם ביחד..וגם יוצאים כל אחד עם החברים והידידות או ידידים שלנו..טוב לנו ביחד,יש משיכה יש אהבה ויש לפעמים גם ויכוחים אבל אנחנו תמיד משלימים..אנחנו נותנים הרבה אחד לשני.
התחושה די חדשה לי כי זה גם הקשר הרציני הראשון שלי..
אני לא מבין כלכך את התחושה הזאת..יש מישהו שיכול לתת לי תשובה על זה?תודה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2010, 18:27
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי benji89 שמתחילה ב "אז למה אני מרגיש כלכך רע עם..."

אם אתה אוהב אותה ואתה נהנה להיות איתה - אז למה שתצמצם את הזמן איתה?

חברים שלך צודקים - אבל זה לא אומר שמה שאתה מרגיש זה משהו יוצא דופן. מה שאתה מרגיש הוא טבעי ואפילו הגיוני.

ישנה בדיחה צבאית (שקשורה להסוואה) שאומרת שאם נשים טנק בחניון של מרכז קניות אז ביום הראשון כולם ידברו עליו ויצלמו וכדומה. גם ביום השני. והשלישי. גם ברביעי... אבל פחות. כעבור שבוע זה כבר יהיה מובן מאליו. כעבור חודש זה כבר יהיה מעיין חלק מהמקום.

איך זה קשור, אתה שואל?

זה אותו העיקרון. בהתחלה, של כל דבר חדש ומהנה, יש התרגשות. אחר כך מתרגלים - אבל זה לא אומר שלא אוהבים את זה.

בפעמים הראשונות שטעמתת את הגלידה האהובה עלייך - התרגשת. וכעבור עשרות פעמים? התרגשת,אבל פחות. אבל, זאת עדיין הגלידה שאתה הכי אוהב בעולם. אתה לא רואה את עצמך עם גלידה אחרת ביד, נכון?

ישן 07-02-2010, 03:03
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

התגובה שלי:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benji89 שמתחילה ב "צריך עזרה - בקשר לאהבה :"

אני מניח שאם היית דתי זה לא היה מהווה בעיה בשבילך. ואני אסביר:

כתוב בתורה שכאשר יש לאישה מחזור כל אשר היא נוגעת - טמא, ויש איסור נגיעה שתקף ל- 14 יום (!) מיום המחזור (ע"פ גזירת חז"ל).

לא כ"כ קשה לזהות מה פשר האיסור, ולכן ראיתי לנכון לקשר את זה ישירות לשאלה שלך.

אני מאמין שזה אחד מהסיבות הגדולות למה אצל הדתיים אחוז הגירושים קטן וקטן עוד הרבה יותר בהשוואה למגזר החילוני. לא חסר רגש כאשר מבינים את ההכרה המנטאלית של האדם, שאלוקים כנראה בקיא בה יותר מכל אחד אחר .
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 07-02-2010, 20:33
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי benji89 שמתחילה ב "תאמת שאני דתי..אבל פשוט..."

אני הבאתי את הפן היהודי בנושא שאני חושב שהוא נכון, לא כ"כ אכפת לי וזה לא רלוונטי אם אתה דתי או לא. אם זה לא עוזר לך, תמשיך הלאה (אני לא אמור לצפות אם מה שאני כותב יעזור לך או לא).

בדרך אגב למה שכתבת ש"כאילו חסר דתיים שלא שומרים נגיעה בזמן מחזור" - מעיד כמה המושג "דתי" התעוות כליל בדור האחרון - יש ששומרים על המושג כפי שהיה בעבר ומגדירים דתי כאדם ששומר על דתו, קרי שומר מצוות (לפחות על דיאורייא, שחלק מזה זה לשמוע לגזירות חכמים).
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר