לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2010, 20:41
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
"חטופים": סדרה של קשת שתעלה במרץ

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.mako.co.il/2010/02/10/logo-hatufimb.jpg]

בתחילת מרץ תעלה לשידור הדרמה "חטופים" שתגולל את סיפור חזרתם ארצה של שלושה חיילים שנחטפו על ידי חיזבאללה לאחר פעולה כושלת בסוריה. את הדרמה ילווה אתר אינטרנט ייחודי שישפוך אור על 17 השנים שעברו עליהם בשבי ועל המשפחות שחיכו בארץ
mako 10/02/10
...
מעבר להתמודדות הנפשית עם החזרה למסלול חיים רגיל והמפגש המחודש עם המשפחות והנשים, הם עוברים סדרת חקירות אינטנסיבית אצל פסיכולוג צבאי (גל זייד) שמנסה לחשוף כל פיסת אינפורמציה על הצד השני ועל החוויה שהם עברו בשבי. עם התקדמות החקירות מתגלות גרסאות סותרות בסיפוריהם ונפתחת חקירה סמויה במטרה לברר את האמת על 17 השנים בהן היו בשבי.
...
לאחרונה נודע כי הסדרה נמכרה לאולפני FOX ותזכה לגרסה אמריקאית שיפיק גורדון הווארד, בין היתר המפיק והכותב הראשי של "24" ואחראי גם על "תיקים באפלה" ו"באפי ציידת הערפדים". שמה של הסדרה כבר נבחר והוא יהיה: "POW - Prisoers of War".

כתבה מלאה:
http://www.mako.co.il/tv-programs-2...8898b621006.htm

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.mako.co.il/2009/09/22/hatufim-1_c.jpg]

זה נראה נחמד, ויפה שקנו את הסדרה עוד לפני שהיא שודרה וצברה קהל מקומי, אולי היא תהיה טובה.
הנושא בהחלט נראה לי אטרקטיבי מספיק כדי לגרום לי לצפות, לא עוד נושאים שטותיים שאינם מהותיים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-02-2010, 23:14
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "איפה הוא עשה דרמה רצינית? עד..."

יוסי וג'אגר, כוכב זורח מעל הלב הם 2 דוגמאות שקופצות לראש,
נכון שהוא נוהג לתבל את תפקדיו בקריצות, אבל אין ספק שבסצנות אופי דרמטיות הוא תמיד זרח,
אפילו בסדרה קלילה כמו "מסודרים", היו רגעים של כנות שבהם הדמות היתה חשופה רגשית, וזה עבר מסך מעולה.

ככה שאין לי שום ספקות לגבי יכולותיו הדרמטיות של אסי,
וזה מלבד הקלישאה הישנה ששחקני דרמה לא יכולים לעשות קומדיה,
בעוד ששחקנים קומיים יכולים לעשות דרמה, ואולי אפילו בצורה הרבה יותר חזקה,
מי מאיתנו לא זוכר את תפקידו המצמרר של רובין וויליאמס כמפתח תמונות ערירי שמטריד משפחה צעירה,
בסרט המעולה שלו "לחיות בתמונות", או תפקיד האורח המצמרר של צ'בי צ'ייס כאנטישמי בסדרה חוק וסדר,
ועוד כל זה מבלי בכלל להזכיר את גילומו הפנומנלי של ג'ון לית'גו (מפגשים מהסוג האישי) כרוצח סדרתי סוציופאטי בסדרה "דקסטר".

יש מן כח מיסטי כזה לקומיקאים קליליים להשאיר חותם דרמטי רודף כשהם מתמסרים לתפקיד הנכון,
אבל אין ספק שיש הרבה גורמים שתלויה בהם הצלחתו של שחקן לגלם תפקיד בלתי נשכח,
חשוב שהכתיבה תהיה משובחת, שהבימוי לא יהיה קלישאתי, ושהתקציב לא יסתכם בצילומי פנים ב 2 ורבע סטים,
אבל ככל שזה נוגע לשחקנים כמו אסי כהן, הפוטנציאל להמם אותנו גלום בעצם הכשרון שלו,
עכשיו זה תלוי בכל השאר, שיתנו לו את הסביבה הנכונה לפרוח בה, ולגרום לנו להתמכר בהנאה,
ואני אופטימי בכך שיש לזה סיכוי טוב לקרות, כי למרות שנכוונו כולנו מהפקות ישראליות כמוצר ירוד באופן כללי,
זכינו גם לא פעם להפתעות מכיוונים שלא ציפינו להם, כמו למשל "בשורות טובות" המעולה של שי אביבי
ו"פולישוק" המצויינת לא פחות, שהחזירה את ששון גבאי לתודעה המסחרית ובגדול, אז אני אופטימי...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 21-02-2010 בשעה 23:17.
ישן 12-03-2010, 17:58
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "תובנות מהפרומו- 17 שנים,..."

עקרונית צדקתי באופן חלקי, אכן היה ישי גולן היה צעיר כשעמד להתחתן עם מילי אביטל.

אז ככה- ראיתי אתמול במאקו, חייב לציין שברגשות מעורבים. לא חשבתי בהתחלה שזאת סדרה שאמורה להיות קיימת כיום, אז באתי קצת באנטי. לטעמי השחקנים טובים, אין ספק. העניין של השיגעון של עדי עזרוני מעט מגוחך לטעמי. הבת של יורם טולדנו כאילו יצאה מסרט קלישאתי במיוחד, דמות מעצבנת לגמרי, וכלל לא מתאימה לתסריט.

מציע לכם לבקר באתר מאקו ולראות את "העיתונים" בימים שעברו עד השחרור.

ומה לעזאזל הקטע עם ה"דרמה" של "מה באמת היה שם"? חייבים לדחוף עלילת סרט ריגול הוליוודי גרוע לכל דבר? אי אפשר להסתפק בדמותם של המשוחררים ובהשתלבותם בחיים האזרחיים?

ישן 07-03-2010, 22:16
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
אכזבה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב ""חטופים": סדרה של קשת שתעלה במרץ"

רק אני לא סובלת משחק ישראלי?
הכל נראה כל כך מזוייף שם.. זה פשוט לא עובד לי.
חשבתי שאני איכשהו אוכל לשרוד את רמת המשחק שלהם, אבל זה פשוט זוועה.
כל מילה שיוצאת לכל אחד מהם מהפה נשמעה ככ רע.

ועכשיו לעלילה:
לפני שאחד מהם יצא מהאוטו (לדעתי בעל של אבוקסיס, שכחתי את שמו..)
הוא דיבר עם ערבי ששאל אותו אם הוא זוכר מה הוא צריך לעשות (או משהו בסגנון..)
הדבר היחיד שעלה לי זה שהוא לא שרד והחליפו אותו, אבל המחשבה ירדה יחד עם
הסיוטים שלו כשהוא נזכר בעינויים. אז מה בדיוק הוא ביקש ממנו?

מסתבר שהבחור השני קצת אגואיסט.. לא יכולה לשפוט, אבל הוא ידע על זה שהיא
התחתנה עם אחיו, והוא בכל זאת אמר לה "תבטיחי לי שנשאר יחד תמיד". מעניין כמה
זמן היא תסתיר ממנו את זה עכשיו, אמרו יום יומיים, לדעתי היא תחזור לבעלה פרק
לפני סיום העונה.

העלילה גם לא כזו מטורפת, לא נשארתי במתח והמשחק גרוע, לא יודעת אם אני אראה
את הפרק הבא.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-03-2010, 20:38
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי Dorset Perception שמתחילה ב "סדרה פשוט מזעזעת ..... דבר..."

אני יכול לחלוק עליך רק בסעיף הראשון של דבריך.
דווקא בגלל רגישות הנושא, חשוב שתהיה יצירה תרבותית שתעסוק בו,
חברה שמעדיפה לטמון את הראש בחול מאשר להתעסק עם הפצעים שלה,
היא לא חברה בריאה בשום מובן ואופן - חלק מהיצירות החשובות ביותר
כמו אפוקליפסה עכשיו ו מ.א.ש נעשו ממש בסמיכות לאירועים הטראומטים שעליהם היה מדובר,
ואם לא די בכך, מ.א.ש עוד היתה קומדיה שנעשתה בצל הטראומה הגדולה של האמריקאים,
תאר לך למשל שהיו עושים קומדיה שמתרחשת בבית חולים בזמן האינתיפאדה השניה? נשמע הזוי לא?
ובכל זאת מ.א.ש היתה לאחת הסדרות החזקות ביותר והמרגשות ביותר ששודרו בטלויזיה האמריקאית.

אז כן נכון, הסדרה בנתיים משעממת ולקונית, ועשויה גם די רע עם המון פוטנציאל מפוספס,
אבל לבקר את הלגיטימיות של הנושא עצמו, זה לא נכון, בעיקר מפני שאולי דרך סדרות וסרטים,
אנשים מקבלים רובד נוסף של הבנה והזדהות שהם לא יכולים לקבל מכתבה של 4 דקות בחדשות.
ישן 30-03-2010, 23:18
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אוקיי, הפכתי בדבר והפכתי,..."

אני חושב שזה היה כבר די ברור כשהפתולוג אמר את מה שאמר לגבי "מצב הגופה",
ובכלל חוסר יכולת הזיהוי (הלו? DNA? מכירים?), וגם לא תרמה לזה סצינת הפרידה מהשובים בפרק הפתיחה (שהייתה ספויילריסטית לגמרי ומיותרת).

בקיצור הישראלים באמת באמת שמנסים להיות פוערי פה כמו האמריקאים,
בפרק ההוא של האוס בעונה הקודמת, או בדקסטר של העונה הנוכחית, אבל לא הולך להם.

את העניין של סנדי בר כבר ידעתי מהשניה שהיא ניגשה להתחיל איתו (ועלאק לא יודעת מי הוא),
חבל שהסדרות הישראליות לא מסוגלות לזעזע ולהפתיע, חבל שהן כל כך צפויות,
שאתה כבר מריח את כל העלילה מהפרק הרביעי - אבל זו כתיבה ישראלית, חלשה, צפויה ובינונית
ישן 11-04-2010, 09:25
  משתמש זכר שפני שפני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "רק לי בא שהסדרה תיגמר..."

ציטוט:
עכשיו הניחוש שלי הופך להיות שנמרוד הרג את אסי כהן במכות, אבל אז אני לא מבין למה שישמור על קשר על הסורי. כדי שלא יספר לעולם שזה היה הוא? לא ברור.

זה גם מה שישר עלה לי בראש גם בגלל שהראו את כל עניין השמירה על הקשר רק עבור נמרוד (העינויים הספציפיים והשיחה עם החוקר לאחריהם, השיחה ומסירת הפתק עם מס' הטלפון ברכב לפני השחרור).

אולי ההריגה של עמיאל הייתה בגלל שהשומרים הגזימו "קצת" יותר מדי או שזו באמת שיטת סחיטה מתוכננת של הסורים שכיוונו את הכל מהתחלה - לא יודע.

עוד דבר לא ברור, מה היה קודם מבחינת הסדר הכרונולוגי: ההריגה לכאורה של עמיאל ע"י נמרוד או עינויי החשמל והשיחה עם החוקר?! (לאור הפסקה הקודמת שלי).

וכן, הפרק נמתח כמו מסטיק, פרט לשיחה של אורי ונמרוד עם יעל וההבזקים מההכאה של עמיאל והשיחות של יעל עם בת רוחו של עמיאל (בחלקן), לא היה לשום קטע ערך ממשי מוסף כלשהו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:12

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר