לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2010, 16:36
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אם כך הרי שיש פה אתגר לא קטן למפתחים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אם אני זוכר נכון מדובר על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אם אני זוכר נכון מדובר על מצלמה שמחשבת את המהירות שלך בצורה "פרימטיבית". היא פשוט מודדת כמה זמן לוקח לך לעבור מרחק ידוע וככה המצלמה "יודעת" מה המהירות שלך. אין שום דרך לעקוף את המערכת הזו חוץ מליסוע במהירות המותרת. גם מגלה רדאר לא יעבוד במקרה הזה כי המצלמה לא משתמשת ברדאר, היא משתמשת במגעים שנמצאים על, או בתוך, הכביש.

של המצלמה/מערכת מכיוון שיכולה להיות בעיה כאשר מספר מכוניות נוסעות בצורה צמודה אחת לשניה.
אתה עלול למדוד בנק' הראשונה מכונית1 ובנקודת הסיום מכונית2.

דבר נוסף - במקרה כזה אכן אין אפשרות אלא ליסוע כחוק (מה שצריך גם ללא המצלמות) אבל בכך מקרה תוכנה כמו WASE יכולה להזהיר אותך ממצלמות כאלה לפני שאתה נכנס לתחום שלהן משום שהתוכנה מבוססת על GPS ודיווחים של הנהגים עצמם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2010, 16:45
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אם כך הרי שיש פה אתגר לא קטן למפתחים"

שוב אני מדבר רק מהזכרון (שכבר לא מה שהוא היה ) אבל אם אני זוכר נכון הם פתרו את הבעיה הזו ע"י כך שהמרחק שהרכב עובר ונמדד בו הוא מאד קצר, משהו כמו מטר. במרחק כזה קצר (שמסתבר שמספיק כדי לעשות את חישוב המהירות) קשה מאד לעוד רכב להיכנס. אני מניח שיש עוד פתרונות כמו צילום וידיאו של המדידה וכו'. לגבי הפיתרון של וייז אתה צודק כעיקרון. הקטע הוא שיהיו עמודים למצלמות בהרבה מקומות אבל הנהגים לא ידעו איזו מצלמה היא אמיתית ואיזו ריקה, רק הקופסה ולא המצלמה בתוכה. מין הסתם המצלמות האמיתיות יעברו ממקום למקום כל תקופה.

ישן 16-02-2010, 18:19
  ישראל_היום ישראל_היום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "שוב אני מדבר רק מהזכרון (שכבר..."

המערכת הזו תוכל להדפיס דו"חות, לא בטוח שהן יהפכו להרשעות. אני במתכוון לא אפרט איך ניתן יהיה לקעקע משפטית את המערכת הזו, מכיוון שאינני מתכוון לעזור כאן למשטרה/מדינה להמשיך לחלוב את הנהג הישראלי, שגם כך משלם הון תועפות על דלק ( אל תקפצו ותגידו לי שבגרמניה למשל הדלק יותר יקר , אני יודע ), ביטוחים, טסט, חלקי חילוף ושעות עבודה יקרים ומנופחים במוסכים שרמת המועסקים בחלק מהם נמוכה להחריד, ולפעמים גם המוסר שלהם, דלק באיכות זבל שגורם נזק למנועים, וכבישים דפוקים.

כשיגיע הדו"ח הראשון, תגיע גם עתירה לבג"ץ. 1,200,000,000 שקל על 300 מצלמות? נדמה לי שזה יוצא 4,000,000 על מצלמה. איזו מצלמה זו? האסלבלאד מצופה זהב/טיטניום/פלאדיום תוצרת נאס"א? מצלמה של אלביט ללוויין ריגול? מישהו כאן הולך לעשות אחלה קופה!

מבקר המדינה, תתעורר. בבקשה!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i49.tinypic.com/20tkvf6.png]

ישן 16-02-2010, 19:55
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
עוד הוכחה לאוזלת ידה של משטרת התנועה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל_היום שמתחילה ב "מבול דו"חות בדרך: המשטרה תציב מצלמות "עוקפות רדאר""

המשטרה מאמינה כי המצלמה תעשה בשבילם את מערכת האכיפה.
די לנסוע בכבישים המהירים [יש כזה דבר בארץ ?] כדי לראות "כנס אנשי משטרת התנועה בדרכים". שתייים שלוש ניידות + רוכב אופנוע מתכנסים על הכביש כאשר פניהם בדרך כלל בכיוון התנועה הנוסעת ולא מול התנועה הנוסעת.
ראיתי לא פעם נהגים משוחחים בסלולרי , אך זה לא מזיז לאותם שוטרים.
איך אפשר לעצור נהג כאשר השוטר עם גבו לתנועה.
בחו"ל שוטר עומד ניצב לתנועה [בארה'ב ובקנדה למשל], כמעט ואין אפשרות להתחמק מההשגחה והפיקוח שלו.

המצלמה לעולם לא תעשה את מה שצריכה האכיפה לעשות ואת זה צריך להפנים במשטרה.
ישן 17-02-2010, 13:28
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "עדיין... אתה לא יכול להציב את..."

ראיתי מה השוטרי תנועה עושים. עומדים בכבישים ידועים מראש לתפור דוחות.
הם לא עוצרים את הנהגים, שגורמים לתאונות, אך הם מחפשים למלא את הפינקס.
הם חייבים למלות את הפנקס דוחות וחובה עם כמה דוחות על עבירות עם נקדות כמו עצור או פס לבן וכיצד אני יודע זאת? יש לי קרוב במג"ב, שהגן על שוטרי תנועה, כי תקפו אותם ושוטרי כחולים אחרים באיזור המרכז. רסמית שוטרי התנועה חייבים למלות דוחות ואין כזה דבר אין עבירות תנועה, אם אין השוטר ימצא לך כבר משהו המבין יבין, לפי אותו שוטר מג"ב.
משטרת התנועה מנוהלת מתחת לכל ביקורת שורה תחתונה ומחפשת דוחות בלבד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר