לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2010, 16:12
  The Lightning Guy The Lightning Guy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.06
שלום, מה לדעתכם אני צריך לעשות במקרה הזה?

שלום,
לפני כמעט שנה הכרתי בחורה שהקשר שלי איתה הפך להיות מאוד עמוק ומשמעותי בשביל שנינו. היינו מדברים המון. היה לה חבר. לאורך כל השיחות שלנו, הרגשתי שהקשר עם חבר שלה הוא לא בסדר, לא מספיק. הרגשתי שהיא יודעת את זה אבל מפחדת לעשות עם זה משהו (זו מערכת היחסים הראשונה שלה)
עם הזמן, מהצד שלי, החלו להתפתח המון רגשות מורכבים יותר מרגשות ידידותיים והתחלתי להתאהב בה.
החלטתי בשלב מסוים לספר לה את כל זה (היינו נורא פתוחים אחד עם השני) ולנתק איתה את הקשר כדי שאולי הרגש שלא רציתי באותו רגע יעלם ואני אוכל לחזור ולהיות איתה בקשר. רבים יטילו ספק בכך, אך עם הזמן והנתק, הרגש דעך לו והרגשתי שאני יכול לחזור איתה לקשר.
לאחר שדיברתי איתה על זה והיא נורא שמחה והתלהבה, היא רצתה לספר לחבר שלה על זה כי היא ידעה שהעניין הזה די מפריע לו. חבר שלה צלצל אלי ודרש ממני לא להיות בקשר עם חברה שלו. אחרי שלא כל כך הייתי בטוח בתשובתי אליו הוא שאל אותי איפה אני גר. אמרתי לו שאני אקשיב רק למה שהיא תבקש ולאחר שיחה איתו שאני לא כל כך יודע מה הוא אמר לה היא הייתה מאוד עצובה ואמרה לי שהיא מעדיפה שלא נהיה בקשר. למרות שהיא בחרה את זה, אני חושב שזו הייתה בחירה שנבעה מפחד ותלות רגשית שנוצלה.

אני לא יכול\רוצה פשוט להתעלם מזה, היא אחד מהאנשים הכי חשובים לי בעולם.
אני לא רוצה אותה כבר בתור חברה, אני בתחילתו של קשר מדהים אחר, זה לא העניין פה.
אני לא מפחד מחבר שלה.

מה אתם חושבים על זה?
מה כדאי לי לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2010, 17:13
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
לפי איך שכתבת, היא מאוד חשובה לך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Lightning Guy שמתחילה ב "שלום, מה לדעתכם אני צריך לעשות במקרה הזה?"

יכולות להיות המון סיבות למה חבר שלה הגיב בצורה הזו ולמה היא הסכימה למצב בו אתם לא בקשר- האמת היא שלא תוכל לדעת את התשובה אלא אם תשאל אותה.

אני מאמינה שבמקרים כאלה, אם הפגיעה היא ממשית והשיקולים שלה נובעים מפחד, אולי כדאי לערב עוד גורם מוסמך- אף אחת לא צריכה לחיות בפחד מבן זוגה.
אם העצבות שלה נובעת מכך שהיא לא יכולה להיות איתך בקשר כי חבר שלה מקנא (שלפחות, לי זה דיי ברור שזה המצב...), אז היא (ולא אתה!!) צריכה לעשות את הבחירה שלה- האם היא ממשיכה איתך בקשר על אף שבן זוגה לא אוהב את המצב או האם היא מעדיפה לשמר את מערכת היחסים הקיימת שלה ולא לערב גורם שיצור בעיה או סכסוך.

כמה שזה בטוח קשה לשמוע, ההחלטה בסופו של דבר היא שלה- אתה רצית פסק זמן וההחלטה היתה שלך והיא קיבלה את זה, עכשיו תורך לקבל את פסק הזמן מצידה.
אם זה כ"כ קשה לך, אולי כדאי שתברר את העניינים- אולי יש פה איזשהו מניע נסתר, משהו שאתה לא יודע בכל הסיפור?? אני מציעה פשוט לדבר איתה ולידע את חבר שלה על כך- שלא ייצא שדיברת איתה בצורה נסתרת על מנת לא לעורר מצב לא נעים בינה לבין חבר שלה.

בסופו של עניין- תנסה להסתכל על הדברים בצורה הזאת- הרי היא מאוד חשובה לך, אז מה שיעשה אותה מאושרת, צריך לספק אותך ועל כן, קבל את החלטתה ונסה להבין אותה. ושוב, במידה וההחלטה נעשית שלא ממקום טוב (חבר שלה מאיים עליה או משהו דומה...) אני ממליצה בחום לערב עוד גורם מוסמך שיפתור את הבעיה.

עוד משהו חשוב- אני מאמינה שעשית את הבחירה הנכונה בלא לקיים איתו משא ומתן, ההיענות שלך צריכה להיות אך ורק כלפיה- זו דעתי בכל אופן.

כמו תמיד, אני בפרטי אם בא לך להמשיך לשתף
שיהיה המשך יום נפלא

נערך לאחרונה ע"י דנדוני בתאריך 17-02-2010 בשעה 17:15.
ישן 17-02-2010, 18:07
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
כמו שכתבתי לך-
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי The Lightning Guy שמתחילה ב "המ"

האם זה המקום שלך להתערב...?
אם אתה מאמין שכן, אז בעיניי לך על זה.

אם אתה חושב שהוא פוגע בה בצורה רצינית בכך שמחליט בשבילה עם מי ועם מי לא לדבר, אז באמת כדאי שתתערב.
נסה לפנות אליה, לדבר איתה על הדברים, לשאול את דעתה, לשאול אם מבחינתה זה בסדר שהוא מחליט בשבילה עם מי לדבר. לשאול אותה אם היא בכלל שמחה איתו, אם היא איתו כי היא רוצה ולא כי היא מפחדת שיעזבו אותה או להיות לבד. תזכיר לה שמגיע לה להיות נאהבת במערכת יחסים בריאה ולא נאהבת על תנאי.
היית מאוהב בה, נכון? תמנה את מעלותיה ותאמר לה שהיא מיוחדת והראה לה כמה היא שווה. במיוחד, אמור לה שזה לא בריא להיות נשלטת או לחיות על תנאי.

בסופו של דבר, אני כן חושבת שיש מקום להתערב אבל היא זאת שצריכה להחליט ולהגיע להבנה שזה לא בריא.

ישן 17-02-2010, 19:59
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Lightning Guy שמתחילה ב "שלום, מה לדעתכם אני צריך לעשות במקרה הזה?"

רק כאילו שאני אבין.

אתה מאוהב במישהי, לה יש חבר. אתה מתוודא בפניה, ואומר לה שקשה לך להיות ליידה כי יש לך רגשות אליה.
עכשיו עבר זמן, לך עדיין יש רגשות אליה (כי זה לא משהו שסתם עובר) למרות שאתה משלה את עצמך שלא כך הדבר. עכשיו היא מספרת את כל זה לחבר שלה, שבאופן טבעי מתעצבן מכל זה, ולא רוצה שחברה שלו תסתובב עם מישהו שמאוהב בה.
אה! ואתה בתחילתו של קשר אחר.
מעניין...

תראה קודם כל חבר שלה אידיוט. דבר שני חבר שלה צודק, כאילו זה טיפשי לבקש ממנה להתרחק ממך, דברים כאלה נוטים להרחיק אנשים (אותה), גם קנאה תכלס זה לא סקסי, כניגוד לביטחון עצמי.

דבר שני אתה אידיוט. אם אתה בתחילתו של קשר, אז להסתובב סביב בחורה ש""היית"" מאוהב בה זה לא מאוד בריא לקשר החדש. וגם "וידויים" דרמטיים עובדים רק בסרטים, אף בחורה לא תעזוב חבר בשביל ידיד, בגלל שהוא התוודה בפניה על אהבתו, מסיבות מסוימות אולי, בטח לא בגלל שהוא אמר לה שהוא אוהב אותה...

גם היא לא משהו, בעיקר כי לספר לחבר שלה שיש מישהו בסביבתה שמאוהב בה, ורוצה להיות איתה בקשר, זה לא דרך טובה ליצר שקט ואווירה חיובית במערכת יחסים.

אה הנה לינק משעשע:
http://xkcd.com/513/

בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר