לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2010, 18:54
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
iphone ביקורת על המכשיר. אחרי שימוש של כמה שעות.

אני מקווה שזה בסדר, אך אשכול ביקורת על המכשיר לא מצאתי ולכן פתחתי.
היום יצא לי "לשחק" ב iphone כמה שעות. המכשיר עצמו נוח לשימוש. אני אוהב צעצועים אלקטרונים כאלה חייב לציין.

הדברים הטובים בו הם:
מסך הטאץ שלו, הדפדפן שלו נותן גלישה באתרים בצורה נוחה מאוד, הזום in ו out בנוי בצורה טובה.
מעבר בין האפליקציות וסיור בתפריט נוח מאוד.
אפליקציות, התחלתי לבדוק אותן למשל של youtube, המפות, גוגל, המשחקים וכו... נוח מאוד ופשוט להפעלה.
בסך הכל מכשיר נוח מאוד, אבל יש לו גם צדדים לא טובים.

החסרונות שלו הן בעיה רצינית, נתחיל מהבעיה הקטנה להכי גדולה.
המקלדת הוירטואלית שלו ממש לא מתאימה לבעלי ידיים גדולות ואני בעל ידיים גדולות.
הייתי צריך למחוק ולתקן את הטקסט, יותר מדי פעמיים, מקלדת שלא מתאימה לכולם במילים אחרות.
המצלמה, די מסורבלת ולא ממש נוח לצלם איתה. יחסית לשאר המכשירים.
עכשיו לבעיה הכי גדולה בשבילי והיא הרמקול שלו. הרמקול של המכשיר חלש מאוד יחסית לנוקיה/מוטורולה/סמסונג. (מכשירים שיש ברשותי.) בקושי שומעים אותו ולכן המכשיר לא מתאים לי. אני רוכש רק טלפונים, שעושים רעש וכמה שיותר. למה? הסלולרי שלי נמצא בתוך תיק בתוך כיס פנימי ולא ניתן לשמוע את הצלצול, אם הרמקול של המכשיר חלש.

בכל הנוגע לסוללה, המכשיר היה מחובר עם מטען אז לא יצא לראות כמה כוח יש לה, כאשר המכשיר עובד ומשומש נון סטופ.

אני אחכה לנקסוס, נראה מה הוא שווה, כי ל iphone יש חיסרון אחד גדול, שהוא הכי חשוב בשבילי וזאת עוצמת הרמקול. מכשיר נחמד מאוד לרוב האנשים, אך רחוק מלהיות הטלפון המושלם. לדעתי לא שווה את שלו היום עקב החסרונות שלו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2010, 22:35
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "תקנה רמקול חיצוני יש דברים..."

א, לקנות רמקול חיצוני סליחה? למה ומדוע??? אתה קולט מה אתה אומר בכלל? אנחנו לא מספקים לך הכל אז תרכוש תוספות, אם אתה רוצה לשמוע משהו בכלל... ומה אני אומר לאנשים, שמתקשרים אליי? סליחה לאייפון שלי אין רמקול נורמלי?
האייפון כמו כל סלולרי שאני הולך איתו, אמור להיות בתוך תת כיס בתיק שלי ואין שם מקום לעוד רמקול.
ב, המקלדת שלו ממש לא נוחה לבעלי ידיים גדולות ואתה יודע כמה פעמיים מחקתי וחזרתי על טקסט, עד שכל האותיות שבחרתי יצאו בכלל? יותר מדי פעמיים!!!

האייפון הוא מותג, שאינו מצדיק את שמו או המחיר שלו והעובדה שיש קרטל שלם לא מוצדק עם המכשיר הזה וכפי שראית אתה היחיד, שמגן על האייפון בצורה הזאת ומקבל את החסרונות שלו מול המכשירים האחרים.

לכן לא רכשתי אייפון ולא ארכוש, עד שהוא יעמוד בכל התנאים ויהיה שווה את הכסף באמת, אך בינתיים הוא לא שווה את הכסף.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר