לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2010, 00:01
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
זאת לא הפעם הראשונה בתקופה האחרונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "חייל נפצע באורח קל ממטען במרכז רצועת עזה"

שיוזמים חיכוך על הגדר,אך נהלי ההרחקה אינם תקיפים מספיק ובתקופתי ביטלו את ירי ה0.5 למטרת הרחקה ואישרו מקלעים תאורות ונק"ל מדוייק בלבד.
זה זמן רב שהגזרה המדוברת מאויימת במטענים,ולשם כך מקיימים הכוחות נהלי "קברניט" ופתיחות ציר כבדות וכל זאת על מנת לשלול זירות או קידום מטענים לעבר הגדר.
לצערי הרב היום קידמו מטען עד כדי פגיעה בג'יפ ממוגן של צה"ל.הפעילות השוחקת וחוסר השינה המצטבר מקשה על משימת הבטחון השוטף.רבים המקרים שבהם מקודמים מטענים בחסות הערפל או בחסות הצפרים שפועלים בגזרה ומתקרבים לגדר במשך כל שעות האור ומחפשים חיכוך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2010, 14:59
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
מדברך, משתמע כאילו שיש נתק בין התעשיות הבטחוניות לצרכים בשטח.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "רובוט לא יכול להחליף את הגשש הגדודי"

אם כך לכאורה(!) , יש שגיאה\חוסר בהגדרת הספסיפיקציות לפרויקט הרובוט!

היות והמטרה היא להוציא את החיילים מאיזור הסכנה מבלי(!) לנתק את מקבלי ההחלטות מאותו איזור. הגשש הוא חלק חיוני מקבלת ההחלטות. הוא חייב לקבל את כל הדרוש לו להסקת המסקנות מחיישני הרובוט. בשלב תפעולי ראשוני, לעבוד מול המסך, בתקווה שבעתיד, הרובוט יהיה יותר ויותר אוטונומי...

מכך נובע שהמומחה (גשש במקרה זה) חייב להיות חלק אינטגרלי מן הפרויקט:
לעבוד צמוד למגדירי הספסיפיקציות, במהלך הפיתוח, צריך להשתתף בניסויים. מומחה אחר(!) (גשש אחר) חייב להיות חלק מבקרת האיכות (QA) של הפרויקט. וגם בניסוי הקבלה של הלקוח, חייב לקחת חלק גשש.

הפלטפורמה המשוכללת ביותר חסרת כל ערך, אם אינה מספקת את הצרכים המבצעיים הנדרשים ממנה. לי זה נשמע טרויאלי, ואני תקווה שכך גם לאנשי פרויקט הרובוט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר