לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2010, 11:04
  devin devin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.07
פיגוע לא נפגעתי מבחורה ככה בחיים,שבור. למה הכל מסובך כל כך?!

אהלן חבר'ה, וואלה אני בן 19 והיא 18,אני משרת במג"ב והיא מבית דתי (לא שומרת שבת).
טיפה חפירה , אבל מכל הלב תעזרו לי.

הכרתי בחורה באמת מדהימה ביופייה ואופייה.
השגתי את המס' שלה ולפני חודש וחצי נכנסו לקשר מסיבי.
החיבור בינינו מטורף..כל שיחה שלנו מלאה הומור ופשוט כיף לדבר איתה.
הפכנו לדבר כמעט כל יום יומיים וכל שיחה ,שיחה! הודעות גם כמובן.
אנחנו מדברים על הכל ומשתפים הכל אחד ת'שני וצוחקים המון. מכירים ממש טוב.
והנה לפני שבועעיים היא עושה לי בערך:
טוב תשמע קצת קשה לי אני חולה עלייך אבל שמתי לב לרמיזות שלך והכל , אבל אני לא חושבת על חבר כרגע. באמת כיף לי איתך והכל אבל אני לא רוצה לפגוע בך, לא מתאים לי קשר , לא בא לי מחוייבות עכשיו.
טוב וואלה ביאס אותי קצת אבל אז שאלתי אותה אם היא רואה אותנו ביחד בהמשך,כי וואלה עכשיו לא התאים לה. היא אמרה שכן(כנראה שהיא הבנה?). סבבה המשכתי בקשר בתקווה.
במשך השבועיים האלה השיחות העממיקו.

יאללה חזרתי השבוע ואמרתי לה שניפגש.(לפני חודש גם נפגשנו והסתובבנו כמה שעות ביחד)
אחרי 5 שעות מהנות עברתי לרצינות .הייתי חייב לדעת מה הולך בינינו.
היא עושה כזה שהיא לא רואה אותנו ביחד.. לא מתאים לה קשר .אמרה שבוא נישאר ידידים טובים כמו שאנחנו עכשיו.זה שאנחנו לא ביחד לא אומר..אפשר תמיד לדבר.. אני עושה לה שלא ממש מתאים לי,כי בכל זאת כואב. תתקשר אפילו פעם בשבוע שנהיה בקשר היא אמרה.
אמרתי לה שכנראה לא מספיק חדרתי לליבה,היא אומרת להפך שיותר ממה שאני חושב אבל זה לא זה. בשבילה אני משהו מיוחד,שבחיים לא הייתה ככה עם מישהו ועצם זה שבנפגשה איתי דבר שלא עושה בכלל.הגענו למצב שאנחנו ממש כמו זוג ממש , רק נשיקה חסרה.

לא מתאים לי קשר,ההורים שלי לא יראו טוב את הזוגיות,מחוייבות וכו',דחיתי ופגעתי בהמון בחורים שרדפו אחריי זה לא רק אתה..חלק מתירוציה.
היא ממש אוטמת את ליבה , לא מביאה לרגשות להתפתח.אפילו אמרה שכבר הרגישה משהו למישהו לפניי והיא לא נתנה לזה להמשיך. היא נשארת מקובעת בקטע שבוא נישאר ידידים,וזוגיות כרגע לא מתאים לה . יצא לי לשאול אותה אם יכול להיות שעוד חודש של קשר כזה ונהיה ביחד.. היא עושה שלא ממש ,בילבלת אותי ואולי אולי בהמשך אי אפשר לדעת(נסכם על 10% סיכוי) זה כואב לי המצב אבל עדיף שלא תיפגע יותר,ולא תפתח ציפיות,למה קשה לי לראות אותנו ביחד. אפשר להמשיך להיות כאלה ידידים טובים. שאלתי אותה איך הגעת למצב שאת בקשר כזה רציני(אשכרה זוג) וכלום לא מתפתח.ענתה לפי מה שכתבתי למעלה.

חבר'ה, נשברתי. אף פעם לא הייתי ככה בקשר עם מישהי(יותר מהאקסית) וכל כך כיף להיות איתה. מה אני אומר לעשות . כולי מבולבל , מבואס , מדוכא. אני אמור להמשיך להיות איתה בקשר ולצפות שאולי הרגשות חיבה שלה אליי יהפכו לאהבה, או שפשוט לנתק את הקשר ומי יודע אולי היא תבין,או שבכלל ניפרד לגמרי.
בסיום כזה זרקתי לה:תשמעי אם תביני לבסוף שעוד יכול להיות משהו פשוט תתקשרי אלי ותגידי לי..היא אומרת לי שבסדר ונפרדנו.

אם חסרים פרטים שיעזרו יותר להבין את העניין תגידו לי..אולי החסרתי משהו.
חבר'ה, מכל הלב תקראו ותעזרו לי. באמת שדבר כזה לא קרה לי. מכל הלב תעזרו לי.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.elsf.net/images/smilies/wacko.gif]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.elsf.net/images/smilies/unsure.gif]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2010, 11:29
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
אני מצטערת לשמוע שאתה שבור,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי devin שמתחילה ב "לא נפגעתי מבחורה ככה בחיים,שבור. למה הכל מסובך כל כך?!"

עם זאת, יש כמה דברים שנשמעים דיי ברורים בבקשה שלה-
לפי מה שכתבת, היא מעוניינת בקשר ידידותי בלבד ללא התקדמות לקשר זוגי מסיבות שונות (המשפחה לוחצת, היא לא מוכנה...), ועליך לכבד זאת.
אני לא רואה טעם גדול בלחזור ולשאול אותה האם היא מעוניינת לקחת את זה שלב אחד נוסף, כי היא הבהירה שלא.
מצד שני, אתה נמצא במצב קשה בו אתה רוצה מישהי שמודיעה לך מראש שלא יקרה ביניכם כלום ומבקשת ממך להישאר איתה בקשרי ידידות.

הסיבה שחזרתי על מה שכתבת כי אולי אתה צריך לשמוע את המקרה ממקום נוסף- אתה לא חושב שזה לא בסדר מצידה? לדעת שאתה מעוניין בה והיא מצידה מודיעה מראש שלא יקרה כלום אבל מבקשת ממך להיות איתה בקשר?
בעיניי זו הרגשה נוראית! סוג של קשר כזה הוא מכאיב, לא נעים ובעיקר מעיק.

לדעתי פעלת בצורה נכונה כשאמרת לה שאם משהו ישתנה שתיצור איתך קשר, אבל יש פה אקט קטן של מזוכיזם- אתה באמת מוכן להיות שבור תמידית רק על מנת שאולי יש סיכוי פעוט שתיהיו ביחד? לשבת ולחכות לה עד שאולי היא תחליט להרים את הטלפון?
לי זה דיי ברור ממה שכתבת שהיא לא מעוניינת ולא תיהיה מעוניינת. השאלה איך אתה לוקח את זה??

שאל את עצמך האם שווה לך להיות שבור, כואב, מבואס... רק בשביל הסיכוי הקלוש שתיהיו ביחד שגם הוא לא נראה באופק...
אם תשובתך היא כן- אז צר לי על מר גורלך. אבל אני מאוד מקווה שתשובתך לשאלה הזו תיהיה לא.
קבל את העובדה שלא תיהיו ביחד והחלט- האם אתה מסוגל לנער את הרגשות אליה ולהיות רק ידיד שלה או שלא, ואז תצטרך להגיד יפה שלום ולהמשיך הלאה.

תשמע, עם כמה שזה כואב, אין מה לעשות- אתה לא יכול להכריח אותה להיות במערכת יחסים, לא משנה מה הסיבה שהיא לא מעוניינת בכזו. אתה יכול להתנחם בזה שאתה יודע את התשובה לשאלה אם תיהיו ביחד או לא, שזה טוב! כי כשנמצאים באי וודאות, קשה יותר להמשיך הלאה. ולכן עכשיו, רק נותר לך להבין, להפנים ולקבל ומכאן הדרך קצת קשה, אבל הזמן מרפא הכל

אם ישנם עוד נושאים שאתה מעוניין לחלוק עימי, אני תמיד בפרטי ותרגיש חופשי...

שיהיה יום טוב יותר
והמשך שבת נפלאה.

ישן 20-02-2010, 11:55
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי devin שמתחילה ב "לא נפגעתי מבחורה ככה בחיים,שבור. למה הכל מסובך כל כך?!"

אני לא יודע אם בגיל 19 כבר קיימת אצלך הבנה ברורה ומאוד טכנית שלפעמים פשוט אין כימיה הדדית במובן הרומנטי. צד אחד יכול להיות מוצף ברגש בעוד הצד השני לא מרגיש את אותם דברים 1 ל-1.
יש אנשים הרבה יותר מבוגרים שלא מסוגלים לקבל את המציאות הזו וחוסר היכולת הזו מובילה אותם למחוזות לא טובים.

לפעמים אנחנו נתקלים באדם שאנחנו מרגישים כלפיו משהו מאוד עוצמתי וכשמתגלה שזה לא הדדי אנחנו לא מסוגלים להבין איך זה יכול להיות שהצד השני לא מרגיש כמונו ואנחנו בטוחים שאם הוא רק ייתן לנו את ההזדמנות אנחנו כבר נכבוש את הלב שלו כפי שהוא כבש את שלנו.

אנחנו צרכים להיות מסוגלים למצוא בעצמנו את הכח להרפות כשהצד השני לא מגלה עניין או לקבל את מסגרת מערכת היחסים הלא-רומנטית שמוצעת לנו.

הכי חשוב זה תמיד לזכור שיש עוד המון בחורות שם בחוץ שאתה יכול להרגיש כלפיהן תחושות מקבילות לאלו שיש לך היום כלפי אותה בחורה ואתה רק צריך לעבוד עם עצמך על הימנעות מפיתוח איזשהו קיבעון לגבי אותה בחורה ולא להעלות אותה בראש שלך לאיזושהי מדרגה של אל מושלם.

ישן 20-02-2010, 15:56
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תשמע אתה לא מבין כמה אני מזדהה איתך בכלל

קראתי את כל מה שרשמת והיה לי דה זוו לרגע,עברת אחת לאחת את כל ה"חוויות" שעברתי לאחרונה.
המלצה שלי,אל תהיה פרווה,הבחורה לא רוצה שחרר.זה יתחיל בזה שיהיה לך קשה רצח בהתחלה,ויהיו דברים שיזכירו לך אותה,ותרים את הנייד כדי לשלוח הודעה כי זה תמיד יותר קל משיחת טלפון. אבל תחשוב לפני שאתה עושה את זה.עוד בערך שבוע היא תשלח לך הודעה של אני מצטערת אם פגעתי בך,לא חשבתי שזה יוביל לזה הייתי צריכה להגיד לך מההתחלה.אז ירוצו לך המחשבות של אולי היא מבקשת סליחה כי היא רוצה לנסות עוד פעם או משהו כזה.היא לא רוצה!,היא פשוט רוצה מישהו שיתמוך בה ברגעים קשים ישמע אותה ויהיה איתה,כי הכי קל לעשות את זה כשזה אפלטוני מהצד שלה וכ"כ "תמים".כוחה של האישה הוא על הגבר אין מה לעשות,אבל פה התפקיד שלך הוא לשים בצד את הכל,ולהבא לראות לאן זה הולך כבר מהפגישות הראשונות.אני יכול להעיד שאחרי כמה פגישות עם בחורות וההבהרה שלי אליהן שיגידו לאן הן רוצות לקחת קיבלתי SMS לפעמים נחמד ולפעמים כזה שמבאס לך את כל השבוע.
אני מכיר את התחושות האלה של לנסות להבין מה לא עשית בסדר ואם היית צריך לנהוג אחרת כדי להשיג אותה.לא טעית בכלום חבר,זה פשוט לא מתאים.
עצה שלי תמשיך הלאה,תמחק את הטלפון שלה,כי ידידות אפשר להשיג בשפע (אני אומר לך את זה מניסיון-כל בחורה שלא הלך איתה בקטע חברי תמיד רצתה שנישאר ידידים והן יוזממות את הקשר אגב).
שיהיה בהצלחה ותהיה חזק!.

ישן 26-02-2010, 16:55
  משתמש זכר AsafSufShkolnik AsafSufShkolnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.10
מבולבל ואללה מצב קשה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תשמע אתה לא מבין כמה אני מזדהה איתך בכלל"

אבל החברה כאן צודקים- אתה תתגבר! רק אל תהיה מקובע! כאילו מה אתה כבר יכול לעשות- לסחוב אותה לטיפול זוגי כשאתם בכלל לא זוג? היא כנראה עוברת תקופה קשה, אולי אין לה הרבה חברים, או חברים קרובים שהיא יכולה לדבר איתם והיא רוצה לשמר את הקשר הזה כמו שהוא. אני בטוח שהיא נורא- הכי שבעולם-מעריכה אותך אבל ממש לא בצורה שאתה רוצה. תחזיק מעמד- אל תכנס לדיכאון, תשחרר לאיזו תקופה ותראה אם בא לך לדבר איתה פשוט- בלי ציפיות לאחר מכן, חבל באמת לאבד כזאת ידידת נפש, אבל מצד שני- אין טעם לענות את עצמך וגם אותה! בהצלחה גבר!

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 26-02-2010 בשעה 17:24. סיבה: מחיקת קישורים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר