לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2010, 17:15
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "הייתה סיבה לרצון שלך? או שסתם..."

הטענות שלך מגוחכות.
הנגן מוסיקה של האייפון טוב בכמה דרגות מכל נגן אחר, הפשטות שלו והנוחות הם דבר שאין באף נגן אחר, בזמנו גם על האייפוד ניסו להגיד שיש אלטרנטיבות טובות יותר, במציאות, אף אחד לא הצליח להגיע לרמת הממשק של אפל בכל מה שקשור לניגון מוסיקה. נכון הitunes דורש השקעה מצד המשתמש אבל זאת השקעה משתלמת.

בקשר לנז"ק, השמצה ישנה של שונאי אפל, פרט לגרסאות הראשונות, אתה לא חייב לשים מוסיקה מוגנת על האייפוד, ובחנות של אייטונס המוסיקה כבר ללא מנגנון נז"ק.

בקשר לדפדפן - היכולות שלו מדהימות, ניסיתי דפדפנים בכמה מכשירים, אף אחד לא מגיע לרמה של האייפוד, בנוסף אתרים רבים מוציאים גירסאות מיוחדות לאייפון, מה שהופך את הגלישה בהם לטובה הרבה יותר, ואז גם הפלאש לא מהווה בעיה - הם מצליחים לעקוף את המגבלה האת (נגיד באפליקציה של one אתה יכול בקלות לראות תקצירים וסיכומים).

בקשר לאפליקציות, זה לא יתרון ענק, זה ה-יתרונן. אני הייתי מאוד מרוצה מהמכשיר כמו שהוא הגיע, אבל ככל שהורדתי יותר אפליקציות הערכתי אותו יותר, זה לא יאומן כמה יצירתיות יש בתוכנות האלו. המשחקים מדהימים ומנצלים את היכולות של הנגיעה וההזזה.

בסופו של דבר זה כמו ווינדוס, יש לו גרעין גדול של שונאים, אבל הפופולריות שלו נובעת מזה שהוא הכי מתאים לרוב האנשים (אני מאוד אוהב לינוקס, לדוגמא, אבל ברור לי שבסופו של דבר המערכת לא מתאימה לרוב האנשים)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-02-2010, 21:18
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הטענות שלך מגוחכות. הנגן..."

אצלי יש בעיה שונה בקשר לאפליקציות
בגלל שלא פרצתי את המכשיר, אז אין לי יותר מידי דברים. אם היה משתלם לי לפרוץ הייתי פורץ ובודק את המשחקים השווים, אבל לא שווה לי לפרוץ, אז אני לא שם משחקים טובים כי הם בכסף.
ובכללי אין לי יותר מידי זמן ורצון לשחק במשחקים, נכון שזה מגניב ואם היה לי הייתי מתלהב, אבל לא הייתי משקיע אלה רק בודק אותם.

למה אני לא פורץ? כי יש לי אייפון עם בודרום חדש, ככה שאם אני פורץ, והטלפון באיזה שהוא סיבה עושה ריסט לעצמו, המכשיר ננעל, וצריך לפרוץ אותו שוב, אם אני איהיה בעבודה או סתם מחוץ לבית ולא ליד המחשב שלי, נדפקתי בלי טלפון. ואני לא רוצה לקחת סיכון שדבר כזה אידיוטי יקרה לי.

ישן 21-02-2010, 23:43

Follow me...
מממ, אין אפליקציה שהיא חשובה לי את האמת.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "לי יש אייפוד טאצ', אז אין לי..."

אני לא מתכוון לשלם על שום תוכנה, הדבר היחידי שרציתי שה תוכנה של המסנגר ויש בחינם מבו, תוכנה מעולה שמתחברת לכול הפרוטוקולים כולל הצאט של פייסבוק, התוכנה של הפייסבוק ותוכנה של rss שמצאתי אחת ממש טובה ובחינם.
מייל עוזר לי אבל המייל המובנה של האייפון מושלם, ואני משתמש במייל של העבודה שהוא MFE...
שנרשמתי לאפל סטור לא שמתי כ.אשראי, שאני לא אתפתה להתחיל לקנות דברים.
בהזדמנות אני אשאל אותך דברים בפרטי, קצת קשה לי עם האייטונס החופר הזה...

ישן 21-02-2010, 21:33

Follow me...
חחח אני רואה שיש פה הרבה שנגד אייפון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "קניתי אייפון :)"

אוקי אז ככה
ההחלטה לקנות אייפון היית קשה, אני אוהב חופשיות בטלפון ובאייפון אין את זה, להעביר קבצים בדרך DOK, או BT, או...BT, כמה הייתי משתמש בזה, יש לי דונגל BT והוא קיים כבר 5-6 שנים, ממתי שהגיע נוקיה 6230 הראשון לסלקום.
טוב אז נכון שעכשיו אני לא מעביר ב-BT וזה קצת מבאס, ואני חייב לחבר את הכבל USB שזה גם מבאס, ויותר מיזה, הכבל USB הוא גם המטען שמתחבר לחשמל, ככה שאי אפשר להשאיר את המטען במקום נידח ולחבר פשוט, צריך שיהיה במקום נגיש בשביל לפרט כול פעם את הכבל USB, אבל אני אשלים עם זה.
בכללי ממש חשבתי לקנות HTC הירו, ממש אהבתי את הטלפון, נראה טוב וגם מגיב מעולה, יש לו מולטי-טאץ' למרות שחשבתי שיש את זה רק לאפל, הבן אדם שיש לו את זה אמר שבעבר היה לו אייפון והוא החליץ להירו, ומאז הוא מרוצה.
המוכר בחנות הביא לי את 2 המכשירים לשחק איתם, ולאחר חצי שעת משחק(!) החלטתי שאני רוצה יותר את האייפון.

ולא, אני לא חסיד אפל, אני לא מתלהב מה-MAC שלהם, ואני לא עף באוויר על הלוגו של התפוח שיש על גב המכשיר.

אני שלם עם ההחלטה שלי, שעלתה הרבה כסף כי קניתי סים פרי, ואני חייב מאוד לציין שאני מאוד מרוצה מהמכשיר, בתור פריק טלפונים, המכשיר עושה עבודה מעולה.
(אוף אבל אי אפשר לשלוח ולקבל קבצים ב-BT!!! :/ )

אה, החיבור לאוזניות אלחוטיות (יש לי של סוני) עובדות בצורה מושלמת, הרבה יותר מחיבור של מכשיר של סוני אליהם, ואני מאוד מרוצה, הטלפון לא עובד לאט בזמן שהנגן פועל ומחובר דרך BT, הסוני פשוט לא זז לי שהוא היה מנגן ומחובר ל-BT.

חפרתי? לא נורא. מי שקרא קרא =]

ישן 03-03-2010, 20:33
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "שוב. אתה טועה ואפילו..."

שוב אתה טועה ומטעה.

לא מעניין אותי ההגדרות המעוְתות והמעוּותות שחבורת שקרני הקוד הפתוח נותנת לעצמה. לנין היה משחרר הפרולטריון וערפאת הוא לוחם חופש לפי ההגדרות שלהם עצמם. לא מעניין ולא רלבנטי.
אחת הטענות של שקרני הקוד הפתוח היא שאתה יכול לדעת מה התוכנה שאתה מריץ עושה כי יש לך הקוד שלה, ואין חשש שהיא עושה דברים אחרים (לדוגמה: אוספת עליך נתונים, שולחת מידע אישי לצד שלישי, וכו'). אבל אם לא קימפלת את התוכנה בעצמך, אתה לא באמת יודע איפה הסורסים שלה, ולא תמיד יכול לוודא את ההתאמה. מה שאומר, שאפקטיבית אין פה קוד פתוח. זה שבגלקסיית M32 יש דיסק עם הסורסים של תוכנה כזו או אחרת לא אומר שהוא נגיש לכל האנשים שמותקן אצלם הבינארי של התוכנה הזו.
ישן 06-03-2010, 20:51
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "תכלס?"

או 3 - זה אומר משהו עליך.

כשאני רוצה לשים 16/32GB (ומעבר אם וכאשר כרטיס כזה יהיה זמין) של מוזיקה וסרטים על המכשיר שלי, אני מחברו לכל מחשב שקיים שמתייחס אליו כדיסק און קי ומעביר תוך דקות באיזה סידור ספרייתי שאני רוצה.

יש לי מספיק כרטיסי זיכרון? אני פשוט מחליף תוך 5 שניות כרטיס מבלי לכבות דבר ומבלי שמישהו יחליט עבורי כמה מקום מספיק לי. כמו שכל יצרן מכשיר סביר בחמש שנים האחרונות נותן לצרכן ולעיתים גם שתי אופציות כרטיסים. מאפל זו דרישה מוגזמת.

מרוצה מהנגן הפנימי שלי? אחלה. הוא לא משהו? אני שם coreplayer או אחד משלל נגנים אחרים בחינם או בתשלום התומכים בכל פורמט אפשרי. צופה ומאזין למה שאני רוצה וקובע.

כשרציתי מגוון סוללות נוספות בקיבולות שונות, אף אחד לא חשב שזו דרישה לא הגיונית במכשירים שלי. סוללה משולשת עם כיסוי מתאים כדי שאוכל לצאת לניווט רגלי ארוך? מצויין. תוכנת ניווט? מה שזמין ולא מעט, בקוד פתוח או בתשלום, טופוגרפי או כבישים, עצמאות מלאה או עם חיבור לאינטרנט (והכל הרבה לפני שהאייפון שווק).

כשאני רוצה חיבור אינטרנט דרך מודם HDSPA/HSPUA סלולרי לכל מחשב שזקוק לכך ולא רק לסלולרי עצמו, אני מחבר את המכשיר שלי, בוחר לחלוק אינטרנט בלחיצה אחת וגולש במהירות שיא. אופס, שכחתי כבל USB? אין בעיה, הסלולרי שלי יודע להיות ראוטר WIFI עבור הלקוח שלו.

בלוטות'? כל מכשיר WM סביר מ-2005, מתי באייפון החליטו שמגיע גם לצרכנים שלהם?...

SIM נעול? אקטיבציה לרשת מסויימות בלבד? פריצות בשביל מכשיר פתוח נורמלי? מי שמע על זה...

רציתי לשלוח MMS כבר לפני חמש שנים? יכולתי.

רזולוציה 800*400, כפולה מהאייפון המקורי והרבה לפני ה3GS.

GPS אמיתי ומלא? בוודאי. אם לא, לפחות חיצוני כשבאייפון לא שמעו על BT.

כשאני רוצה להתקין כל מה שבא לי אני עושה זאת ומבלי לעבור דרך אתר שמחליט ומצנזר תוכנות עבורי.

כשרציתי עברית לפני שש שנים - התקנתי.

מצלמות איכותיות בכמה רמות מהאייפון וזמינות הרבה לפני? בבקשה. מצלמה קדמית לשיחות וידאו? איזו שאלה.

כשאני רוצה לבדוק ולנסות שלל גירסאות מערכות הפעלה על המכשיר שלי, אני מחליף תוך דקות.

סינכרון מלא ומיידי מול האוטלוק שלי, פגישות,אנשי קשר ומייל - מוטמע. קריאת מסמכי אופיס? כן, עד כמה שאפשר בגודל הזה.

חיבור מיני-USB או מיקרו-USB תקני זה מוגזם לבקש? כנראה שמאפל כן.

חומרת פריטים איכותית יותר בכל דגם מקביל לאייפון, ולרוב גם מוקדם יותר? חלק ניכר מהמכשירים בשוק.

מהירות ותגובת הממשק? צודק (למרות שעם ה-HD2 אפילו פה אני כבר לא מרגיש חיסרון).

HD2 היום, HD לפניו, ובינינו? למעט שיחות טלפון שגם האייפון לא משהו בהן בהשוואה לנוקיות הגיבוי הישנות בהרבה שלי,גם כPDA הaxim x51v שלי עשה את רוב מה שהאייפון המקורי ידע לעשות, ושלוש שנים לפניו.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 06-03-2010 בשעה 21:15.
ישן 28-02-2010, 18:27

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כי הוא קנה את זה בתור טלפון..."

קניתי את זה ועכשיו אני אומר שאני לא מצטער לרגע!

אני שומע אנשים מעולה (אמרו פה שלא שומעים שיחות כמו שצריך?)
הספיקר שלו סבבה לגמרי - לא כזה מעניין
הנגן מעולה ואני מאוד נהנה ממנו, כנ"ל הדפדפן ספארי שכבר ידעתי שהוא טוב.
המכשיר מהיר, מתחבר למסנג'ר כמו שצריך עם תוכנה חינמית (כן אני מתחבר דיי הרבה) סרטונים מיוטיוב טיפה להראות צחוקים לחבר'ה בעבודה...
ואללה מבסוט רצח, זה אפילו מתחבר לג'ימייל באופן מושלם וגם למייל של העבודה (MFE).
מייל זה לא חשוב זה סתם כי אפשר, אני לא איזה איש עסקים...

קיצר - אני מבסוט

ישן 03-03-2010, 19:19

Follow me...
חחח, לא עשיתי סנכרון ספר טלפונים...
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אולי יש לך סטנדרטים בינוניים..."

ולא הבנתי מה זה החירטוט שהבאת לי פה על האיכות שיחה
אני שומע בטלפון בסדר גמור, איך אתה יכול להגיד כזה דבר?!
שימי, מתגובות שלך בפורום הבנתי שאתה סוג של מבין ונגד כול החברות ענק, סוג של שונא M$ וכול זה, אבל להגיד שלא שומעים טוב באייפון אנשים? חחח, בזה אני באמת חולק עליך ידידי, חרטה טהורה.

ובקשר ל-MFE, ממה שידעתי זה של M$ בכלל, ולאחר בדיקה שנכנסתי למייל של העבודה באמת ראיתי שזה של M$, ולאחר שנכנסתי למייל שבאייפון (כי זכרתי שיש שם את הלוגו של המיילים) ראיתי שזה באמת של M$ ולא של נוקיה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Sonic ReLoaDeD בתאריך 03-03-2010 בשעה 19:24.
ישן 03-03-2010, 21:02
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "נכון זה בשביל להתחבר מהנוקיה למייל exchange"

לא אמרתי שאייפון לא יכול להתחבר לאקסצ'יינג' (אפילו נתתי דוגמא למשהו שקורה אחרי שמתחברים ומתנתקים ממנו, כאמור) - פשוט המוצר MFE, קיצור של MailForExchange, זו אפליקציה שנוקיה כתבה, כמובן באמצעות פרוטוקול שמיקרוסופט פתחו בפניהם (ואותו דבר באייפון, שבמשך הרבה מאוד זמן לא תמך באקסצ'יינג').

באשר לבלאקברי, מדובר בקללה של דבר - מכשיר שאפשרויות הדיבוג שלו ברצפה (כלומר - 0 - לא קיימות - אתה אמור לנחש לבד מה לא בסדר). אחרי שמצליחים לגרום לו לעבוד אז זה סבבה (כלומר - הפונקציה היחידה שהוא יודע לבצע נורמאלי - מייל...) - אבל עד אז - הנשמה יכולה לצאת. למען הסר ספק אני מדבר על עבודה בתצורה המקובלת שלו, באמצעות השימוש בשרתי RIM ובשרת Blackberry Enterprise שיושב בתוך הארגון, מתממשק לשרת הדואר, ועושה PUSH לשרתי RIM.

ישן 03-03-2010, 22:23

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כמו שאמרתי, עניין של טעם...."

אני לא אייפונר!! (או שכן?)
אני מתכוון לזה:
שאני מדבר עם בן אדם אני שומע אות מעולה והוא שומע אותי מעולה, ברמקול הרגיל של השיחות(!)
שהבן אדם על ספיקר (רמקול חיצוני בזמן שיחה) הספיקר לא הכי חזק בעולם, אפשר דיי חלש הייתי אומר, אבל אפשר לשמוע.

היה לי סוני אריקסון W910, בו הספיקר (דיבור בזמן שיחה) ממש היה בדיחה, ככה שהאייפון יותר חזק מהמכשיר שהיה לי שנתיים, אז בשבילי זה חזק :/

רמקול לשירים > לא כזה מעניין, אבל הוא לא יותר מידי חזק, לא אכפת לי גם, אני שומע מוזיקה רק באוזניות.

מה עוד?

ישן 03-03-2010, 18:49
צלמית המשתמש של wolf
  משתמש זכר wolf wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל wolf שלח הודעה דרך MSN אל wolf
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כי הוא קנה את זה בתור טלפון..."

שמע, בדרך כלל התגובות שלך מאוד מוערכות בעייני ואני מסכים איתך חלקית, יכולות השיחה מבחינת איכות היא סבירה, באמת סבירה, אבל היא עושה את העבודה וזה מה שחשוב, בתור אחד שבקושי מדבר אלא יותר בשביל ה FUN, ולא להסתובב עם מחשב כף יד ופלאפון, מה אני צריך להסחב עם 2, זה אחלה פתרון

האייפוד הנוח שלהם, הטאץ ורמת דיוק, הכיף להיות איתו, החנות אפליקציות העשיר, המשחקים, המסך, כל זה הופך את האייפון לחוייה זה באמת כיף!!! אני מאוד נהנה ממנו, בעיקר בלילה שאני הולך לרוץ אני קושר אותו עם shoulder strap פותח אייפוד ושלום על ישראל, מי שמחפש אותי לחיצה קטנה על האוזניות וישר אני מדבר, זה לא משהוא קטסטרופלי שאי אפשר לדבר, זה עובד ועובד בסדר,

יכול להיות שבדור הבא של האייפון האיכות שיחה תשתנה, שיצא ואז נדאג לברר את הפרטים האלו
נכון שגם כל הנוקיות המתקדמים היום גם טובים והכל, אבל החוייה של אייפון זה פשוט כיף

יש לי הרגשה שאתה קוטל את האייפון באותה צורה שאתה כמו שאתה קוטל את מיקרוסופט, וזה לא עד עדי כך גרוע...

ישן 03-03-2010, 21:06
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 121 שנכתבה על ידי wolf שמתחילה ב "שמע, בדרך כלל התגובות שלך..."

גם טלפון חוגה עושה את העבודה. אני מכיר מספר מקומות שעדיין יש בהם כאלה - עובד יופי. אבל מה, זה לא נוח לסובב את החוגה. בדיוק כמו שזה לא נוח לחייג במסך מגע, וזה לא נוח שאין שום כפתור במכשיר.

אני לא אמרתי שלא ניתן לשמוע לחלוטין את הצד השני. ניתן. סביר. אבל לא חבל להוציא אלפי שקלים (או כמה שזה לא עולה היום), בשביל מכשיר "סביר", במקום מכשיר "מעולה", רק כי יש עליו תפוח?

אייפון זה מחשב כף יד שיש בו *גם טלפון*, לא משהו. מי שרוצה מחשב כף יד, שיקנה אייפון. מי שרוצה טלפון נייד, שלא יקנה אייפון. מאוד פשוט. הביקורת שלי היא על ה "phone" בשם המכשיר. הוא היה צריך להקרא משהו כמו iTouchMyMobileDeviceAllTheTimeAndPayLotsOf$ForStuf fIDontNeedInAppStoreOrJustViolateTheTOStoAvoidThat . או כל דבר אחר שמתאר את הדבר הזה, אבל בלי המילה Phone.

ואני בכלל לא מדבר על זה שהכל נעול שם ככה שאתה מרגיש בכלא שאתה רוצה לעשות דברים שכל מכשיר בעולם יכול לעשות (כמו להעביר קבצים [או תוכן מכשיר שלם, כשמשדרגים] ממכשיר למכשיר, משהו ששאר העולם עושה שנים לפני שהומצא הדרעק הזה...)

ישן 24-02-2010, 23:30

בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "זה מיועד לטענה שלאפפסטור יש..."

רק שלא הקשבת לכל הוידאו, למרות הטענה שלו הוא עדיין אומר שהחנות של אפל היא הטובה ביותר.

אני לא יודע בקשר לחנות של אנדרואיד, אבל ovi store היא בדיחה, בדיחה גרועה אפילו - כמעט כל התוכנות החינמיות הן גירסה lite של תוכנות שעולות כסף, רק שהם לא כותבים שהם גירסה שת'כלס לא עושה כלום. (האפליקציות לייט באייפון הן בדרך כלל טובות מספיק, וגם כתוב בברור שמדובר בגירסה חינמית ולא כל הפונקציות קיימות) שיטת הדירוג שם מטומטמת (3 כוכבים זה המקסימום, איך אפשר לדרג מוצר עם 3 אפשרויות?? 2 כוכבים זה טוב או רע?) הכל עובד לאט ומסורבל, לעיתים קרובות ההתקנה נכשלת, אני משתמש בn95, כל התקנה של אפליקציה גורמת להאטת המכשיר וגם ההתקנה עצמה לוקחת זמן רב שבזמן הזה לא ניתן להשתמש בטלפון.

בקשר לטענה של הריבוי כפילויות באייפון - נכון, יש הרבה כפילויות, אבל סביר להניח שבחיפוש תמצא את התוכנות הטובות ביותר בהתחלה, בנוסף זה לא נכון ש"כל משחקי הפוקר הם אותו דבר", יש לי לפחות 3 משחקים שונים בסגנון tower defense והם כולם שונים אחד מהשני למרות הרעיון הדומה. בנוסף מבחר האפליקציות גדול בהרבה מכל חנות אחרת גם אם אתה מוריד את הכפילויות, וגם המקוריות היא דבר שקשה למצוא בחנויות האחרות

ישן 25-02-2010, 16:00

בתגובה להודעה מספר 127 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "[QUOTE]היא הטובה..."

"דבר שמתעצב עם הזמן" אתה מתכוון עד שאחרים יחקו את אפל?
החנות של אייפון היא לא הראשונה להציע תוכנות, גם סימביאן וגם ווינדוס מובייל הציעו תוכנות הרבה לפני אפל, כנראה שרק באפל הבינו איך עושים את זה נכון.
בסופו של דבר לאייפון יש חיסרונות, חלקם משמעותיים לחלק מהאנשים ואז הם באמת לא צריכים לקנות אייפון (אני בחיים לא החלפתי סוללה לאף טלפון שהיה לי, ואני עם סלולרי משנת 2001....לא זוכר מתי פעם אחרונה העברתי שיר או תמונה דרך הבלוטות'... אני כן משתמש במולטי טסקינג וזה כן חסר לי באייפוד, אבל זה לא סיבה שבגללה אני אפסול מכשיר, במיוחד שבנוקיה זה רק עושה לי בעיות זיכרון).

אייפון/אייפוד טאצ' הוא מכשיר שפועל איך שסטיב ג'ובס רוצה שהוא יפעל ובכך לא מאפשר לבצע הרבה שינויים במכשיר. הקטע היפה הוא שמה שהוא כן עושה הוא עושה מעולה - הנגן מעולה, האפליקציות מעולות, המסך מעולה, הבקרת תנועה, הגרפיקה הכל פשוט נותן חווית משתמש שהופכת את המכשיר לכזה פופלארי.

חברות אחרות דוחפות למכשירים כל גאדג'ט אפשרי אבל הן לא מבטיחות שהוא יעבוד טוב.

בקשר לפוקר - פוקר הוא שם כללי לקבוצה של משחקים שעובדת על עיקרון דומה אבל לא זהה, לא כל הפוקר הוא טקסס הולדם שהפך למאוד פופלארי, גם אם לוקחים רק טקסס הולדם אפשר לבנות מספר משחקים שיהיו שונים לחלוטין - משחק שהוא כיפי יותר, משחק מקצועי, טורניר, משחק sim שמשלב פוקר ועוד...
גם לא הכל חייב להיות משחק, יש גם אפליקציות שעוזרות לך לשחק פוקר בחיים האמיתיים (לדוגמא: מחשבוני סטטיסטיקה - בדקתי, יש אפליקציה כזאת).

ישן 27-02-2010, 15:42
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 128 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב ""דבר שמתעצב עם הזמן" אתה..."

ציטוט:
אני בחיים לא החלפתי סוללה לאף טלפון שהיה לי, ואני עם סלולרי משנת

זה לא עניין של להחליף סוללה כי היא מתקלקלת או סתם כי משעמם.
אם לדוגמא אתה יוצא לטיול כמה ימים, אז במכשירים אחרים יש לך את האופציה להביא סוללה רזרבה ולהחליף כשהראשונה נגמרת.
באייפון אין לך את זה.

ציטוט:
לא זוכר מתי פעם אחרונה העברתי שיר או תמונה דרך הבלוטות'

רוב האנשים מעבירים קבצים בבלוטות'. אולי אתה לא, אבל אם מישהו ירצה לשלוח לך משהו, אולי פתאום תרצה שמישהו יעביר לך קובץ - אין את האפשרות הזו.
ולא רק זה, העובדה שאפל חוסמים את זה - זה יוצא לי טרנ-אוף על אפל, אין שום סיבה שהם יחסמו את זה. זה סתם מטופש ומעצבן.

ציטוט:
אני כן משתמש במולטי טסקינג וזה כן חסר לי באייפוד

יש תוכנה שעושה את זה לפי מה שראיתי אצל חבר (אייפוד טאץ').
עובד סבבה. רק חבל שזה לא מובנה במערכת.
ובקשר למה שאמרת על הנוקיה - לי אין בעיות זכרון ובכל מקרה, אם היו לך, זו כבר בעיה נפרדת ודיון נפרד.

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 27-02-2010 בשעה 15:45.
ישן 27-02-2010, 16:08

בתגובה להודעה מספר 131 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "[QUOTE]אני בחיים לא החלפתי..."

רוב האנשים דווקא לא מעבירים קבצים בבלוטות', רוב האנשים שניסיתי להעביר מהם או שרציתי לשלוח שאלו אותי איך עושים את זה. רוב התכונות של פלאפונים הם דברים שרוב האנשים לא משתמשים בהן (השיא היה שהורדתי לחברה של בן דוד שלי waze וזה היה הפעם הראשונה שהיא גילתה שיש לה gps בטלפון) - אם זאת אני מסכים שזה באמת חיסרון, אבל כפי שאמרתי, לא חיסרון שהיה גורם לי לוותר על הטלפון. אני חושב שהסיבה שאפל לא רוצים את זה היא אבטחתית, לא חסרות תוכנות לנוקיה להשתלטות על בלוטוס'.

בקשר לסוללה, יש פתרונות חיצוניים (סוללות חיצוניות שלפעמים מחזיקות יותר מהמכשיר עצמו) זה פתרון נוח בהרבה מהחלפת סוללה כי הוא לא דורש כיבוי של המכשיר וגם ניתן להטעין אותו בלי שהוא מחובר למכשיר.

בקשר לנוקיה, ככה זה בn95 שלי, בe65 המצב היה עוד הרבה יותר גרוע, הייתי צריך לחכות כמעט חצי דקה לפתוח הודעה חדשה. היום בn95 אני לא יכול לראות אשכול בפרש בלי שהוא יעיר לי שאין מספיק זיכרון ועליי לסגור תוכנות, למרות שאף תוכנה לא רצה ברקע.

נערך לאחרונה ע"י High_Hopes בתאריך 27-02-2010 בשעה 16:11.
ישן 27-02-2010, 16:57
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 132 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "רוב האנשים דווקא לא מעבירים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
רוב האנשים דווקא לא מעבירים קבצים בבלוטות', רוב האנשים שניסיתי להעביר מהם או שרציתי לשלוח שאלו אותי איך עושים את זה

לא מסכימה בעליל.
לדוגמה- בצבא זו אחת מהדרכים הכי טובות להעביר קבצים, תמונות ושירים אחד לשני.
לא משנה מי פגשתי שם- אנשים מהצפון דרום ומרכז, כולם ידעו להשתמש בבלוטות'.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
בקשר לסוללה, יש פתרונות חיצוניים (סוללות חיצוניות שלפעמים מחזיקות יותר מהמכשיר עצמו) זה פתרון נוח בהרבה מהחלפת סוללה כי הוא לא דורש כיבוי של המכשיר וגם ניתן להטעין אותו בלי שהוא מחובר למכשיר.

לכמעט כל דבר יש פתרונות נוספים. הכל תלוי בכמה כסף אתה רוצה לשלם על "פתרונות" שכאלה.
לרוב זה יקר פי כמה מסוללה נוספת רגילה.

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:52

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר