לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2010, 11:23
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
לאנס, מאיפה הקרצת את הדיעות הקדומות הזאת?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לדעתי עדיף לקחת את הסיכון..."

מי אמר לך שכל אישה שלא מביאה ילדים היא בודדה? אין הורים, אחים, אחיינים, חברים, מקום עבודה? זוגיות?
ותסלח לי מאד, אבל בכל בית אבות ממוצע תמצא קשישים נחמדים שהביאו ילדים לעולם, והם בכל זאת עריריים. הילדים אולי באים לבקר פעם בשנה, אם בכלל. בשום פנים ואופן ילדים הם לא תעודת ביטוח לעת הזיקנה.
ובנימה יותר אישית. יש לי חיים מאושרים ומלאים לגמרי, גם בלי ילדים. את הכסף שהייתי אמורה להוציא היום על טיפולי פוריות (6000 אירו לניסיון), ועל גידול ילד (מיליון שקלים בממוצע עד גיל 18) אני שומרת לפיליפינית שתסעד אותי בבוא זמני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2010, 16:30
צלמית המשתמש של minimax

ורק שתדע לך g.i.s.h, אני נעלבתי אישית ממה שכתבת עלי. אפילו נעלבתי מאד
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ממש לא דעה קדומה"

קראתי את הודעתי המקורית פעם נוספת ופעמיים. לשוא ניסיתי למצוא שם משהו שיצדיק את התגובה המשתלחת שלך. משום מה, אתה בחרת לתקוף אותי אישית במילים בוטות וחמורות מאד: "אובססיבית", "מעוררת רחמים", הגדלת לעשות, והחלטת ללעוג לסגנון הכתיבה שלי בפורום באופן כולל. מה הקשר בין נושא האשכול הזה לדעותי על ברית המילה?
אז רק להזכיר לך: בפורום הזה אנחנו כותבים לגופו של עניין ולא לגופו של גולש. למה, אבל למה לכל הרוחות החלטת להתלבש עלי? אני פגעתי בך אישית אי פעם?
מקווה מאד שתיקח את זה לתשומת ליבך ותפנים.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 19-02-2010 בשעה 16:32.
ישן 20-02-2010, 05:51
צלמית המשתמש של minimax

אישה שאין לה ילדים היא ממורמרת?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אישה בלי ילדים ומשפחה משלה היא אישה ממורמרת"

בדיוק להיפך: לאישה בלי ילדים יש הרבה מאד זמן וכסף להקדיש לטיפוח, ספורט, בילויים, בריאות, הגשמה עצמית וכו'. וכמו שאתה יודע, מה שמוביל למרמור ודיכאון זה חוסר מעש. אתה מוזמן לקרוא בלוגים של אימהות באינטרנט, בלוגים אמיתיים שנכתבו בעילום שם. תיווכח לדעת שגידול ילדים זה ממש לא האושר המושלם. יש גם אימהות שהן מתוסכלות מאד, עד כדי שממש נמאס להן.
"והיא תמיד תסתכל על האחים והאחיות שמגדלות ילדים..." ובכן, פה יש לי ניסיון אישי עם ארבעה אחיינים. ותאמין לי, כשגרתי עם ההורים, הסתכלתי הרבה מאד. בעצם, בזמן הארוחות המשפחתיות העדפתי להסתגר בחדר האמבטיה במשך שעה שלמה. האם האחיות שלי שמגדלות ילדים יותר מאושרות ממני? ממש ממש לא!
הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לבן אדם? לא יודעת מה איתך, אני מעדיפה עקרות, ולא לחלות בסרטן או בטרשת נפוצה.
נשים צריכות ילדים? למה? בלי ילדים מתים?

ישן 20-02-2010, 05:57
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אישה שאין לה ילדים היא ממורמרת?"

אני חושב שאת נגררת לויכוח מיותר.
כל אחת ובחירתה בלי השלכות על הכלל.
להגיד שאשה ללא ילדים (אותו כנ"ל גם גבר ללא ילדים) היא ממורמרת זה משפט די מכוער ומכאיב ולכן מיותר, אבל זה לא מייצר את ההפך שלו כנכון.
יש בחירה, יש העדפה ויש אילוצים.
את לא חייבת דין וחשבון על בחירותיך הנובעים מאילוצים, ומהצד השני זה לא הוגן וגם מכוער כאמור לצאת בקביעה שאת מוותרת וכתוצאה תסבלי מבידוד חברתי דכאון וכיו"ב.
יש נשים שאומרות שהם מעדיפות למות ולא להיות בלי ילדים ואת אומרת ובצדק רב שאת מעדיפה את בריאותך ולא הסתכנות בהבאת ילדים.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 20-02-2010, 04:50
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "לאנס, מאיפה הקרצת את הדיעות הקדומות הזאת?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
יש לי חיים מאושרים ומלאים לגמרי, גם בלי ילדים. את הכסף שהייתי אמורה להוציא היום על טיפולי פוריות (6000 אירו לניסיון), ועל גידול ילד (מיליון שקלים בממוצע עד גיל 18) אני שומרת לפיליפינית שתסעד אותי בבוא זמני.

אין לך מושג כמה עגום זה נשמע מהצד...

נכון אין ערובות בחיים, אבל ילדים הם מה שהופך את הזיקנה לפחות קשה,
ילדים שמביאים לך נכדים, נכדים שבאים אליך לחגים, ואתה מחביא להם אפיקומן בליל סדר,
אבל לא יותר מדי קשה, כי ממילא האופניים שקנית להם כבר מחכים להם מתחת למיטה.

חשבת פעם מה תעשי עם עצמך בגיל 70 בתקופות החגים?
האם תשלמי כפול לפיליפינית שלה את חוסכת כדי שתעביר איתך את החג שזר לה?
האם תהיי מאלה שהולכים לחגוג בבתי מלון או מרכזים קהילתיים, כי אין להם עם מי?
ציטוט:
אין הורים, אחים, אחיינים, חברים, מקום עבודה? זוגיות?

הורים כבר לא יהיו, אחים (במיוחד כאלה עם משפחות משלהם) יהיו באופן טבעי עסוקים
מדי בחיי צאצייהם יותר מאשר בחייך שלך, חברים בגילאים האלה? כבר לא נשארים כאלה.

זה לא שאני עובר דרך שילב עם עיניים מזוגגות, אבל לפחות אני לא משלה את עצמי,
שלהיות בגיל השלישי בלי גב של ילדים ונכדים, יכול להיות דבר אכזרי מאוד.

ראיתי את זה מספיק כשהתנדבתי עם קשישים לפני הצבא, כדי לדעת שאין כמעט גורל גרוע מזה,
ואם נוח לך לחיות באשליה שאת לא צריכה אף אחד כדי להיות מאושרת, הרשי לי להבטיח לך כי מדובר בנוחות זמנית בלבד,
מיזנטרופיות היא רק מגניבה כשאתה צעיר מספיק כדי לא להזדקק להמשכיות,
אבל בעוד כמה עשרות שנים, זה יכה בך יום אחד, כשישאלו אותך בקופת חולים
אם יש לך קרוב משפחה שיכול להסיע אותך לבדיקה, או שאת תראי את כל הנכדים
שמנשקים ומחבקים את המכרות שלך, וזה יצבוט אותך, גם אם לא תראי לאף אחד.
הכסף שתאגרי בערבות השנים יהיה חסר טעם וערך, וכשתלכי לעולמך הוא יתפזר לו בין משרדי הממשלה השונים.

ככה שאם מישהי מוכנה לסכן את חייה עבור ילד, כבדי אותה על כך,
אל תתנשאי בביטול יד על הצורך הכל כך אנושי הזה לייצר חיים משלנו ולהקים שורש בעולם הקר הזה,
כי מעטים הדברים שעצובים יותר מקשישה ערירית שיושבת על ספסל קטן,
ומביטה בסבים וסבתות בני גילה חולפים על פניה עם נכדיהם הקטנים שנתלים עליהם באהבה ללא תנאי.
ישן 20-02-2010, 07:57
צלמית המשתמש של minimax

יפה מה שכתבת, לאנס. אפשר להעתיק את זה לפורום "נשים שלא רוצות ילדים"?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE=minimax]יש לי חיים..."

אז ננסה להתחיל להשיב לטענות הרבות שלך:
ארוחות משפחתיות בפורום רחב זה לא תמיד האידיליה שאתה מתאר. בכל משפחה יש מתחים וכעסים. לפעמים, המתחים האלו צפים ועולים מעל פני השטח דווקא בארועים כמו ליל הסדר. יש תמיד את בן הדוד שאתה לא סובל, הדודה שמציקה לך וכו'. יש אנשים שבשבילם החגים זה יותר סיוט מתענוג. באותו נושא, מחקר שנערך בארה"ב הראה עליה ברורה במספר בקשות הגירושין בשבועות שאחרי עונת החגים. יהיה מעניין לבדוק את זה גם פה בארץ.
ואין קשר בין אומללות ומסכנות להבאת ילדים. יש סבים וסבתות עם עשרים נכדים ועשרים וחמישה נינים, שרק מסתגרים בבית ושונאים את כל העולם. לעומתם, יש רווקים בני 80 שעדיין יודעים להנות מהחיים, גם אם הם לא בשיא הבריאות. הכל עניין של גישה לחיים.
מה אני אגיד בקופ"ח כשישאלו אותי אם יש לך קרוב משפחה שיכול להסיע אותך לבדיקה? ובכן, ההורים שלי קיבלו את ההחלטות הרפואיות הכי משמעותיות בחיים שלי, ואני לא מרוצה מזה. להבא, אם חו"ח לא אוכל להחליט בעצמי, אני מעדיפה שאיש מקצוע מחוץ למשפחה יעשה זאת בשבילי. כך אהיה בטוחה שהשיקול היחיד הוא טובתי.
לגבי הורשת הרכוש, ממש לא חייב ללכת למשרדי הממשלה. יש דבר קטן בחוק שנקרא צוואה. ואני אתן את הרכוש למי שמתחשק.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 20-02-2010 בשעה 08:10.
ישן 20-02-2010, 19:06
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב ""אופס, זה לא הילד שהזמנתי""

ואני מצאתי לה את אלו:
* בנים גידלתי ורוממתי - ולחצר נזרקתי
* "אוהבת את ילדיי, אך מעדיפה שהם לא יהיו"

אגב, גם לי אין ילדים, מבחירה. זה יכול עדיין להשתנות...
minimax אמנם לפעמים מקצינה עם הדעות,
אבל חלק מהתגובות פה גם קיצוניות.
בגיל 22 - גם עם תואר מנהל - התגובות נראות כאילו נכתבו מנקודת מבט של ילד - ולא בוגר שמוכן להקים משפחה...

מכר, בעל עסק מבוסס, שנשפט על עברות צווארון לבן, קיבל עבודות שירות בבית אבות.
הוא אמר לי שהדבר היחיד שלמד שם זה לבזבז את כספו כל זמן שהוא חי ויכול.
הוא ראה זקנים אומללים זרוקים בבית אבות ופעם בתקופה ארוכה בא איזה צאצא לראות אותם,
וללכת הביתה לחכות לירושה...
מאז המכר ואשתו סובבים את העולם לאורך ולרוחב. עזרו לילדים - אבל עכשו חושבים על עצמם.
וזו דווקא משפחה קרובה חמה ומלוכדת...

אני כבר שנים עובדת עם פנסיונרים -
למדתי מהם, בין היתר, שהיחסים הכי חשובים זה עם אחים ואחיות.
ההורים הולכים לעולמם, והילדים בונים חיים משלהם.
אז אם יש ילדים - חשוב שיהיו יותר מאחד או שניים - שבבוא היום הם יהיו אחד בשביל השני...
אבל החשוב מכל - לא להיות לבד - למצוא בן זוג

*לא יכולה להתייחס לידיעה עצמה -
כי לא הצלחתי להכנס -
404 - File Not Found!
ישן 20-02-2010, 12:49
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אני באמת לא מבין את הטיעונים שאת משתמשת בהם
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "יפה מה שכתבת, לאנס. אפשר להעתיק את זה לפורום "נשים שלא רוצות ילדים"?"

ציטוט:
בכל משפחה יש מתחים וכעסים. לפעמים, המתחים האלו צפים ועולים מעל פני השטח דווקא בארועים כמו ליל הסדר. יש תמיד את בן הדוד שאתה לא סובל, הדודה שמציקה לך וכו'. יש אנשים שבשבילם החגים זה יותר סיוט מתענוג.
זה אחד התירוצים ללא להקים משפחה ולהישאר בודדים? מה עם אלה שמתגייסים עבורך בכל צרה וצרה?
מה עם אלה שתומכים בך ברגעים הכי קשים? מה עם אלה שגדלים איתך? מטיילים איתך? צוחקים איתך?
אוהבים אהבת אמת בלי אינטרסים? לקחת איזה תירוץ מגוחך של "בכל חג יש איזה מתח" והפכת אותו
למשהו משמעותי. זה כל כך בטל בשישים, או בטל במיליון.

ציטוט:
יש סבים וסבתות עם עשרים נכדים ועשרים וחמישה נינים, שרק מסתגרים בבית ושונאים את כל העולם
וואו, יכול להיות שיש, וחוץ מזה תמיד יש משפחות שנהרסו, שהתפרקו, שרבו וכו'. לקחת את המקרים האלה
ולהשתמש בהם כטיעון ל"לא צריך משפחה"? בחייאת.

מיני, אני יכול להבין את המקום ממנו את כותבת את הדברים האלה ו"מאמינה" בהם. זה ניסיון שלך ככל הנראה
למזער את הדבר הזה שאת לא יכולה להשיג, אבל באופן גורף לטעון שזה "לא משהו", ולכתוב שאת לא באמת
צריכה ילדים או שמשפחה זה לא שמחה - זה פשוט סוג של הכחשה.

בכל אופן, אני מפסיק להגיב כי אני חושב שסטינו לגמרי ממהות האשכול והדיון הזהכבר מתחיל להיות קשה
מדי מבחינה רגשית לאנשים מסויימים אז אני לא רוצה לפגוע באף אחד.

ישן 21-02-2010, 00:10
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "יפה מה שכתבת, לאנס. אפשר להעתיק את זה לפורום "נשים שלא רוצות ילדים"?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
אז ננסה להתחיל להשיב לטענות הרבות שלך:
ארוחות משפחתיות בפורום רחב זה לא תמיד האידיליה שאתה מתאר. בכל משפחה יש מתחים וכעסים. לפעמים, המתחים האלו צפים ועולים מעל פני השטח דווקא בארועים כמו ליל הסדר. יש תמיד את בן הדוד שאתה לא סובל, הדודה שמציקה לך וכו'. יש אנשים שבשבילם החגים זה יותר סיוט מתענוג. באותו נושא, מחקר שנערך בארה"ב הראה עליה ברורה במספר בקשות הגירושין בשבועות שאחרי עונת החגים. יהיה מעניין לבדוק את זה גם פה בארץ.
ואין קשר בין אומללות ומסכנות להבאת ילדים. יש סבים וסבתות עם עשרים נכדים ועשרים וחמישה נינים, שרק מסתגרים בבית ושונאים את כל העולם. לעומתם, יש רווקים בני 80 שעדיין יודעים להנות מהחיים, גם אם הם לא בשיא הבריאות. הכל עניין של גישה לחיים.
מה אני אגיד בקופ"ח כשישאלו אותי אם יש לך קרוב משפחה שיכול להסיע אותך לבדיקה? ובכן, ההורים שלי קיבלו את ההחלטות הרפואיות הכי משמעותיות בחיים שלי, ואני לא מרוצה מזה. להבא, אם חו"ח לא אוכל להחליט בעצמי, אני מעדיפה שאיש מקצוע מחוץ למשפחה יעשה זאת בשבילי. כך אהיה בטוחה שהשיקול היחיד הוא טובתי.
לגבי הורשת הרכוש, ממש לא חייב ללכת למשרדי הממשלה. יש דבר קטן בחוק שנקרא צוואה. ואני אתן את הרכוש למי שמתחשק.

אני לא רוצה שתצטייר לך תמונה מוטעת שכאילו אני מנסה "לשכנע" אותך בטעותך,
כי אין פה נכון ולא נכון, זו החלטה אישית של כל אחד ואחד, ואם טוב לך בגפך, אין איש שיוכל לטעון אחרת.

מה שכן קיוויתי שתסיקי מדבריי, זה שאלה שכן רוצים ילדים ומוכנים לסכן את חייהם לשם כך,
לא ראויים לגנאי או ליחס מתנשא, כי מה שאולי עבורך הוא דבר בטל וחסר ערך,
בעבור אישה אחרת, הוא טעם חדש לחיים, או תקווה לאושר שלא היה קיים עד עכשיו,
ולכן ראוי לכבד החלטה כזו, ולא לבקר אותה - גם אם היא נוגדת את עמדתך האישית...
ישן 19-02-2010, 14:53
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

זה הטרוף???
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "טירוף מוחלט"

האם הזאת ממילא על סף המוות. אני מתקשה להאמין שהיא תשאר בחיים בעשור הבא וגם אם כן היא תהיה נכה בכל מובן חוץ מבתואר ובתו החנייה המיוחד. הטרוף האמיתי הוא לא הסיכון שהיא לוקחת על עצמה אלא האומללות של הילד שהיא תביא לאוויר העולם. הוא צפוי להיות או יתום או במקרה הטוב מטפל באמו למשך כל ימי חייו. להביא ילד לעולם כשהיא במצב כזה זה פשע. זה אולי לא פוליטיקלי קורקט, אבל לדעתי רשויות הרווחה צריכות לקחת לה את הילד רגע אחרי שהוא יוולד, אלא אם כן במקרה יש לה מספיק כסף כדי לשכור מישהי שתדאג לו 24/7

ועל איזה חיי עבודה ומשפחה את מדברת? היא בכלל יוצאת מהבית שלא בעזרת מנוף?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר