לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2010, 21:55
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
אני נמצא במשבר ואני לא רואה את הדרך החוצה ממנו

אולי אני קצת מגזים,אבל בתקופה האחרונה אני מרגיש שהכל נאחס.
אין לי עניין כבר בכלום והרבה פעמים לא טוב לי.
יש אנשים בודדים ורגעים בודדים שגורמים לי להרגיש טוב.
אני חייל,עוד מעט בן 20 אבל לא הצבא הוא הבעיה שלי.דווקא הבסיס והמסגרת היומיומית הזו מכניסה לי עוד איפה שהוא עניין בחיים.
אני בזמן האחרון מרגיש שבא לי להעלם לכולם,שאני לא רוצה יותר שום קשר עם אף אחד מהמעגל החברתי שאני נמצא בו היום.
לא עם החברים,לא עם החברה,ממש כלום.
אני מרגיש כאילו אני נותן מעצמי למי שסובב אותי את כל העולם לפעמים ומה שאני מקבל בחזרה זה זין בעין(סלייה על הביטוי).
זה יכול להתבטא בהמון דברים שבגדול זה נראה כאילו אכפת לי מאחרים יותר ממה שאכפת לי מעצמי.
לא יודע אם זה ספציפי הסביבה שלי או שאולי כל העולם ככה,אבל אני מרגיש הרבה פעמים דפוק ופראיר שאני בכלל מזיז את התחת שלי בשביל אנשים אחרים.
בחיים לא קרה שמישהו נתקע בגללי באיזה מקום.
תמיד כולם יודעים לקרוא לי שיש להם בעיה,תמיד יודעים להתקשר אלי שצרכים טרמפ,תמיד יודעים להלוות ממני כסף אבל כשאני צריך משהו,לך תחפש.חבל על הכאב ראש,סביר להניח שלא יצא מזה כלום.
מליון פעם שיצאתי עם חברים שלי הייתי יכול להיות מסודר באוטו של מישהו,בלי דאגות של מי ינהג,מי ישתה,מי עייף מדי לנהוג,אבל כשפתאום קורה שלאחד אין מקום אף אחד לא יטרח להוציא אוטו או לנהוג.
איך שהוא תמיד היה קורה שכשחסר אוטו אני זה שמוציא\נוהג למעט מקרים בודדים שאמרתי על הזין שלי,מצידי שכל הערב ידפק,היום אני לא נוהג.
מליון פעם קרה שהייתי צריך להגיע לחברים שלי הביתה בשביל לזרוק אותם מהמיטה החוצה לפני שיוצאים כי הם נרדמו ולא הצלחתי להעיר אותם בטלפון.
מליון פעם קרה שאם אני לא הייתי מארגן את הנסיעה לכנרת/על האש ביומולדת של מישהו/סתם נסיעה לאיזה מקום,אף אחד אחר לא היה מארגן אותה,וגם אם היה מארגן הוא היה עושה את זה כמו הצרות שלי.
כולם תמיד יודעים לקטר,כולם יודעים לבלבל ת'מוח,אף אחד לא יבוא ויתן איזה פידבק,הכל כאילו מובן מאליו,כאילו אני חייב משהו למישהו.
אז החלטתי שלאט לאט אני מפסיק לדאוג לכל העולם ומי שנדפק שידפק,שיסתדר בעצמו.
עכשיו נגיע למקרה ששבר את גב הגמל.
ביום שבת החברים הנחמדים שלי החליטו שהם הולכים לים.
אני בן אלף אם מישהו מהם יצא מהמיטה לפני 12 בצהריים.
להודיע לי?אף אחד לא טרח.
אחרי הצהריים שאחד מהם התקשר אלי סתם לספר לי איזה משהו,שאלתי אותו איפה הוא.
הוא אומר לי בים,אני שואל מה עם מי מתי למה כמה.
מסתבר שכל החמולה שם,אמרתי לו בסדר אין בעיה דבר איתי אחר כך(הייתי עם כל המשפחה ולא ממש התחשק לי לריב בטלפון ליד כולם).
אחרי זמן מסויים שלחתי לו הודעה"היה קשה להודיע שאתם הולכים לים?"
ישר כמובן האחריות נזרקה למישהו אחר"X אמר שהוא התקשר אליך ולא ענית"
זובי,אף אחד שם לא קם לפני 12 ואני הייתי זמין בטלפון יחסית ממוקדם.
אף אחד לא התקשר,אף אחד לא הודיע,כנראה ככה היה נוח למישהו.
אותו אחד שאמרו לי שניסה להתקשר אלי,אישית אני עליתי אליו הביתה לפחות 4 פעמים להוציא אותו מהמיטה כי הוא נרדם.אז מתוך 6 אנשים אם נורא היו רוצים ובאמת לא עניתי בטלפון היה יכול להגיע מישהו לפה.
ניסו לבלבל לי עוד קצת את השכל עם איזה סיפור,לא ממש נתתי לזה להמשיך.
אף אחד שם לא מגדיל ראש,אף אחד שם לא חושב בכלל,אני מרגיש לפעמים כאילו אני מתעסק עם ילדים בגן שכל אחד עונה איזה תשובה מפגרת.
מאז לא ממש התחשק לי לדבר עם מישהו שם,כבר 3 ימים שמתקשרים ואני מסנן בכוונה,פשוט לא בא לי לשמוע מאף אחד,אם היה לי טלפון אחר בכלל את זה הייתי מכבה ושיתפוצץ כל העולם.
אין לי כוח לשום דבר כבר,אני מרגיש שאני מבזבז את החיים שלי,מבזבז את הזמן שלי,כל מה שאני עושה אני לא רואה מזה שום דבר טוב,בעיקר זין בעין.
עם החברה גם כן רבתי ביומים האחרונים בפעם המי יודע כמה כבר.
כל פעם על שטויות אחרות,למראת שלכאורה פתרנו את הבעיות,אין לי חשק לדבר איתה,אין לי חשק לראות אותה,בא לי לסגור גם כן את הטלפון ולהעלם מהבית שלא תבוא לפה לחפש אותי.
אין לי כוח לשום דבר,שביזות מהתחת,מצידי שאלוהים יקח אותי עכשיו.
זהו בעקרון,אני חושב שהוצאתי הכל,הייתי צריך את הפריקה הזאת.
אשמח לשמוע תגובות ועצות איך ולאן אני ממשיך את החיים שלי מכאן.
תודה מראש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2010, 22:23
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
אני ארשום כמה דברים ואנסה לקלוע ולהיות ישיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "אני נמצא במשבר ואני לא רואה את הדרך החוצה ממנו"

א.חשבת פעם להסתכל על מעגל החברים שלך לעומק?,האם יש אנשים שאינם מונעים רק מאינטרס טהור ורוצים להיות חברים שלך בגלל מי שאתה.בעולם של היום אתה חייב להיות פוליטיקאי ונחש לא קטן כדי להשאיר את הראש מעל המים ולהסתדר.כשרואים שבנאדם טוב ואולי לפעמים נאיבי,אז רוכבים עליו ומנצלים את כל התום שלו,עד שהוא חוטף את הכאפה כשהוא פתאום נשאר לבד בלי גיבוי.

ב.מאסת בהכל בגלל שזה חוזר על עצמו,אסוף את החברים הקרובים שלך נהל איתם שיחה,ובקש מהם שיזמו ויקחו אחריות כי לך נמאס לעשות הכל ולהיות הראש שמאחורי הדברים.אתה רוצה לראות הכל מהצד פעם אחת.זה יהיה לך קשה מאוד כי ברגע שתעשה צעד כזה תראה שמשהו מתפרק אצלכם אלא אם כן חשוב לחברים שלך להחזיק את עצמם ואותך באיזשהי "מסגרת".תן להם לטעות ולפספס רק כך הם יעריכו את המשמעות של הדברים שאתה עושה.כשדברים טובים באים בצרורות קשה שלא להתרגל אליהם.

ג.חשבת להקדיש זמן בשבוע לעצמך?,שבו תשב תקרא ספר,שב על כיסא בחוף הים או צא לריצה לנקות את הראש?,תעשה איזו פעילות שאתה אוהב ונקה את הראש.אני חושב שמאוד חשוב להיות את הרגעים לבד,רק כך באות ההארות האמיתיות בנוגע לחיים,אתה מגיע לתובנות מקסימות ויש לך זמן לחשוב על המעשים שלך בתור אדם או המעשים של חבריך.

קרא בעיון את מה שכתבתי,מקווה שתפנים ואולי דברים ישתנו העיקר להיות בראש חיובי.

ישן 22-02-2010, 22:44
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
יש ויש
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "אני ארשום כמה דברים ואנסה לקלוע ולהיות ישיר"

את האינטרסנטים והנחשים הגדולים כבר מזמן זיהיתי.
הורדתי איתם הילוך מהר מאוד ומצידי הם יכולים להשרף למוות,שום דבר טוב לא יצא מהם אף פעם.

בכל השאר אני לא חושב שטמון איזה אינטרס,לפחות מהראייה שלי אני לא מצליח לשים לב לזה.
הבעיה שלי אולי היא שאני לא נחש כמו שלושתרבע עולם,היום כדי לשרוד אתה צריך להיות בדיוק כמו כולם גם אם אתה לא אוהב את זה.
בחיים לא שמתי עלי אפילו חולצה שלא אהבתי.
אין לי בשביל מה לאסוף אותם ולדבר איתם,כמעט אצל כולם השכל לא עובד מי יודע מה.
זה אנשים שלא מענין אותם יותר מדי מה הולך סביבם ומה קורה איתם.
אנשים שלא שרדו יותר מדי באותו מקום(מקום עבודה/נזרקו מבצפר/אחד יצא מהצבא).
זה מתחיל אפילו בדברים הכי קטנים,הבן אדם אפילו לא חושב שהוא שותה איזה משהו אלכוהולי.
אין לו בעיה לשתות כמו אידיוט,ואחר כך תצטרך לעצור לו באמצע כביש מהיר בדרך הביתה 4 פעמים בשביל שיקיא את הנשמה.פשוט חיים את הרגע ומה שיהיה יהיה.
אנשים בלי אחריות

לתת להם לבנות משהו לבד?ניסיתי מספיק פעמים,אפילו ללכת לישון בזמן בשביל לקום בבוקר שנוסעים לכנרת הם לא מסוגלים,אז לתת למישהו כזה שילך לסופר לעשות קניות ושיחשוב כמה כסף צריך לקחת?להגיע לירח נראה לי פחות מסובך.

זמן לעצמי?זה בערך מה שאני מנסה לעשות כרגע,להתנתק מהעולם,בגלל זה 3 ימים אני מסנן את כל מי שמתקשר אלי.
אני אנסה אולי מחר לארגן לעצמי מירס מהצבא שאני יוכל להמשיך לעבוד בבסיס כרגיל.

ישן 23-02-2010, 00:37
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "אני נמצא במשבר ואני לא רואה את הדרך החוצה ממנו"

כן לפעמים בא לך להכנס לדיכי לנתק טלפונים ולהעלם אולי זה טוב
ככה אישתי התנהגה אחרי פטירת בנינו
אבל אני(ולא שאני מתגאה רק ככה אני) להפך החלטתי לשים ז⋅⋅ על כל העולם לחייך חיוך גדול גם כשבבית יש לי אשה עם פרצוף שתשעה באב שמח לידו ושני ילדים מתוסכלים
ועשיתי לי ולכולם דווקא אחד גדול
רוצים אותי עצוב אני דווקא יחייך יצא ידבר
וכן לפעמים כשבא לי לפרוק אני נכנסתי לפרש ופרקתי

אבל העיקר שכרגע עם הדווקא הזה גם אני וגם אישתי כבר לא חושבים אפילו על דיכאון

צריך לעשות דווקא וזה מאד מאד קשה אבל תהיה גבר אחי אנחנו אתך
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר