לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2010, 16:42
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מבקר המדינה מתערב: חשד לשחיתות חמורה במשלחת שרותי הביון לדובאי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "15 חשודים נוספים זוהו כמעורבים בחיסול בדובאי.."

מבקר המדינה נדרש לבדוק מדוע [על פי פרסומים זרים] נזקק המוסד למשלחת של 342 נציגים אשר השתכנו ב560 חדרי מלון יוקרתיים בדובאי. על פי מידע שהגיע ל'תיק דרבוקה' כללה המשלחת מעסים חשאיים, נערות פתוי, נערות גומי, גומי ללעיסה, שפים סודיים ואת הספרית של שרה נתניהו. אנשי המשלחת רכשו בדובאי גמלי יוקרה, דוגמיות נפט וציורים של עליזה אולמרט.

בעתוי מפתיע חשפה היום משטרת דובאי את תמונתו ופרטיו של מחסל נוסף אשר חדר לנסיכות בדרכון של אנדורה תחת השם יעקב, מנדל שטריימל, תושב קריית ספר. המחסל נראה נכנס ויוצא מחדריהן של 5 בלונדיניות חשודות אחרות ובין היתר נראה מתגפף עם הנרצח במסדרון.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:-Ewofw89oDV-OM:http://www.ynet.co.il/PicServer2/20022007/1115320/MN023_a.jpg]

י.מ שטריימל: מלימוד ותפילה לעין הסערה

משרד החוץ של אנדורה זימן את שגריר ישראל לברור בנושא והשגריר אכן יגיע ברגע שימצא את דרכו למדינה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2010, 22:16
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שיט, מה עושה שם התמונה שלי???
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "15 חשודים נוספים זוהו כמעורבים בחיסול בדובאי.."

טוב , משטרת דובאי עלתה עליי ולחשוב שהכל התחיל כשניסיתי לקנות גלידה בטיילת בתל אביב

לפני כמה חודשים כשעוד היה באמת חם, נקלעתי עם חבר לטיילת ובדיוק ברגע ששלפוחיתו של החבר לחצה עליו ללכת לשרותים במגדל האופרה, אני מצאתי את הכוחות הנפשיים להתנגד לדיאטה שהשתלטה עליי ולהזמין גלידה, ואז שמעתי "פססטט" ושוב "פסססט", הסתכלתי שמאלה וראיתי איש די גבוה שאמר לי "אז מה, החלטת לאכול גלידה לבד, אתה בטח מרגיש די בודד, לא?". מה??!, שאלתי אותו בתדהמה, על מה אתה מדבר, אני בכלל פה עם חבר שלי שהלך לרגע ל..רגע, למה אני מספר לך את זה בכלל ולמה אתה לובש מעיל גדול וכובע באמצע הקיץ? ". "אל תדאג, אמר לי הגבוה, אנשים תמיד מספרים לי דברים שהם רוצים לשמור לעצמם, קוראים לי ברו..אההממ..ארנסט!". ארנסט? הבחור האחרון שקראו לו ארנסט הופיע בקולנוע והמשחק שלו היה בלתי אנושי, אולי בגלל שהוא היה ערפד. "תגיד, אמר לי הגבוה, "בא לך אולי לשמוע על עבודה חדשה?", תגיד- אמרתי לו - למה אתה לוחש, אין פה אף אחד. "אם תמשיך להתווכח איתי תמצא את עצמך במצבים..במרתפים לא סימפטיים". טוב, בשלב הזה הלחשן הגבוה די הפחיד אותי ולכן החלטתי לזרום איתו ולשמוע מה יש לו להציע. "נו, איזה עבודה"? טוב, זאת עבודת שטח, בחוץ, מכירים הרבה אנשים. "אה, עצרתי אותו, אני נראה עד כדי כך נואש שארצה להפוך לזבלן?! "איזה זבלן ! אמר האיש! זאת עבודה הרבה יותר מכניסה והתנאים הרבה יותר טובים, טיסות לחו"ל, מלונות פאר, מפגשים עם אנשים חשובים, משכורות ענק, כתבות בעיתונות!. וואו , אמרתי , איפה הקאטצ'?" טוב, נו, זה כולל עיסוק מסוים..במוות". אה! אמרתי, שוטף גופות של זק"א שטס להאיטי, לא תודה! "לא , אמר האיש, האנשים שתפגוש ימותו רק אחרי שתפגוש אותם". ראיתי את החבר מנפנף לי מרחוק אבל אז התקרבה אליי מכונית ארוכה בצבע אפור וזוג ידיו החסונות של מי שאכיר אחר כך בשם הקוד "איגור" (במציאות קוראים לו ולדימיר) לפתו אותי והכניסו אותי לתא האחורי, הלחשן התיישב לידי. זאת הייתה הפעם האחרונה בה ראיתי את המשפחה שלי ואת החברים, אבל הם דווקא ראו אותי, בעיתון, רגע אחרי שנשרפתי. ידעתי, ידעתי שאסור לקנות שפם ב"הכל בדולר" ובכל זאת קניתי. למה אתם שואלים? אני לא אספר לכם! אבל שבוע אחר כך, מפקד משטרת דובאי קיבל זר פרחים גדול ויוקרתי ועל הפתק המצורף היה כתוב "לתמים היקר, תודה על העזרה! אני מקווה שתמורת המידע שקיבלת והזניק את הקריירה שלך, תוריד אותי מרשימת המבוקשים. שלך, מאיר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר