לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2010, 00:49
  misagv16 misagv16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.03
עזרה בבחירת שיטה

שלום אני בן 22 ממודיעין יש לי ניסיון ש 5 שנים בטקוונדו "וטעמתי " קצת מעוד כמה שיטות
כרגע אני לא מיתאמן כבר בערך 3 שנים ואני רוצה לחזור לתחום אבל אני מעוניין להתחיל הפעם בשיטה יותר ריאליסטית ומתאימה לרחוב (לא ביגלל שאני מחפש הגנה עצמית יותר ביגלל שזה הכיוון שאני יותר נהנה לילמוד )
השיטות שחשבתי עליהם הם
הישרדות
או
קרב מגע
או
איזה שהיא לחימה משולבת שמכילהג'יוגי'טסו ברזילאי (כי השיטה הזו מעניינת אותי )
או
אייקידו

תגידו לי מה לדעתכם הכי מתאים היום לרחוב

מה שיכריע את הכף בסוף יהיה שילוב של המקום הכי קרוב אלי (איזור מודיעין ) עם מאמן ברמה גבוהה ושיטה שתענה על הדרישות שרשמתי למעלה (יעיל לרחוב יכולת להיתמודד עם מספר תוקפים ועם כלי נשק ושיהיה עיניין בשיטה לא רק אגרופים ובעיטות כמו איגרוף )

אני הייתי תלמיד של ארז אהרוני ואני מאוד מעריך אותו כמאמן ולכן אני לא יהיה מוכן להיתאמן אצל מאמן שהוא לא באמת ברמה גבוהה אז אנא בקשה המלצות רק על מקומות עם מאמנים ברמה גבוהה
חזרה לפורום
ישן 28-01-2010, 20:49
  genny genny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.10
אוקיי הבנתי אותך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי misagv16 שמתחילה ב "אני לא מחפש הגנות נגד כלי נשק..."

אם כך אני מציע לך ללכת או למואי טאי{איגרוף תאילנדי}או לגי'ט קון דו.
תשמע בן דוד שלי לומד איגרוף תאילנדי חצי שנה בוא נגיד שלפני זה הוא לא היה כזה חזק..
אני והוא לפני שבועיים טיילנו והוא הלך רגע לסבתא שלי להביא פלאפון אני חיכיתי לו ובאו אליי 5 אנשים כול אחד גבוה כזה ושמן או מפותח הוא כיסח להם את הצורה ברגע שהוא בא ולא קיבל אפילו מכה אני נשבע לך באמא שלי מול הפנים שלי זה היה מאז אני פשוט מטורף על איגרוף תאילנדי.ד"א תגיד לי איפה אתה גר אני ישאל את בן דוד שלי אולי הוא מכיר מורים טובים בעיר שלך וזה מתאים בול למה שאתה רוצה!
אבל החיסרון בזה שלא מלמדים אותך שם איך לצאת מחניקות ולא מלמדים להגן מכלי נשק אלא לפרק ליריבים את הפנים והצלעות והכול.כמה שזה נשמע מגניב והכול{לא יודע בן כמה אתה}אבל אם אתה לא תשקיע ותתמיד לא תיהיה חזק ובחיים אסור לנצל כוח על חלשים.
בקשר לגי'ט קון דו אני שם כמה חודשים ויש הרבה אנשים שמרוצים מזה זאת שיטה מדהימה אבל עד שתיהיה די טוב בזה ותוכל להיסתדר ברחוב נגד מספר יריבים לוקח לזה קצת יותר זמן מאיגרוף תאילנדי.
וואי איזה תגובה ארוכה..טוב שיהיה לך בהצלחה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:55

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר