לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2010, 19:37
  tarq25 tarq25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.10
אקסית מוזרה

טוב הייתי עם האקסית שלי בערך 8 חודשים בקשר.
היא אמרה לי שאף פעם לא היה לה מישהו כמוני, ועד עכשיו ממשיכה להגיד לי את זה, וגם מזכירה לי איך אמרנו את זה פעם אחד לשנייה.
בקיצור היא כל הזמן אומרת לי שחבל שאנחנו לא מדברים כמו פעם ושאנחנו כמעט ולא מתראים(רציתי פעם לראות אותה והיא כל הזמן העדיפה לעשות דברים אחרים אז כבר נשבר לי הזין, והתכוונתי לראות אותה רק בתור ידיד כי באמת שהיא בחורה טובה אבל המצב לא מאפשר לנו להיות ביחד).
אנחנו מדברים במסנג'ר(לא רוצה להתקשר אליה והיא אין לה שיחות) והיא כל הזמן מזכירה לי מה שהיה לנו פעם ונעלבת שאני "שכחתי" מזה, כי פשוט אני לא מדבר על זה...
יש לה חבר, וגם היא נפגשה עם מישהו אחר שהיינו בפסק זמן, ועדיין היא כאילו לא עוזבת אותי, כל הזמן רוצה לדבר איתי, שואלת מה איתי, מידע וכו'.

לטענתה זה רק ידידות... אבל זה נראה לי ממש חשוד... כאילו אני ממשיך הלאה, מתחיל עם בחורות וזה אמנם אין לי מישהי בקשר רציני אבל פשוט נמאס לי שהיא כל הזמן חופרת על העבר ומנסה להזכיר לי את מה שהיה בינינו...

אז אני שואל מה נסגר איתה? יש לה מישהו אחר רק כי היא רצתה להתגבר עליי? יענו ריבאונד? או שהיא המשיכה הלאה ובתמים באמת רוצה להיות ידידה ממש טובה שלי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר