לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2012, 18:47
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
היו פה כבר כמה דיונים על זה... בכל מקרה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "מה גורם לבנות לחשוף את עצמן לאנשים זרים באינטרנט?"

מכיר את סרטי הטבע האלה שבהם רואים איזו אנטילופה מתקרבת לשלולית מים לשתות כאשר שלוש לביאות רובצות בסבך חמישים מטר משם? מכיר את איך אתה אומר לעצמך "יחתיכת נקבה טיפשה, איך את לא רואה שזה יסתיים רע?"... אז זהו שיש נשים (וגם גברים) שהאנטילופה הזאת היא עילוי לידם. בחלק מהמקרים ל"סרט" הטבע שהן מותירות קוראים פורנו, בחלק הסרט הוא בעצם סריטה במוח, אבל בכל מקרה הן לרוב לא למדות.

חוסר ההבנה שלך נעוץ בעובדה שבבית הספר, ובערוצי המדע, שוטפים לנו את המוח עם התובנה שבני האדם הם יצורי על תבוניים. תובנה שהיא נכונה בערך כמו האומרת שכל הכושיות בארה"ב הן האלי ברי וטיירה בנקס.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2012, 18:57
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "היו פה כבר כמה דיונים על זה... בכל מקרה:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
חוסר ההבנה שלך נעוץ בעובדה שבבית הספר, ובערוצי המדע, שוטפים לנו את המוח עם התובנה שבני האדם הם יצורי על תבוניים. תובנה שהיא נכונה בערך כמו האומרת שכל הכושיות בארה"ב הן האלי ברי וטיירה בנקס.

בגדול זה.

אבל עם סייג משמעותי אחד-
אם היא פרסמה את התמונות של עצמה- הרי שההלנות חסרות בסיס והיא הביאה זאת על עצמה כמו האירוע הבלתי נשכח הזה:

http://knowyourmeme.com/memes/events/jessi-slaughter

אם מישהו פרץ/גנב לה את התמונות, הסיפור שונה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 13-10-2012, 19:05
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "מה גורם לבנות לחשוף את עצמן לאנשים זרים באינטרנט?"

בנות מקבלות נקודות זכות על דברים שקשורים ליופי טיפוח ואופנה.
רוב הבנות וגם בנים (אבל פחות) אוהבים את הקטע של לחשוף זה מרגש במיוחד אם אומרים לך שאתה נראה טוב ומחמיאים לך,
לבנות יש ציצים שזה חצי חשיפה במקומות באירופה מסתובבים בים טופלס בלי בעיה... ילדה נכנסת לאינטרנט וחושבת שהוא אנונימי, אבל הוא לא.
בקיצור בנות שמצלמות את עצמן יש ובכמויות גם לא חסר בארץ, היא פשוט נפלה על משוגע.

זה גם יכול לקרות בתרבות מעריצת יופי כמו בארה"ב ראה ערך GGW שהוא התחיל בהתחלה
ולא היה אתר פורנו עם שחקניות אמיתיות.

נערך לאחרונה ע"י CaRTeR בתאריך 13-10-2012 בשעה 19:08.
ישן 13-10-2012, 23:29
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "בנות מקבלות נקודות זכות על..."

+ימבה

אני גם חושבת שזה בעיקר בגלל הפידבקים החיוביים.
זה נחמד כשהרבה אנשים אוהבים אותך... זה כמו שמתלבשים יפה לאירוע ומקבלים הרבה מחמאות. רק שבאירוע יש עוד 200 כמוך, ובאינטרנט הכל מרוכז בך. לפחות ככה מרגישים.
וזה קורה מתחת לאף של כולנו.. מי לא מכיר את הפרופילים האלה בפייסבוק של כל מיני ילדות עם 4000 חברים שמעלות המון תמונות שלהן בביקינים ומתייגות 30 אנשים בכל תמונה... וגורפות מאות לייקים...
או אפילו פה באתר. את מעלה תמונה ואת מקבלת מחמאות וזה כיף...
בכל אופן, כנראה כשאת מראה ציצים זה מכפיל את מספר האנשים שאוהבים ומפרגנים ומחמיאים... הרגשה טובה... קצת כמו סמים אולי.

במקרה הספציפי הזה היא הראתה את הציצים שלה לבנאדם אחד אמנם, ולא פרסמה לכל העולם... אבל ההבדל לא גדול... קיבלה ממנו את מנת החיזוק החיובי הרגעית.

ובלי קשר, היא באמת התאבדה? :O

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 13-10-2012 בשעה 23:44.
ישן 13-10-2012, 23:00
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

במקרה שלה, אני פשוט חושבת שזה נבע מסקרנות. היא הייתה בכיתה ז' כשהיא הייתה נכנסת לצ'אטים ההם ו"חשפה" את עצמה.
זה הגיל בו כל העסק של "סקס" נשמע מאוד מעניין, ומשעשע וילדים בגיל הזה תמיד מנסים לחקור אותו לעומק.
היא רושמת שלקח לה שנה עד שהיא הסכימה וחשפה את עצמה, זה כבר צירוף של שכנוע מצד הבחור+ מצב רוח מסויים+ ואולי אף אלכוהול.

בשאר המקרים, כשמדובר בד"כ באנשים מבוגרים יותר אני חושבת שהשאלה היא לא מה גורם לאנשים לעשות דברים כאלה, אלא מה מונע מרובנו לעשות דברים כאלה.
זה כמו שתשאל "מה גורם לאנשים ללכת ולהזדיין עם זרים גמורים שהם רק פגשו בבר." יש אנשים שזה האופי שלהם, שהם חסרי עכבות. ה עושים את זה באינטרנט כי הם רגילים לעשות את זה בכל מקום אחר.
הבעיה היא שאי אפשר לצפות מילדה בכיתה ז' להיות מודעת להשלכות שיכולות להיות לאינטרנט ולקחת אחריות על מעשיה כמו שאפשר לצפות לכך מאדם בוגר.

בכל אופן גם אני שמעתי על המקרה הזה היום וזה די ניער אותי.
בד"כ כשאני שומעת על טרגדיות כאלה ואחרות זה לא ממש מחלחל בי או משפיע עלי.
אני חושבת שהמקרה הזה שונה מבחינת איך שאני מרגישה כלפיו בכך שמעט מאוד נעשה (ויש שיגידו שמעט מאוד ניתן לעשות) בכל הנוגע לבריונות ברשת. כמו פשע שחוזר על עצמו יום יום באינטרנט והעבריינים בורחים ללא עונש.
ומה שעוד יותר לא נתפס בעיני זה שמשיטוט קצר בקבוצות פייסבוק שמוקדשות לה וצפייה בכל מיני טוקבקים לכתבות, אפשר למצוא אנשים שעדין רושמים:
"היא הביאה את זה על עצמה", "מגיעה לה כי היא שכבה עם הרבה גברים.", "היא אגואיסטית שהיא התאבדה." וכו' וכו'.
יש את האלה שאומרים שחבל שטרגדיות צריכות לקרות כדי שאנשים ילמדו, אבל בנינו, אנשים לא לומדים גם אז.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר