לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2010, 22:24
  Helpinguser Helpinguser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
איך יוצרים שאיפות/רצונות?

מאז שאני זוכר את עצמי, בתור ילד לא היו לי שאיפות יותר מדי או דרישות מיוחדות. לא יודע אם להגדיר את זה בתור אדישות / אפתיות.
אני כרגע, רחוק מלהיות בדכאון אבל אני בעצמי לא יודע מה קורה איתי.
יש לי את התחביבים שלי שפתחתי לעצמי וכמה פעילויות שאני אוהב לעשות. אני פה ושם נפגש עם חברים.
אבל מה שחסר לי זה שאיפות, איזה רצון עז לעשות משהו. אף פעם לא הגדרתי לעצמי או הצלחתי להגדיר או לחשוב על איזו מטרה נעלה או איזו שאיפה X שאותה אני אעשה. עבודה - כרגע אני לא עובד וזה לא ממש מעניין אותי אני יודע שבני גילי עובדים, אבל אני לא ממש רוצה ולא ממש מעוניין. ניסיתי לעבוד, ועזבתי את העבודה אחרי מס' ימים ...
קצת שיניתי ביחס לעבר את ההסתכלות שלי על החיים, ועכשיו אני מנסה לקחת את הדברים בצורה הרבה יותר אופטימית ובפרופורציות הנכונות. הדכאון עצמו נפתר, אך הדברים שמסביב עדיין לא.
אין לי ממש רצון, להכיר בחורה ולהיות איתה. אני לא מתנגד לזה, אבל גם לא ממש פועל בכיוון הזה.
אין לי רצון עז לעבוד ולהרוויח כסף.
אוליי קיים רצון לעבוד, אבל לא גבוה במיוחד.
אני יודע שבחיים צריך כמה שיותר להתנסות, וכשמנסים יותר אז גם נהנים יותר. אבל עדיין אני לא מרגיש שיש לי את הסיפוק הזה או את "ההנאה" הגדולה מהחיים. חי כי צריך ומחוייב מכורח המציאות, ובכל זאת מנסה להפיק משהו מהחיים האלה לנסות ולנסות, עד שאני אמצא את הדרך הנכונה.
אני כבר פחות נוטה לשלול דברים, ויותר פתוח לדברים חדשים...
בקרוב, אני מתחיל ללמוד באונ' הפתוחה משהו שאני עוד לא סגור עליו ולא בטוח שאני רוצה אותו.
יותר סוג של התנסות עם לימודים גבוהים.
זהו בינתיים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2010, 11:08
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
לא יודעת אם חיפשת תגובות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Helpinguser שמתחילה ב "איך יוצרים שאיפות/רצונות?"

אך אני אגיב בכל מקרה, כי אני מרגישה הזדהות גדולה עם הרבה מאוד ממה שכתבת...
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Helpinguser
אני יודע שבחיים צריך כמה שיותר להתנסות, וכשמנסים יותר אז גם נהנים יותר. אבל עדיין אני לא מרגיש שיש לי את הסיפוק הזה או את "ההנאה" הגדולה מהחיים.

אז אתה יודע את התשובה- צריך לעשות דברים כדי שיגיע החשק לעשות דברים נוספים...
אני אישית מנסה להתכחש לזה מסיבות אישיות, אבל זה פשוט נכון.

אני לא אשאל בן כמה אתה, אני רק אגיד שאתה לא נשמע מבוגר כ"כ. בכל מקרה, יש לך עוד חיים שלמים "להנות" מהם... לצורך העניין- אנחנו באותה הסירה, גם אני עוד לא הגעתי למצב בו אני "נהנית" לעשות דברים. אני חיה יום יום רק מכורח המציאות, לא כי יש לי סיבה לקום בבוקר. ועם זאת- מקווה להאמין שיהיה יותר טוב.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Helpinguser
חי כי צריך ומחוייב מכורח המציאות, ובכל זאת מנסה להפיק משהו מהחיים האלה לנסות ולנסות, עד שאני אמצא את הדרך הנכונה.
אני כבר פחות נוטה לשלול דברים, ויותר פתוח לדברים חדשים...

זה נשמע מצוין! זה עדיין לא הגיע, אבל אתה צריך להאמין שזה כן יבוא בסופו של דבר.
זה טוב מאוד שאתה מנסה להפיק דברים ומנסה להבין מה אתה הולך לעשות עם עצמך בחיים- כי זו הדרך הנכונה להגיע לתשובות שכולם כ"כ רוצים לדעת.

לסיום- רציתי להודיע לך שאנחנו ביחד בנושא הזה- גם אני עוד לא הגעתי למסקנה הגדולה של חיי- מה לעשות בחיים האלה שהוא מספיק משמעותי ולא סתמי.
אז יהיה בסדר, לשנינו...

המשך יום מגניב ובהצלחה

ישן 25-03-2010, 14:10
  Huck1 Huck1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.10
לדעתי הדרך הכי טובה למצוא פיתרון זה למצוא את הסיבה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Helpinguser שמתחילה ב "איך יוצרים שאיפות/רצונות?"

ולדעתי המצב שהגעת אליו נובע מכמה סיבות:
1. הגיל. הגיל הזה בדיוק אחרי שסיימת עם כל הדברים שאתה צריך לעשות (תיכון, צבא), אתה מוצא את עצמך במצב שאתה צריך להחליט מה המחויבויות שלך יהיו. זה מצב שקשה לכולם, ואני בטוח שכולם מבולבלים.
2. הבטלה ממכרת (לא אבטלה, ה בטלה). אתה גר עכשיו בבית של ההורים, מתעסק בתחביבים שלך, מתבטל, לא רואה סיבה לצאת לעבוד. אנשים שיושבים בבית יותר מידי, מתחילים להעסיק את הראש שלהם במחשבות לא פרקטיות ולדעתי אפילו קצת סתמיות.
3. פשוט ככה אתה כבן אדם. לוקח יותר זמן להדליק אותך.

אז רק שתדע שזה בסדר, הרבה אנשים שאני מכיר עוברים את אותו דבר. לדעתי הפיתרון זה פשוט לצאת ולעשות. אם זה לטייל, להתנדב אבל בתאכלס בעיקר לעבוד. רק בשביל לאתגר את המוח שלך ולאט לאט לגבש איזו תוכנית.
אני מכיר מלא חבר'ה שבגיל 21-25 חיים מטיול לטיול, או שחיים משבוע לשבוע (עובדים יוצאים שותים נהנים), יש חבר'ה שמוצאים עבודה שהם אוהבים, גם אם היא לא הכי מכניסה בעולם, היא עושה להם טוב.
התוכנית לא צריכה להיות לעוד עשר שנים, גם תוכנית לחצי שנה הקרובה זה אחלה.
את רומא לא בנו ביום. ועם הזמן אתה תתעצב לפי מה שמתאים לך.
העיקר זה לעשות. כי לשבת בבית ולנתח את הכל, להסתכל רק על חצי הכוס הריקה לא תיקח אף אחד לשום מקום.
בהצלחה יא באבא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר