לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2010, 01:50
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
משהו מוזר- מצחיק עצוב וואלה לא יודע, אולי אתם תגידו לי

הכרתי איזו מישהי בפייסבוק התכתבנו קצת על הכל , ואחרי תקופה העברנו פלאפונים אחד לשניה, המישהי התגייסה וסיכמנו שנתקדם לאט כי בינתיים אנחנו לא יודעים אם אנחנו רוצים לקפוץ לקשר, קיצר, סיכמנו שניצור קשר רק באסמסים , היא לא התכתבה איתי פעם אחת, רק אני שלחתי לה פעם פעמיים הודעה, ואיזה בוקר היא תקשרת אליי מחסוי דיברנו איזה 10 דקות ,זרם סבבה, אבל מה שהיה דפוק הוא שהייתי כל כך הופך משינה שלא שמתי לב שהיא התקשרה מחסוי, רק אחרי זה שמתי לב, בקיצור ,השיחה היתה סבבה, היא אמרה שהיא תדבר איתי מאוחר יותר, אני הייתי בכלל בשוק שהיא התקשרה ולא שלחה אס.אם.אס (כי חשוב להדגיש שהיא זו שאמרה שהיא לא סגורה על עצמה אם היא רוצה קשר אבל היא אמרה שנתקדם לאט ונראה, ובאמת לאט היא התחילה לאהוב את זה לדעתי.) ,לא משנה, עברו איזה יומיים וכלום היא פשוט לא מתקשרת, הייתי בבאסה מטורפת ולא הבנתי מה הקטע, אחרי שלושה ימים אני מתקשר אליה ואני קולט שהמספר נותק, פשוט אי אפשר לתפוס אותה, הזוי, הרגשתי חרא עם עצמי כי היא באמת נתנה לי את כל הסימנים שזה זורם לה, היא תמיד אמרה שהיא מחכה לשמוע ממני, ופתאום כלום, שום דבר...
מישהו יכול לפשר לי מה זה אמור להיות,?..מה אני צריך לעשות? וזה בסדר נראה לכם לשאול את חברה שלה אם הכל בסדר איתה??

תודה חברים..

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

נערך לאחרונה ע"י MAG707 בתאריך 08-03-2010 בשעה 01:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2010, 11:48
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
גבר...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "כן זה נכון...אבל מעצבן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MAG707
כן זה נכון...אבל מעצבן שמדברים עם מישהי הרבה זמן ומחליטים להתקדם בצורה מסוימת בקשר ואז פתאום היא מתקשרת, זה מביא עצבים בגלל שלמה היא התקשרה ופתאום אי אפשר לתפוס אותה, זה פאקינג לא פייר..אבל בקטנה...

תאמין לי שאני יודע איך אתה מרגיש (כי אני בעצמי עברתי משהו דומה).
אבל עד כמה שזה יישמע מוזר - אני רק התחזקתי מכל הקטע הזה (ואני בטוח שזה יקרה גם לך).

אני לא רוצה להישמע כמו מניאק או משהו כזה, אבל עשו מחקרים וגילו שבנות נמשכות (הרבה יותר...) למניאקים, כלומר - גברים עם ביטחון עצמי גבוה, שבתחילת הקשר לא מראים סימני התלהבות, ומתייחסים להכל בקלילות (גם בדייטים מן הסתם).

בנות לא אוהבות מטרות קלות, מבחינתן זה הישג לגרום לגבר שלא התעניין בהן, להתאהב בהן.

זה הכל משחק, מתי שתלמד איך משחקים אותו אתה תהנה.
ישן 08-03-2010, 13:22
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "גבר..."

אחי דבר ראשון אני חושב שאני יודע איך לשחק, ובאמת שאני נהנה מזה, ואגב לא הראתי שום סימני התלהבות, פשוט סיפרנו אחד לשניה על עצמנו זה התקדם לבד לא דחפתי ,הכל היה באיזי...
אבל זה לא משנה, כי בסופו של דבר היא זו שהתקשרה ,ההודעות ששלחתי לה היו בסגנון של "מקווה שהולך לך טוב ושיהיה לך אחלה שבוע" זהו לא מעבר...
זה מה שהפתיע אותי כי אני לא רמזתי לה בכלל שנתחיל לדבר הפלאפון...

זה מחשל ומחזק ומאוד מלמד...באמת שזה שטויות, סתם עיניין אותי מה לכם נראה כל הסיפור הזה..
אבל הכי קטע שלא יפתיע אותי אם עוד כמה ימים היא תתקשר ושוב תסביר לי שלא היה לה זמן ולא יצא לה...

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר